Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Czy ktoras miała cesarke ? Niestety chyba mnie to czeka:-( bylam nastawiona na porod sn a tu lipa(dzidzia ułozona posladkowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cesarkę 6 pażdziernika. o nic się nie martw szybko i bezbolesnie tylko okres powrotu do zdrowia dluzszy oczywiscie, mi akurat wdała sie infekcja w rane tak się zdarza ale od razu wzieli mnie w szpitalu u uswiadomili jak dbac o rane i juz jest lepiej. Jedyne co to na 2 dobe po porodzie dostajesz dziecko do opieki 24 na dobe cięzko wstac z lozka po cesarce, ale daja kobiety radę ja tez dałam. Wszystko było dla mnie nowe i uczyłam się od podstaw ale wszyscy chetnie służą pomocą :-) więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dzis dziewczyny do neta się dorwałam.... meczyłam sie 11 godzin ale dzieciatko bylo zagrozone i poszłam na cesarkę. Urodziłam córeczkę Oliwkę waga 3700g wiec jest kluska, długa na 55cm. Śliczniutka jak z obrazka, tylko ja cały czas całuję a ona śpi, je i robi kupkę :-) jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzieki za odpowiedz :-) Jak znajdziesz chwilke to czy moglabys mi napisac co trzeba zabrac niezbednego-tak na pierwszy ogien-jak cos to dowioza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi sie przypomnialo-smarujesz czyms rane? Polecaja Cepan a znajoma mi mowial ze bardzo dobra jest tez ciekla parafina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka26
iza Serdecznie gratuluję i witam w gronie szczęśliwych mamusiek!!! Jak najwiecej zdrowia dla Ciebie i córeczki!Najważniejsze że wszystko się skończyło pomyślnie:) Kluseczka prawie jak moja :) Całuj jak najwięcej i ciesz się szczęsciem:) Jeszcze raz mocno gratuluję!!! Muszę się pochwalić dziś w nocy spałam caaaaaałe sześć godzin bez pobudki!! Mała nawet na cyca sie nie obudziła, ja jak się obudziłam i zobaczyłam która godz. nie mogłam uwierzyć :) patyczak nie miałam cesarki ale na ranę polecam octeni sept, preparat, którego używaja w szpitalu, napewno zauważysz. Ja używałam go do pielęgnacji kroczą, razem z lactatydem i wszystko byłi w jak najlepszym porządku. Polecam go również do pielęgnacji pępuszka dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula300
Dziewczyny, gdzie najtaniej kupujecie pampersy w Bielsku? Tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza no to GRATULACJE. Czyli już po wszystkim jak się okazało. Niech dziewczynka zdrowo się chowa. Jeżeli chodzi o pampersiaki to ja czekam aż skoncze kupione na promocji pampersy i juz więcej ich nie chce widzieć. przemakają mi po 1,5h. Zakupiłam różne aby się przekonać które sa rewelacyjne i napisze tak: Z Rossmann babydream są dobre, lecz z Lidla Toujours sa dla mnie najlepsze. Nawet po 2h jak trzeba już wymienic pampka sa w dotyku suche ale nadające się do wymiany. więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co próbowałam pampersow, hugiss i happy jak dla mnie z tych trzech najlepsze są happy są chłonne, dobrze dopasowane i wogóle jak dla mnie najlepsze. Pochwale sie że moja Kluseczka Oliwka waży juz 4070g :-) takze mam co nosic na rekach, a moja rana po cesarce przestała wreszcie ropieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula300
Niedrogie i podobno całkiem dobrej jakości są pieluchy z Biedronki. Polecały mi je już dwie znajome, ale niestety nasz synuś jest na nie uczulony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snakerka
Dziewczyny a co dr Balisia jestem właśnie umówiona na Hercerską na usg 4D podobno koszt,180zł czy w tej cenie jest wliczona wizyta czy osobno ? i kiedy się płaci przed czy po wizycie? jemu czy w jakiejś rejestracji? jeszcze tam nie byłam dlatego pytam. I czy przed wejściem jest jeszcze np. rozmowa z pielęgniarką/położną ważenie, mierzenie itp.? Z góry dziękuję za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka 25
Ja polecam pieluszki Dada z Biedronki. Bardzo chzebrać boch zaraz trzeba pr 10 minutałonne i nie wylewa się bokami, ostatnio mała w nocy spała kilka godz bez budzenia. przede wszystkim kupka jest na swoim miejscu jak narobi. Z kolei Pampersy- porażka. Jak jest siku to po 10minutach trzeba przebrać bo jest płacz albo mega czkawka. 4-9 kg 64 szt za 26,99. A jeśli chodzi o tanie Pampersy z pampersa to zerknij albo podjedź sobie do hurtowni ADG PERFECT na ul. Damrota. Nie tylko pieluszki sa w dobrej cenie weile innych rzeczy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka 25
Male sprostowanie:) bardzo chłonne i nie trzeba przebierać po 10 minutach. Namieszałam we wczesniejszym poscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest przed wizyta rozmowa z pielegniarką mierzenie ciśnienia, musisz się zważyć u niej, pyta ktora ciąza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia25w
Jak się nazywa taki młody przystojny lekarz na ginekologii? bardzo miły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góreczka 25
nadia25w wiem że ma na imię Wojtek nazwiska nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia25w
Wojtek..to juz coś :) chciałam sie do niego umówić na wizyte poporodową ale nie wiem nawet gdzie przyjmuje..był przy moim porodzie.. Jak ktoś wie to bardzo prosze o namiary...Nie wiem czy w szpitalu udzielą takiej informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc ten Wojtek mnie szył jak pękłam i bajerował ze mną ze hej. Bardzo sympatyczny facet-gin. Mówił ze szyje tylko 2 szwy a było chyba 5 ale za to obiecał w pokoju yakuzzi i 3 dniowe SPA....HIHIIHIH. No to wiecie ze przecież żartował ale w jakim stylu. hihihi Bardzo miło go wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam na Wyspaianskiego :-) I nigdzie indziej nie chcialabym rodzic!!! Miałam cesarke i szczerze powiem ze szybciej wrocilam do formy niz po porodzie sn. Wiadomo ze pierwszy spacer pod prysznic byl katorga ale dzieki super poloznej P.Ewie jakos poszło.Zreszta ta kobitka to babka marzenie :-) Pomocna a przy tym zawsze usmiechnieta,wesola.Reszta poloznych tez ok tylko jedna byla nieprzyjemna. Lekarze ok oprocz Burego-nazwisko okresla jego zachowanie. Ordynator ok nawet badanie bylo bezbolesne i zartowal wiec u mnie na plus. Na odziale noworodkow lekarze i pielegniarki mile,pomocne,odpowiadaly na kazde pytanie.Pani ordynator bardzo sympatyczna i rzeczowa. My bylismy w szpitalu 8 dni i musze powiedziec ze jakos zlecialo :-) Jesli rodzic to tylko tam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) tez bede tam rodzila, termin mam na 30 listopada czyli tuz tuz! mam stresa bo to moja pierwsza dzidzia i wiem ze jest spora a ja jestem drobna aaaaa;/ oczywiscie dam znac jak juz bedzie po:) juz sie nie moge doczekac:)) (oczywiscie mojego dzidziusia a nie porodu haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domsli22
Rodziłam na Wyspiańskiego 09 listopada i to był najlepszy wybór z możliwych. Poród naturalny trwał 2h 50 min. Przy porodzie była Pani Ewa Gluza-super babka!Do domu wyszłam po dwóch dobach. Chętnie odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula300
Do dziewczyn karmiących piersią: od czego i po ilu miesiącach zaczynacie rozszerzanie diety dziecka? Kaszka glutenowa, jarzynka - co najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domsli22 mam pytanie czy Cie nacinali czy bolało ?? Czy przez skurcze nie czuć tak bardzo jak nacinają ja sie tego strasznie boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbe do dziewczyn które już urodziły swoje pociechy co jest potrzebne do porodu takie podstawowe rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam P.Ewa Gluza rewelacyjna kobitka :-) Na sam poczatek potrzebne podklady na lozko cala taka paka i oczywiscie podklady dla kobiety takie mega dlugie ,jakies majty z siateczki Ja miala cesarke wiec to krawienie bylo mniejsze ale i tak 3 paczki poszly. Koszula zwykla i potem do karmienia klapki pod prysznic koniecznie Dla dzidzi to pieluchy bo wszystko inne jest chyba ze chcesz miec swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×