Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość tajemnicza damessa
malcolmie a jesli to ty sie zakochasz a ona zrani cie, to co zrobisz? Czy moze chcesz jej zrobic na zlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...Brałem pod uwagę,że mogę się naciąć.Poniekąd oboje się nacieliśmy nieco na siebie,ale to juz przeszłość chyba,że ona jest nadal zawzięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
nie nie chcesz jej zrobic na zlosc,ty masz misje,tak to jasne jak slonce. ladacznico,dlaczego sie nie chcesz z nim spotkac? Nie podoba ci sie fizycznie? Ja sie domyslam dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza....nie dam sie zranić.Wkalkulowane ryzyko.Nie widzę powodu robienia na złość Ladka...Bajki znam ale wyrosłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
żadną tam misję...Nie mam zamiaru kogos nawracać jeśli nie wypływa to z jego natury.Nie jestem misjonarzem i do wielu spraw podchodzę podobnie jak Ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Lada...Materiał to i ja sprawdziłem i też d u p a no i co z tego? Sama nie wiedziałaś dlaczego tak reagujesz na prowokacje wpisów gościa z netu,którego na oczy nie widziałaś,bo niby chciałaś a nie chciałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malcolm i Tajemnicza!.....dlaczeho sprawiacie wrażenie 2 pedofilów będących w zmowie....?.......albo bardziej się postarajcie..........albo nie róbie takiego wrażenia....lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Lada...No czekam na to Twoje szczęście,bo jakoś do tej pory stać Cię było na net wyłącznie i real z królikami włącznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Lada...Podziwiam Cię za cieprpliwość,że jednak komentujesz:) Lubimy się widocznie nawet jesli nie chcemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Ladacznica i inne nieświadome dziewczyny.....jakbyście były przytomne to takiego tematu byście tu nie umieszczały....bo to tylko przynęta dla wygłodniałych pedofilów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Power...nie nudź... Lada...no sama widzisz jak jest...Konstruktywne to i jednak budujące...Ciekkwi mnie co sie za tym kryje? Nie fikam jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
widzisz Lada...Ludzie wpadaja na temat i odchodzą...Naturalna kolej rzeczy...My jak na razie jesteśmy niesmiertelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
a raczej nie do zdarcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ladacznico mnie dziwi jedna rzecz,skoro lubisz sex i malcolm ci sie wstepnie spodobal,to co cie obchodzi z kim pisal i gdzie przesiadywal,nie mozna byc zazdrosnym o widmo z netu,a w twoim przypadku zazdrosc nie jest na miejscu.Powinnas luzniej podchodzic do tych spraw i sie umowic z malcolmem na niezobowiazujace spotkanie,jakby zaiskrzylo i bylby pociag to numerek chociaz jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA na pedofilów! UWAGA na pedofilów! UWAGA na pedofilów! Jestem z policji, i jak mi zaraz pedofile nie pouciekają, to używam procedurę IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
po co sie macie zastanawiac : co by bylo gdyby... Jedno spotkanie to nie zobowiazanie,mozna na jakims neutralnym gruncie dla bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
Power-Ranger - Idz dziecko lekcje na jutro odrobic,jestes nieznosny chlopczyku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznica ile ty masz lat dziewczyno??? to taka naiwna jesteś?,,gdzie twoi rodzice?...........Pedofile - ostatnie ostrzeżenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×