Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aja aja

SYLWESTER PRZYSTAWKI!!!!

Polecane posty

Gość aja aja
pola - te koreczki na pewno zrobię - bardzo mi się podoba pomysł :) popatrzę też na te łódeczki - kiedyś jak byłam mała to takie robilam :D może coś jeszcze dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka120
pieczarki faszerowane, jajka faszerowane, albo papryka lub pomidory (mnostwo przepisow znajdziesz w internecie). a jesli chodzi o mnie to ja ubostwiam skrzydelka mojej mamy. obowiazkowe na kazdej imprezie. bardzo proste i smaczne. tak wiec potrzebne sa skrzydelka z kurczaka, przyprawa do kurczaka i olej :) marynujesz skrzydelka w przyprawie, i smazysz na glebokim oleju (nie na patelni tylko w garnku) jesli dodasz duzo przyprawy, i dosyc dlugo potrzymasz w oleju, skrzydelka wyjda bardzo chrupiace. KFC przy tym odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
eureka - dzięki :) tak jak już pisałam pieczarki odpadają myślałam jeszcze o tej faszerowanej papryce - ale to mają być takie duże połówki? obawiam się, że to po prostu za duże będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola29
popieram skrzydełka - czesto cudujemy i robimy koreczki lososia salatki i dupecki ale tak naprawde najszybciej ze stołu znikaja zwykle kanapki (nie musza byc ekstra ozdobione) ogorki, bigos, wedliny i zwykle jajka na twardo z majonezem a takie skrzydelka to pojda w 5 min znam to z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc roman
ja robie wlasnie faszerwonae jajka ale z pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc roman
chcialam zrobic mini pieczarkosy z ciasta francuskiego, ale mi sie piekarnik schrzanił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
Podnoszę może ktoś jeszcze da jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Paszteciki drozdzowee lub krucho drozdzowe z farszem z kiszonej kapusty(bo grzybow nie mozesz) lub z jakims innym Ciasto francuskie nadziewane szynka, cebula i zoltym serem i zlepiane w trojkaty mini pizze# Pieczen w ziolowej skorupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam tortile
zrobilam na przyjecie swiateczne i poszlo wszystko w ciagu 2 godz tortile z kurczakiem i mango tortile smarujesz sosem (sos chili zmieszany z majonezem) na to kladziesz 2-3 listki salaty zielonej, kawalki kurczaka(piersi-ja upieklam w rekawie w piekarniku w mieszance chili i curry) na to slupki mango rolujesz i do lodowki na min pol godz pozniej przekroisz na pol i masz super pyszna przystawke( nie jest ani za slodkie ani za ostre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
a dlaczdego - bardzo podba mi sie ten pomysl z tymi trojkacikami powiedz mi - ile trzeba tego ciasta francuskiego 2 opakowania wystarcza? zapiekam to w piekarniku? ja polecam tortile - te tortile podajesz na zimno??? brzmi kusząco :D i już chyba wiem co zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na zimno
raczej nie podawalabym z salata i swiezym mango na cieplo w koncu to mialy byc przystawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na imprezie nie wiadomo, kto na co będzie miał smaka. Ja zwykle stawiam na stole: *sałatkę (z ryżem lub makaronem, by była sycąca), *nuggetsy z dipem czosnkowym, *chipsy / paluszki / precle / orzeszki ziemne, *słodkości - talerz z ciastem i miseczka z miksem cukierków. Tu jest fajny pomysł na krakersy z pastą z tuńczyka: http://kulinarnesos.pl/krakersy-z-pasta-z-tunczyka/ Proste do zrobienia i cieszy oko;) Można też zrobić: koreczki, kanapki, rollsy z tortilli i... ...chyba pomysły mi się wyczerpały;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×