Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość malcolm x
Tajwemnicza...Popieram...Zaczynam byc twoim fanem:) Lada...No ciągnie i wiesz,ze to nie jest przypadek.Nieraz o tym pisałem i mówiłem.Nie spodziewalem się jednak takiego obrotu sprawy i w dodatku tu...No ale gdzie skoro sie odciełaś? Jak widac niezupełnie.Zresztą ja też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...grunt mial być neutralny ale podlegał ewolucji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...tylko,ze...dla nas...kazdy grunt jest niebezpieczny...Albo sie pozabijamy albo nie powstrzymamy pożądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
malcolm , jak myslisz czego ona sie boi ? Moze za szybko sie chcieliscie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
pozabijacie ? Na pewno nie bedzie tak zle a jak bedziecie mieli na cos ochote to przeciez nic zlego.Jestescie dorosli,oboje lubicie sex ,nie widze zadnych argumentow przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
nie wiem czego sie boi ale wiem czego się mogła bać.Tego co w niej się otwarło podczas naszej znajomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
tajemnicza,więc jej to uswiadom,bo ja to już wiem od dawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
co do szybkosci spotkania to było to planowane po ok miesiącu,więc nie tak szybko a przedłuzanie uznawałem jako niepotrzebne zwlekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
malcolmie popelniles blad,nawet jak widziales , ze cos sie w nie otworzylo to trzeba bylo sie nie przyznawac i nie ciagnac tematu,facet musi byc na luzie i niestety troche grac,najlepiej lekko zlewac dziewczyne wtedy ona chce gonic kroliczka.A juz najlepiej jest jak facet od razu mowi,ze nie zwiazek mu w glowie wtedy to ona chce mu udowodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALCOLM! a po co ci ta Tajemnicza, jak taki kozak jesteś....to nie proś o pomoc drugiego, jak chodzi o intymność człowieku........no chyba że jesteś w zmowie............a Ladacznica jest mądrzejsza niż myślicz cwaniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
daj sobie z nia spokoj,nie to nie.Ma do ciebie kontakt jak bedzie chciala to sie odezwie. Tego kwiatu to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
nie sądzę,żebym popełnił tu błąd.Deklarowałem,ze na luzie i dopiero spotkania pokażą co i jak tym bardziej,że jestem w układzie i byla akceptacja i jasność od początku dopóki się nie wyjasni jak potoczy się nasza znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
Power tak wszyscy jestesmy w zmowie,ja ci powiem jak to jest.Malcolm jest moj,wyrwalam go na innym forum i poprzez pomaganie mu spotkac sie z ladacznica tak naprawde chce popsuc ich relacje bo mam na niego ochote :D zadowolony jestes teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...Nie jestem omnibusem a to,że tu wpadła...Jakaś przyczyna być musiała.Przecież zniknęła a sama widzisz co i jakk pisze.Spokój mam ale takie sytuacje sie nie zdarzają, wiec mnie to intryguje.Póki co robie swoje ale mam oko i na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
to ja juz nie wiem co nia kierowalo,nie widze bledow z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...Z głupcami dyskkutuje tylko głupiec, więc odpuść sobie kolesia,który nie ma nic do powiedzenia.W końcu mu sie znudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ale nasza glowna bohaterka zniknela :( To co teraz? O czym bedziemy rozmawiali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ladacznica moglaby sie ustosunkowac do naszych insynuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Moze też zbyt emocjonalnie podeszła do moich wpisów na kafe a ja nie powstrzymałem się przed tym mimo obietnic? Sama pisałaś,że nie powinna mieć pretensji.Z kolei Ona szminkowała prawdę i kiedy się odciąłem od wpisów i kafe-zamilkła na kilka dni co uznałem za unieważnienie umowy i wróciłem na kafe za co dostałem krótką piłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ale my same ogolniki przedstawiamy,uchyl rabka tajemnicy jaka byla przyczyna twojej niecheci do spotkania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
dobra...sorry...zmieniam temat,bo juz dosyć domysłów,dociekań i gdybania.Jest co jest i tylko tyle albo aż tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Lada ceni sobie prywatność ponad wszystko i pewnie nieraz kosztem czegoś.Ma takie prawo.Nieważne czy to ok czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×