Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Ja sam nie jestem kurwą, to i innym odradzam, chyba że chcecie mieć wszystkie syfilisy, jakie można mieć...Dziewczyny nie puszczajcie się z kim popadnie. Jestem mężczyzną i preferuję porządne dziewczyny, żadne dziwki....takie to mogę i mieć w burdelu, a te przy najmnie znają swoją cenę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ladko...Zachowanie tego dla siebie ma sens jeśli przyszły nigdy sie nie dowie a tu gwarancji nie ma,więc trzeba brać pod uwagę drugi wariant moim skromnym zdaniem chyba,ze wyjedziesz gdzies w cholere i skasujesz swoje intymnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
jaka choragiewko? Miałas tylu w wieku 21 lat? Nie,wiec o co kaman? Radze komu chce lub musze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sam nie jestem kurwą, to i innym odradzam, chyba że chcecie mieć wszystkie syfilisy, jakie można mieć...Dziewczyny nie puszczajcie się z kim popadnie. Jestem mężczyzną i preferuję porządne dziewczyny, żadne dziwki....takie to mogę i mieć w burdelu, a te przy najmnie znają swoją cenę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
w liczbach? Ciezko by bylo zliczyc :P musialabym sobie przypominac a nie mam az tyle czasu. malcolm wiec zacznijmy sesje : najpierw za i przeciw 1.Odleglosc - ok. 400 km,ty ze slaska ok. B. (hehe) Ona nie wiem ale moze okolice wawki,nie za daleko na uklad? Na zwiazek na pewno. 2.Co ci sie w niej podoba? Czy na pewno?Gadka w necie to co innego niz real,tu juz tak nie pogracie. zw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
że niby o co z damessą? Ciekawy jestem:P A ta 21 latka to rudzielec? Rzadkość chyba w tym klimacie.Patrz Ladka jak sie tematy dzis rozwinęły:) Nie spodziewał się nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
damesso...nie odrobiłaś lekcji...Nie okolice Wawy.O odległości gadaliśmy i ustaliliśmy jak mozna to rozwiązać i w jakich okolicznościach.Za realem jestem zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Lada...No przecież damessa zmieniła ton wpisów i zaczęła kibicować relacji jak myślę:) Twój przyszły zniesie najszybciej jeśli zrozumie a zrozumie jesli robił podobnie.Taka moja teoria tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ok,juz jestem malcolmie a co z wasza rozwiazloscia? Czy uklad przy tej odleglosci bylby uczciwy? Czy akceptowalibyscie swoje zdrady? Twoj problem to duma,to chec udowodnienia sobie,ze ladacznica zmieni swoje nastawienie do zwiazkow,chcesz ja wyleczyc i sprawic zeby sie w tobie zakochala,to chec zdobywania,mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Lada niepotrzebnie sie bałaś zglebienia...Jakk widzisz szczęście i w tym temacie nie opuszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
malcolmie a jesli to ty bys sie nacial? Myslales o tym,ze ona taka naprawde jest? Ja tez uwazam ,ze to dziewczyna ktora jak spotka odpowiedniego faceta to nie zdrady jej beda w glowie,widze to po jej wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe ile tu jest dzieci ??..................... Ja mogę kochać się z kobietą, na której mi bardzo zależy i której zależy na mnie.....Po co mi seks z nimfomanką, skoro nie brakuje mi niewiast, których serca umiem podbić ;-P.......Uszy do góry, uprawiałem sex ok. 123 razy, ale nie on jest najważniejszy w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
Power jedno dziecko jest na pewno czytajac twoje wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...Nie wtym rzecz...Pokazałem pewne mozliwości i drogi,bo pierwszy jej wpis sugerował,że nie jest jej zbyt dobrze z tym i dalej tak twierdzę. Ustalilismy,ze wszystko mozna zmienić co zaczęlismy robić już przez net a ja dodałem,że jeśli się spotkamy i stwierdzimy,ze to nam odpowiada i kontynujemy bez osób trzecich.Tak...przyznaję,że zarówno wygląd jak i reszta przez net mi bardzo odpowiadała a rozkochanie...To chetnie,ale nie przez net i nie jednostronnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×