Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ABS

jaka dieta jest najbardziej skuteczna

Polecane posty

Gość gość
Na pewno nie taka na własną rękę, wystarczy kilka wizyt u dietetyka, który po wywiadzie i kilku badaniach dostosuje odpowiednią dietę do stylu życia i organizmu. W moim wypadku praca jest dość angażująca to dobrałem sobie catering z http://www.fitandyummy.pl/ i waga leci a samopoczucie zostaje dobre co jest ważne jak wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam interesować się dietą i zdrowym odżywianiem jak zapisałam się na dietetykę. Muszę Ci powiedzieć, że teraz wiem co wybierać co jeść, ile i czego :) chodzę do NOVA w Olsztynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaU12
U mnie fajnie sie sprawdzila dieta pudelkowa ze Zdrowego Smaku. Probowalam wczesniej sama sie dietowac, ale nie mam na to za duzo czasu w ciagu dnia, a gotowanie zajmuje jednak bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety dietę stosuję,ale tylko i wyłącznie dlatego bo muszę, mam ibs i niestety dieta u mnie musi być, do tego jeszcze stosuje preparat intesta, bo on przywraca powoli moje jelita do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_37
Ja za skuteczną dietę uważam taką która dostarczy mojemu organizmowi wiele witamin i cennych składników odżywczych. Moja kuchnia opiera się więc na posiłkach przygotowanych w parowarze Philipiaka bo to najlepszy i najzdrowszy sposób obróbki termicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleszka29
Gotowanie na parze Joanno jest bardzo zdrowe. Sama właśnie szukam dobrego parowaru do swojej kuchni. Ten który masz to gdzie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Uleszka29, parowar Philipiak (zestaw naczyń) możesz kupić na pokazach organizowanych na terenie całego kraju. Możesz także zakupić go w jednym z salonów stacjonarnych lub w sklepie internetowym! Szczegóły tutaj: philipiakmilano.pl/gdzie-kupic Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania? Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek specjalista do spraw dietetyki! Nauka trwa rok, zaledwie w dwa semestry podniesiesz kwalifikacje zawodowe i zyskasz tytuł specjalisty! Konkurencyjna cena, świetnie wykwalifikowana kadra Czekamy na Ciebie w sekretariacie szkoły. Plac Jana Pawła II 4 Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziuuulka
W żartach bym napisał, że dieta "JP" czyli jedz połowę jest najbardziej skuteczna, ale to nie o to chodzi w odchudzaniu. Sprawdź sobie na stronie https://adamed.expert/ przykładowe diety poczytaj o zdrowych nawykach żywieniowych i sama sobie wybierzesz tą najbardziej skuteczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita150
zgadzam się z osobą powyżej. Najskuteczniejsza dieta to po prostu zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia. Nie tylko wtedy schudniesz ale i będziesz zdrowsza. https://fitandeat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pudełka z wygodnadieta.pl. Obsługują różne miasta, nie tylko te największe. Szybki dowóz, każdego dnia rano dostaję od nich komplet jedzenia – 5 posiłków. Ja biorę różne te zestawy raz z rybą, raz z drobiem, miksuję sobie, ale zawsze staram się max 1,5k kalorii żeby było, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na ofertę pudełek ze strony wygodnadieta.pl i są efekty. Waga powoli spada i najwazniejsze że się dobrze czuję, nie mam takich sytuacji że chodzę głodna, męczę się, nie mam energii i tak dalej. Dieta jest dobrze zbilansowana, mam 5 posiłków każdego dnia, kalorie obliczone przez dietetyka, bardzo bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakizielarz1
Ja wspomagam się w swojej diecie mieszankami ziołowymi ze strony http://zielarzradzi.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsza okazała się dieta pudełkowa a to dlatego że zawsze miałam zbilansowane posiłki nie jadłam byle czego dlatego też udało mi się schudnąć . zamawiałam posiłki z wygodnadieta.pl dlatego na własnym przykładzie mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia787
Dla mnie najbardziej skuteczna dieta to taka z pięcioma posiłkami, które są zbilansowane kalorycznie. Dzięki temu, że jemy co 3-4 godziny nasz organizm nie musi odkładać. Jeśli mogę doradzić to polecam osobiście diety pudełkowe ponieważ są odpowiednio dobrane kalorycznie, smakowo i różnorodne. Ostatnio razem z przyjaciółką zamówiłyśmy dietę pudełkową Personal-chef jest to dieta z kuchnią śródziemnomorską, którą uwielbiamy :) Również w czym się zakochałyśmy to energy shoty od Personal-chef są pyszne i posiadają mega ilość witamin. Jakby, ktoś chciał spróbować to polecam - www.personal-chef.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecca0
Dieta skuteczna to taka, którą wprowadzamy w życie i od niej nie odchodzimy. Skuteczna dieta to też taka, którą podpieramy róznymi innymi czynnośćiami jak np cardio. Polecam dietę na redukcję z cateringu dietetycznego, z którego korzystam i dzięki któremu tracę kilogramy: https://fitandeat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta z Personal Chefa, firma dość nowa ale super jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak schudłam 70 kg? To było trochę jak sen. Styczeń 2013 r. przyniósł mi siłę, choć wcześniej czułam się zmęczona życiem. Pojawiła się myśl: schudnę raz na zawsze. Schudnę, bo tego pragnę, bo mogę, bo jestem na to gotowa. 175 cm wzrostu i 27 lat. 140 kg i wiara w to, że uda się zmienić całe życie. Moja dieta jest tutaj: https://dietalux.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnieś swoje kwalifikacje zawodowe ! - Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP (NOWOŚĆ) - Technik BHP z postępowaniem administracyjnym (NOWOŚĆ) - Technik usług kosmetycznych -Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną (NOWOŚĆ) - Technik informatyk - Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych (NOWOŚĆ) - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ( NOWOŚĆ) - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją (NOWOŚĆ) - Technik rachunkowości z obsługą spółek (NOWOŚĆ) - Asystent nauczyciela przedszkola - Specjalista do spraw dietetyki - Grafik komputerowy multimediów Zapraszam do kontaktu pod nr 796 400 142 Chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×