Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Dziewice na Kafeterii - są tu takie?

Polecane posty

kobieta nie może być dziewicą, bo jej to szkodzi w rozwoju. Nazbiera się jej emocji, nie mają ujścia, bo hymen przeszkadza i są same kłopoty. Głupieją przeokropnie, wystarczy posłuchać radio mańka, albo obejrzeć trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari_55
jestem ;P mam 21 lat, ale właściwie jestem z kimś teraz w związku, wiec jak dobrze pójdzie to już niedługo dziewicą nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaa
ja jestem mam 20 lat i nigdy nie miałam chłopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari_55
ja z okolic wawy, ale teraz nie chce działać na dwa fronty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukając na chomiku tłumaczenia do filmu The Perfect Vagina, znalałem e-book Seksualność kobiet; Voca Ilnicka. Jest tam określona definicja dziewiczości, i nie jest to tak prymitywne jak myślą niektórzy. Kobieta przestaje być dziewicą, gdy przeżyje pierwszy orgazm, a że ma coś tam co przypomina pajęczynę między nogami, to średniowieczny zabobon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :P i nie uważam żeby dziewictwo rzucało mi sie na mózg tak jak niektórym prawikom stąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari_55
bmblondyn - ale orgazm z pomocą faceta czy samej przez masturbacje? ;) bo jeżeli samej, to nie jestem dziewicą :D a tak szczerze to faktycznie wszystko siedzi w głowie, ja sam jeszcze czuję się dziewicą, żadnej formy seksu jeszcze nie uprawiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma dorosłych dziewic.Czyli takie od 25 wzwyż.To świadczy że faceci są lepsi.A ja znam dziewicę która ma 24 lata,i chciała z mną być:) Ale ja się nie nadaje do związku i rodziny.A poza tym ona już miała jakiekieś przygody seksualny a ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o przełamanie bariery seksulnej z drugą płcią, a nie o sam orgazm gdyby orgazm uwalnial od prawictwa to już by nie było żadnego praWIKA i to pewnie w wieku 13-14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgazm, przez masturbację, ja tylko napisałem to co wyczytałem w tej książce i sam notabene zgadzam się z tym. Podobnie z tzw praiwictwem u chłopaków. Każdy był kiedyś prawiczkiem, ja też, i to że udało mi się być z dziewczyną, coś zmieniło , nic. Pozostałem w dalszym ciągu prawiczkiem, dopiero jak dziewczyna przeżyła ze mną orgazm, poczułem się prawdziwym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari_55-A ładna jesteś?Ale tak szczerze,bo wydaje mi się że ładne to raczej długo dziewicami nie są,po prostu szybko maja chłopaków i tracą dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery_-jesli chodzi o masturbację to ja miałem 12 lat.Nidy nie zapomnę tego uczucia,piękna chwila w moim życiu:) Więc był to jakiś tam etap pokonywanie bariery prawictwa.Bo tak naprawdę sex to to samo,tylko że spuszcza się za pomocą kobiety a nie za pomocą własnej ręki i filmu.I właśnie to mnie ciekawi,jak to jest z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari_55
Wydaję mi się, że jestem dosyć atrakcyjna..ale to kwestia gustu, mojemu facetowi się podobam ;) on lubi drobne, niskie blondynki takie jak ja ;) poza tym znam wiele mało atrakcyjnych dziewczyn, które bardzo szybko (w wieku 15/16 alt) straciły dziewictwo, jedne bardzo grube, ale śmiałe, sympatyczne, a drugie nieładne i niefajne, chciały stracić dziewictwo to straciły i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różyczka35-Jesteś dziewicą w 100%?Czyli nigdy nie byłaś z facetem?I masz 35 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat juz dzisia był... różyczka a czy Ty nie masz już dzieci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×