Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość ayris
Na duże łóżko chyba najlepszy byłby materac Dubai Line z http://matinee.pl/ O ile dobrze pamiętam są to materace najwyższej jakości, dopasowujące się do ciała. Zapewniają pełen komfort i wentylację. Sama zastanawiam się nad zakupem tego materacu bo śpię na piance i strasznie mnie to wkurza. Codziennie wstaję obolała i niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markucja81
dokładnie - materace MATINEE to chyba najlepsze dostępne w Polsce materace. Sama mam materac MAtinee Active Sport z dodatkiem kokosowego wkładu - śpi się super, organizm dobrze się regeneruje i kręgosłup nie boli bo to twarde materace. Wiadomo, że każdy musi dopasować materac do siebie i swojego kręgosłupa i potrzeb, ale ja np. (jako alergik i jako osoba z dyskopatią) chwalę sobie właśnie ten http://matinee.pl/active-sport/10-materac-lateksowy-z-kokosem-7-stref-active-sport-.html ,także warto trochę zainwestować w zdrowy sen:) no i jest wieloletnia gwarancja więc nie trzeba nie martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parciok
Wcale nie zawsze jest tak, że drogi materac będzie bardziej odpowiedni. Mieliśmy upatrzony własny pomysl, ale kiedy zapytałem doradcę z http://abcsypialni.pl/ o pomoc, to wyszło, że wzięliśmy materac kompletnie nie dopasowany pod nasze gabaryty. Nie bawcie się w specjalistów od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę Bardzo
Merkucja uważasz, że twarde materace są najlepsze i najbardziej komfortowe ? Jako osoba, która siedzi w temacie, widząca stwierdzenie, że kręgosłup nie boli bo to są twarde materace jestem przerażony bo twardość i poczucie komfortu to dwie różne sprawy, a za razem bardzo ważne. Wejdź sobie tutaj i przeczytaj jak twardy i miękki materac może przyczynić się do poczucia komfortu :) www.spijspokojnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam materac, którego używam z mężem od 3 lat - Art Medic Premium. Jest rewelacyjny - wysypiamy się świetnie, mąż cierpi na bóle kręgosłupa, ale w łóżku zawsze się najlepiej regeneruje. Zatem jak wyżej, art medic jest świetny. Co ważne, ma zmienną twardość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam materace z firmy Alvare - mam od nich materac i jest super, szczególnie zachwalam obsługę - mają wiedzę w jednym palcu dlatego nie polecam konkretnego mojego modelu, bo dla każdego coś innego strona producenta to www.alare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się długo zastanawiałam i nic nie wiem na razie błądzę po dwóch firmach http://janpol i http://alvare. Obje firmy są fajne i pewne i to by było na tyle w tym temacie. Myślę dalej, z której firmy wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaLuba2
Ja bym polecała kieszeniowy. Kupiliśmy z mężem ponad rok temu w salonie Meblomoda. Ktoś tu mówił, że w salonie to nie warto. A ja mam bardzo dobre doświadczenia z tym salonem meblowym. Bardzo dobrze nam doradzono, dopasowano nam odpowiedni materac, taki jakiego szukaliśmy i mieliśmy duży wybór. Można sobie zobaczyć ofertę na www.meblomoda.pl , ale w tym przypadku chyba najlepiej pojechać do salonu i przekonać się na własnej skórze, który materac jest dla nas odpowiedni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałami szukałam dobrego materaca małżeńskiego. Mój M. bardzo się wierci w łóżku. W końcu po setkach wypróbowanych materaców i paru miesiącach poszukiwań kupiłam Dormeo Air Select. Ma dwa rdzenie - czyli tak jakby dwa materace w jednym pokrowcu. I wiercenie M. przestało mi przeszkadzać. Odbieraliśmy go ze sklepu stacjonarnego i pomimo gabarytów (200x200) nie było problemu bo zapakowany był w vacum - taką rolkę z wyssanym powietrzem. pozdrawiam, Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjkhjk
Mozna mowic o materazu ze jest w miare dobry jak ma 16 cm grubosci wzwyz.w sypialni mielismy jeden 180\200 ale jeden materac ma to do siebie ze wczesniej lub pozniej pomimo przewracania wygniata sie na srodku( nie jestesmy grubasami razem wazymy ok140 kg/teraz mamy dwa materaze po 18 cm i SA dobre,ale mam corke ktora ma chory kregoslup kupilismy jej materaz za porada specjalisty ,ktory ma 28 cm grubosci i To jest dopiero wygoda i Komfort jak sie polozysz To nie chce sie wstac jest super i spisz jak susel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubyyy
Mój materac sembella ma 24 cm wysokości i względem 16 cm mogę powiedzieć, że wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl jest duży wybór ładnych i wygodnych materacy. Można je tam sprowadzić sobie prosto od producenta, nie płaci siępośrednikom. Mają różne wymiary więc łatwo coś wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinee
Proponuję materace Matinee.pl dla lubiących "mieciuchno" i przytulnie Comfort Line lub dla osób aktywnych z jedną stroną twardą i drugą lateksową Activ Sport. Oba materace są dwustronne i posiadają różne dopasowania do ciała. W sklepie w 10 min. nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czy materac jest odpowiedni. http://matinee.pl/active-sport/10-materac-lateksowy-z-kokosem-7-stref-active-sport-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sung
Słyszałem, ze ta Sembella na prawdę jest dobra. Moi sąsiedzi kupili ostatnio w jakimś mniejszym sklepie w Kołobrzegu materac tej marki i mówią, że ok bo ich stary od razu widziałem na podwórku w śmietniku. Wymiar tez musieli mieć duży bo ich rama ma ponad 160 szerokości. Pewnie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amboks
Nie szukałem niczego na własną rękę, mieliśmy remont, który trwał pół roku, mieliśmy dosyć szukania parametrów kolejnych pozycji. Po prostu ludzie z abcsypialni.pl mi dopasowali odpowiedni pod nas - jest wygodnie, to drugi rok korzystania - z materacem nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzikaCzika
Takie szukanie na własną rękę i dopasowywanie często jest kłopotliwe. Ja jestem kompletnie zielona jeśli chodziło o nasze łózko do sypialni. Rozmawiałam o materacach z doradcą na żywo i również polecał mi kilka marek, które się tu przejawiają. Na Facebooku widziałam tą sembellę i rzuciła mi się w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To allinside.pl wygląda najtaniej z tego wszystkiego co tu wpisano... Chyba zakupię tam coś, bo widzę same pozytywne komentarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Aero
Witam. Jestem doradcą w firmie aero-materace specjalizującą się w produkcji materacy piankowych. Wcześniej pracowałem 6 lat w firmie produkującej pianki. Polecam obecnie nasz najlepszy materac http://aero-materace.pl/aero-exlusive-comfort-deluxe-c-9_7.html Służę pomocą i doradztwem w doborze odpowiedniego materaca. Mamy możliwość manipulować różnymi gęstościami pianek,sztywnościami i wysokościami wkładów materacy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu telefonicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jak gość
Najtaniej to nie zawsze oznacza najlepiej - przyjemniej śpi się ze świadomością, że kilka groszy więcej wydane np. na taki materac Sembella jest wydane dobrze i zwróci się nam dwukrotnie dzięki zdrowemu snu i lepszemu samopoczuciu na długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoevoidec1981vzwqc
Witam. Ja za namową swojego lekarza zainwestowałam w materac wodny. Komfort snu jest moim zdaniem nieporównywalnie lepszy niż na pozostałych materacach, które testowałam. Ja jestem bardzo zadowolona, wreszcie coś porządnego dla mojego kręgosłupa. Szczerze polecam wszystkim, ja kupiłam łóżko wodne we Wrocławiu w firmie "verento". Jasne http://bindti.es/x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whole
Czytając Was i widząc ile jest o samym materacu trzeba też pamiętać w jakim miejscu on jest. I tak jak na www.spijspokojnie.pl i w katalogu Sembella mowa jest też o stelażach dla materacy . Bez odpowiedniej konstrukcji dopasowanej do rodzaju wypełnienia Wasze starania o dobór łoża marzeń będą marne i na nic się zdadzą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
Masz racje że stelaże do materacy sa bardzo istotne. Często jak ktoś kupuje nowy materac to całkowicie o tym zapomina. Chociaz ja ostatnio widziałam ze teraz jak do końca miesiaca kupi sie materac tutaj http://www.brw.com.pl/materace taki stelaż otrzymuje sie gratis. Bardzo fajna sprawa moim zdaniem i jak już kupić materac to tak by skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wholee
To u nich na stonce www.sembella.pl jest promocja do końca stycznia na tańsze modele do 29 % :D jakby nie patrzeć różnica kasy na stelaż wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilSpot
No prawie 30% rabatu to już sporo przy materacu nawet za około 1000 zł. Swoją drogą stronka fajna i podoba mi się hasło tej technologii Geltex - "Każdy jest inny Ale każdy śpi lepiej" Super podejście bo każdy chce czegoś dla siebie od spania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentsimpsafest1979zeilt
Ja mam w swoim łóżku małżeńskim materac firmy Hilding, dokładnie taki: http://www.klinikasnu.pl/materace-kieszonkowe /201-materac-select-fine.html tylko, że większy oczywiście. Tradycyjny, na sprężynach, z dwóch stron obłożony pianką i jest niesamowicie wprost wygodny. Świetnie dopasowuje się do kształtu ciała, nie odkształca się w żadnym miejscu, dobrze się na nim śpi więc mogę go polecić dosłownie każdemu Jasne http://sqmin.tk/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Kupowałem kilka miesięcy temu łóżko w zestawie z materacem i stelażem poprzez serwis www.fest-materace.pl i obsługa bardzo spoko. Zajęli się wszystkim, nawet wnieśli mi rzeczy prosto do pokoju. Przyjazny kontakt ze sklepem, można się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżeński
Fajne materace zaczynają się granicach 2000 zł, tym bardziej jeśli mówimy o małżeńskich. To jest dwa razy większy moloch, zazwyczaj na 2m długości. Więc nie ma co czytać ludzi, którzy piszą o swoim jednoosobowym. Sam mając z małżonką bardzo duże łóżko bo zdecydowaliśmy się na 200x200, wiem, że to nie jest takie hop siup wejdę w link i sobie wyklikam materac marzeń. My długo dobieraliśmy swój materac i jesteśmy z niego przezadowoleni. Najważniejsze to wybrać materac odpowiedni twardością do wagi małżonków. Nie ma chyba nic gorszego od nieodpowiedniej twardości dla jednego z małżonków. Ja mam małżeńskie wyniesione z salonu sieciowego - Perfect Vita od Sembelli. Sprawdza się dużo lepiej od reszty modeli, które mieliśmy z pewnych skandynawskich sieciówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×