Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia8686543354

jak poradzić sobie z HEMOROIDAMI!!

Polecane posty

Gość sylwia8686543354

przy porodzie wyszły mi hemoroidy (dokladnie 15 miesięcy temu) od tamtej pory walcze z nimi róznymi sposobami czopki mascie używałam aesculan i posterisan nic nie pomagało fakt faktem miałam je mniejsze ale nigdy nei znikły.Wczoraj wyszły tak duże ,że nei potrafie siedziec nawet chodzenie sprawia mi bol nigdy w życiu nie mialam ich aż tak dużych znacie jakies sposoby zeby je szybko zmniejszyć do ginekologa mogę isc dopiero w srode a do srody to ja nie wytrzymam z bolu może ktoś zna jakies domowe sposoby prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jezeli nie pomogly czopki i kremy to raczej zadne domowe sposoby nie pomoga szkoda ze tak dlugo zwlekalas zeby pojsc do lekarza po cos konkretnego (bo rozumiem ze to czopki i kremy to bez recepty byly) idz do ogolnego lekarza, pewnie dostaniesz skierowanie do specjalisty od takich problemow ktory mam nadzieje pomoze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 521
ginekolog nic nie pomoze. jedyne wyjscie pojsc do lek pierwszego kontaktu - ten da Ci skierowanie do proktologa, moze zaleci Ci zabieg chirurgiczny albo jakies sensowne leczenie - nie zwlekaj, po co sie z dziadostwem takim meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z hemoroidami do ginekologa!!?? Chyba specjalizacja ci się pomyliła. Mnie pomógł posterisan wiadomo nie znikły ale nie dokuczają( nawet żel znieczulający który zastosowano na izbie przyjęć, ku ogromnemu zdziwieniu lekarza, nie pomagał). lekarz powiedział, że aby wykonać operacje musi albo krwawic albo sie zatkać, nie pytałam innego lekarza bo problem znikł. Do proktologa albo chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia8673901
Zaraz po porodzie stosowalam mascci czopki nie pomagaly;wiec lekarz przepisal mi (tyle;ze teraz nie pamietam nazwy)jakies czopki na recepte tez nie pomagaly potem przepisal mi masc na recepte oczywiscie nie pomogly znajoma polecila mi masc aesculan ona pomogla na tyle;ze hemoroidy byly ale nie sprawialy bolu byly bardzo male no ale teraz wyszly mi bardzo duze smaruje dalej ta mascia ale ona nie pomaga mam wrazenie jakby to roslo jutro pojde znowu do lekarza potrzebuje cos zeby przynioslo mi choc troszke ulgi bo bol jest okropny ulge przynosi kapiel no ale w wańie nie moge siedziec 24godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam, miałam
Ja od lekarza rodzinnego dostałam czopki robione w aptece. Kosztowały 5 zł za 12 sztuk. Rewelacja. A miałam straszne bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia8673901
Kurcze niewiem moze mi sie jakies zapalenie dalo nawet jak leze na brzuchu to mnie boli musze do jutra wytrzymac i od razu z rana lece bo lekarza rodzinnego bo do ginekologa nie ma co termin wizyty dostane za miesiac liczylam na to ze ktoras z was zna sposob zeby aby do jutra zmniejszyc bol !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno najlepsze na hemoroidy
Podobno najlepiej myc sie mydlem szarym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż znalazł świetny domowy sposób na obkurczenie hemoroidów. Szukał w internecie, przeczytał coś o tym, że pomaga sparzona cebula przykładana do o***tu. Nie chciało mu się sparzać i kawałek odciętej cebuli przykładał na ok 5 min przez dwa dni i po krzyku ;) U mnie trwało to trochę dłużej bo 4 dni ale POLECAM prosty sposób z cebulą, nie wydajcie kasy na maści itp., które nie pomagają...Nigdy mi nie pomogły... Raz robiłam nasiadówki z kory dębu - pomogło ale to długo trwało. Cebula jest skuteczniejsza!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki cyclo 3 fort 2x1 kapsułka dziennie plus masc proctohemolan(ta co reklamują ) mi to przepisał lekarz i pomogło.dodam iż Karmie piersią więc leki są bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chcesz iść do gina?Od hemorów jest proktolog.To tak jakbyś z bólem gardła poszła do ortopedy.Nie zwlekaj bo być może potrzebny będzie zabieg jeśli nic innego nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Możesz spróbować kuracji Proctolact. Myślę, ze przyniesie ci tak jak mnie dużą ulgę w dolegliwościach. Wszystkie informacje na temat tego produktu znajdziesz na stronie internetowej pod adresem www.proctolact.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi

Witam Panie i Panów jak mogę to doradzam maść pszczela Propolis sam stosuje i ból znika od razu a najlepsze ze ta maść nie jest na hemoroidy a działa cuda  :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

Zoperować. Spokój na całe życie a nie babranie w doraźnych maściach i czopkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

najlepsze czopki bez recki to proctosedon. operacja to nie jest taka idealna sprawa. ja jestem po operacji guzka krwawniczego (bol przez pierwszy tydzien obledny- non stop na ketonalu) i dzieki temu ze trafilam na konowala a nie proktologa (pewna pani K ze szpitala sw elzbiety w warszawie- NIE CHODZI mi o dr. Kolodziejczak !!!- do niej bede musiala sie stawic jak ci z solca rozloza rece calkowiie) to obecnie bujam sie z przetoka odbytu jako powiklaniem ktora nie chce sie zagoic i dwa razy do roku mam operacje na nia. zostalam okaleczona i zniszczyla mi ta baba zycie za gruby hajs. obecnie musze leczyc sie na solcu i rozkladaja juz nade mna rece. najlepszy sposob aby zaleczyc hemoroidy zeby nie doszly do etapu w ktorym trzeba operowac czyli krwawienia to po 1 wyproznianie na kuckach na klozecie, po 2 porzadne mycie odbytu szarym mydlem po wyproznieniu oraz dwa razy dziennie (doslownie wtykanie sobie palca z szarym mydlem w plynie w tylek i trzymanie tam tego mydla do wyplukania z 2minuty), nasiadowki z nadmanganianiu potasu lub kory debu oraz unikanie zaparc(jesli zdarzy sie zaparcie to bron boze nie przec na klopie tylko uzyc czopka glicerynowego a najlepsza jest lyzka oliwy na czczo przed sniadaniem i wykonanie testow na nietolerancje pokarmowe bo to czego nasz organizm nie toleruje- w moim przypadku produkty mleczne oraz jajka- moze wywolac nie tylko biegunki ale i mega zaparcia). ja mam po ciazy z 3 hemoroidy ale trzymam je w ryzach aby nie zaczely krwawic tymi sposobami. operacja to naprawde dosc drastyczna ostatecznosc po ktorej moga przypaletac sie takie powiklania ze zniszcza wam zycie doszczetnie zwlaszcza jak traficie na konowala ktory zignoruje zwiastuny dramatu(u mnie zbieralo sie troche ropy w ranie i babsko kazalo aplikowac proctis m i zakonczylo leczenie a za pare miesiecy pojawil sie ropien i przetoka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×