Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość karo888
My z mezem kupilimy nasz materac w sklepie internetowym Comfortbe. Na pewno znajdiecie cos dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munn54
Jak dla mnie to przyzwoita centa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam40
Kupiliśmy z żoną w Agata Meble ładnych parę lat temu i nie narzekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lilka
Interesuje mnie przyzwoity materac w cenie do 1000 zł (może lekko przekraczać tę kwotę, ale góra o 150 zł). Będę brała pod uwagę wyłącznie stacjonarne sklepy w Warszawie (muszę położyć się na potencjalnym zakupie). Na które materace powinnam zwrócić uwagę? Będę miała z mężem oddzielne materace, bo tak się przyzwyczailiśmy. Ważę o 35 kg mniej od męża i lubię jak materac mnie dogrzewa, mąż przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mikpol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lilka
Dziękuję, przejadę się do tej Agaty, bo tam faktycznie spory wybór. Tyle naczytałam się o niewybieraniu sprężynowych, ze teraz zastanawiam się nad porządniejszym sprężynowym, a takim z pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej. Czy zawsze trzeba zmieniać stelaż? Mam solidne dechy, ale jest ich tylko 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seb77
Dzięki za linka, nie wiem czy Monice sie przydał ale mi tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monio1234
Jeśli na prawdę chcecie dobre materace to polecam amadu.com.pl przystępne centy i szeroki wybór od termoaktywnych po antyalergiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_090
Oj jeżeli ceny MATAREACA zaczynają się zaczynają się od trzech tysięcy to ja chyba podziękuję :D :D nie dla mnie takie ceny ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska12
ja zamawiałam materac online, a więc w ciemno, ale nie żałuję, bo okazał się to bardzo dobry wybór. w zasadzie tylko na podstawie "parametrów" podjęłam decyzję. niestety nie mogłam sobie pozwolić na jeżdżenie za materacem po sklepach bo mam małe dzieci, mąż również jak nie w pracy, to pomaga mi w domu. gdyby ktoś był zainteresowany, to sklep, z którego my skorzystaliśmy to www.ergoexpert.pl a materac mamy Hevea Thermo Magic 180/200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UnoMen
Oj ja nie polecam raczej online kupować materaca.... nigdy nic nie wiadomo. Skarpety - rozumiem, ale nie materac : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebastianK
No materac online? Ciężka sprawa :P :P poszukaj w salonach najpierw jakichś sprawdzonych, nie wiem Agata Meble czy coś takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćDeDe
No niedługo domy będziemy online kupować :D hehee Jak się nie orientujesz to zawsze możesz sąsiada zapytać :D albo sąsiadki :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_GośćDeDe
Śmiechy śmiechami ale tu poważny temat jest. Ale szczerze to się zgadzam z Tobą bo opinia osoby zaufanej jest ważna. Jak dla mnie bardziej wiarygodna niż np. reklamy w tv. Tak więc zapytać sąsiada nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnliska
Ja tez mam wspomniany tutaj materac od Hevea i naprawde nie mozna niczego zarzucić. Naprawde mega solidne i świetnie wykonane materace które smiało mozna polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska22
Ja raczej tez jesli miałabym wybierać to zdecydowanie postawiłabym na naszą rodzimą firmę. To jednak podstawa jesli chodzi własnie o to ze mamy pewność ze nie jest to coś chińskiego a dla nas to znaczy też i sztucznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralivka
Jeśli mam być szczera, to ja nie ufam sieciówkom. Lepiej kupić bezpośrednio u producenta. I zgadzam się, że dobry materac to świetna inwestycja, bo będzie on służył latami. No i to wspaniały prezent dla naszego kręgosłupa. Ja jestem urzeczona tymi materacami: http://materace-visco.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobnom
Nam się urodziło dziecko, więc musieliśmy odstąpić sypialnię i śpimy na kanapie, ale wcześniej mieliśmy materac od tego producenta: http://materace-visco.pl/ Jak na taki komfort, to cena nie jest zła, zwłaszcza, że widzę są teraz promocje. Aż serce się kraje, że nieprędko wrócimy do materaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvverasek
My jednak patrzymy na to zeby wybrany przez nas materac miał atesty i certyfikaty, bo tylko taki tak naprawde jest bezpieczny i zdrowy dla naszego kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno wybór materaca ma tutaj bardzo duże znaczenie i ja uwazam ze najlepiej jest własnie wybierać sprawdzona firme a materac z atestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wooww super reklama i promocja materace za 1700zł to ile tam jest marży 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggnoskowa
Ja ostatnio słyszalam ze materac trzeba wymieniac nawet co 7 lat , bo ten stary sie zapada czesto mogą pojawic sie przez to bole kregosłupa. To prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram komentarz kilka wersów wyżej. Też zakupiłem materac comfortbe tyle że w poznaniu i kieszeniowy z matą kokosową. Cena bardzo atrakcyjna a materac też bardzo wygodny. polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deden
Co sądzicie o materacach Senpuro? Czy tego typu produkty są warte swojej ceny? MOżna je dostać tutaj: http://strefadobregosnu.pl/main.php No ale jeszcze się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie ja wybieram materace Senpuro. Według mnie wyglądają zdecydowanie najładniej i są najwygodniejsze. Polecam poszukać ich na stronie: http://strefadobregosnu.pl/main.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palytrun
A ja bym odradzała sieciówki. Stawiają tam na wygląd mebla (i materaców), a nie na komfort i zdrowie. Jak chcesz dobry materac, to przejrzyj stronę producenta viscotherapy. Na pewno zadowoli Cię cenowo i jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Wawa
Polecam dobrej jakości trwałe materace polskiego producenta-firmy Relaks. Można kupiću bezpośredniego dystrybutora:e-materace.pl Tanio,szybko i wygodnie dzięki fachowej obsłudze która udzieliła mi informacji na każde pytanie i pomogła się zdecydować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wybieram materace Hazel. Jak dla mnie są najlepsze pod względem ceny do jakości. Samem aterace można zakupić w strefiedobregosnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×