Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość Adrian666
bejto-materace.pl ja swoj ostatnio kupilem na tej stronie. Bardzo fajną oferte mają. Duży asortyment, poza tym to najwygodniejszy materac jaki kiedykolwiek mialem. Dobry sposob wysylki, polecam sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ererer22
Na Twoim miejscu sprawdzilbym tutaj : bejto-materace.pl Sam mam materac: Venus Multi Pocket X5 i uwazam go za wybor marzenie :) Bardzo wygodny i jak na swoją wygodne- bardzo tani :) Polecam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matio33
Ja bym ci polecił taki: http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,katalog,kat,9,name,Termoelastyczne,prod,0 bo jest według mnie najwygodniejszy, żaden futon czy materac wodny się nie umywa. Niestety żona nie lubi miękkich i śpimy na Wysokoelastycznym. NIe powiem, że jest zły ale termoelastyczny wygodniejszy. Cenowo jest drogi ale w tym sklepie znajdziesz za "ludzkie" pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do łóżka małżeńskiego osobiście polecałabym jeden materac, choć wiem, że niektórzy mają podwójne i sobie bardzo chwalą. Ja polecam Ci materac Mystazja możesz sobie zobaczyć do niego testy materacy http://sentozdrowie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=344:materac-mystazja-m-k-foam-kolo&catid=120&Itemid=585 my w każdym razie wysypiamy się na nim, nie ma odkształceń (używamy go od 3 lat) i nawet nie czuje jak mój mąż się kręci w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordian2334
widziałem ostatnio fajne filmiki video o materacach chyba na www.domotor.pl z tego co pamiętam, polecam warto zobaczyć, wypowiadają się eksperci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkaa1
Witam:) Ja kupowałam z jakiś miesiąc temu materac: Venus Multi Pocket X5 z sklepu bejto-materace.pl Może komuś się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KikiA
Witamusmiech.gif Ja kupowałam z jakiś miesiąc temu materac: Venus Multi Pocket X5 z sklepu bejto-materace.pl Może komuś się przyda Znam ten sklep:) Kupiłam tam materac dla mojej mamy na urodziny:) Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula_29
Witam, Ja polecam firmę ECOMATERACE , zakupiłam w tej firmie materac 4lata temu i jestem bardzo z niego zadowolona, nic się z nim nie dzieje, nie żałuję naprawdę POLECAM !Bardzo duży wybór miła i profesjonalna obsługa. A oto kontakt e-mail http://ecomaterace.pl i nr kontaktowy 796414452- Pan Maciej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam materac bonellowy do domu Comfortbe i jestem bardzo zadowolona. Był w bardzo korzystnej cenie, a do bardzo dobrej jakości. Pierwszy raz u nich kupowałam i trochę się martwiłam. Obawy okazały się bezpodstawne, a zakup jak najbardziej udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłem hastensa marquiz (nie chce mi się sprawdzać jak to się pisze) i hmm.... polecam :) na początku byłem przerażony gdyż łóżko wydawało się za miękkie ale w tej chwili nie zamieniłbym się na nic innego. W łóżku mieści się żona, dwa gady, ja i najważniejsze - jest jeszcze miejsce. Jedyna kwestia to trzeba sprawdzić, czy aby na pewno łóżko o zamówionych wymiarach zmieści się podczas przenoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam dwich materacy u nas zaczely sie w srodku zapadac i spalo sie koszmarnie teraz mamy jeden i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał237123
Tez szukałem dobrego i wygodnego materaca. W sklepie Fest uswiadomili mi, ze materac powinien byc tez zdrowy dla moich plecow. Polecam serdecznie materace z pianki termo i wysokoelastyczne Jesli szukasz dobrych porad online to: blog.twojematerace.pl powinien Cie zadowolic. Materace, itp: www.twojematerace.pl A jesli szukasz kontynentalnych(moja tesciowa kupila i jest bardzo zadowolona): www.continental-beds.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1977
witam. kupilem juz po raz drugi w sklepie twojematerace.pl i przyznam szczerze, ze wszystko jest na najwyzszym poziomie. dla porownania dzwonilem do kilku innych sklepow internetowych i przyznam szczerze, ze nie lubie gdy ktos namawia mnie na materac. w twojematerace wyjasnili mi roznice miedzy materacami, a wybor podjalem swiadomie wraz z zona. mysle, ze wazne jest aby kazdy wiedzial gdzie warto w ogole zadzwonic, a gdzie wsadza wam totalne g**** na sile. polecacie jakies sklepy w ktorych warto lub nie warto robic zakupy do sypialni? pozdrawiam, andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska63
Razem z mężem korzystaliśmy z porady zaprzyjaźnionych amadu z Wrocławia i nie żałujemy. Poziom naszego snu, jak i o radość z użytku jest ogromna;)) można sobie pooglądać http://www.amadu-wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka125
zgodzę sie z wcześniejszymi wypowiedziami na temat materaca FUTON - skusiłam się na zakup futona, po wielu pozytywnych opiniach, jak na razie nie żałuję, śpimy na nim kilka miesięcy i nie mamy na co narzekać. Wygodny, naturalny , można zamówić kolorowe pokrowce,wspomaga utrzymanie równomiernej temperatury ciała, nie wiem co to ból pleców, kręcenie się w nocy. Wcześniej miałam sprężynowy materac i jest ogromna różnica w komforcie spania. Czasami warto zaryzykować :) a sklep w którym zakupiłam slodkichsnow.com profesjonalny, obsługa miła, dostawa szybka (w cenie). Materac trzeba regularnie co miesiąc odwracać aby nie odgniótł się w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himalay
Materace kieszonkowe są niczego sobie. Ponieważ jeśli mąż śpi na jednej ze stron =, nie ugina się na stronę żony;)) Bądź innej płci, zależy kto co lubi:))) Ja też skorzystałem z gwiazdowych promocji z Amadu, można coś spokojnie dla siebie znaleźć;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najlepsze są twarde materace. Ważne żeby kręgosłup mógł na prawdę na nim odpocząć. Rodzice mojego chłopaka kupili pod koniec 2013 roku w promocji materac w agata meble. warto sprawdzać sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a mi fizjoterapeuta w Niemczech zaproponował zakup materaca/łóżka wodnego jako rozwiązania moich problemów zdrowotnych. Okazał sie to starzał w 10!!! Bez kitu! to chyba mój najlepszy wybór w życiu (poza mężem-rzecz jasna-gdyby to czytał;-)). My swoje łóżko wodne kupiliśmy na http://www.lozkawodne24.eu/home.html jest to niemiecki producent sprzedający już 15 lat w Polsce, porównałam przed zakupem oferty kilku sprzedawców i oni wydali mi się ok-nie myliłam się. Łóżko jest mega solidne, wygonde, ma 10 lat gwarancji i było nie drogie coś około 3500 zł ze wszystkimi bajerami, z tego co pamiętam najtańsza wersja była od 2500 zł. Teraz polecam łóżko wodne wszystkim znajomym i jeszcze nikt nie narzekał ;-) pozdrawiam nareszcie wyspana i nie obolała Paulina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ladny model lozka Marion :) jesli chodzi o materace to ja przy najblizszej zmianie bede polowal na taki z warstwa gabki leniwej. jeszcze nie wiem jakiej firmy ale jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, u nas akurat tylko bydgoskie meble wchodziły w grę :) a czym jest ta leniwa gąbka, bo nie słyszałam, lepsza niż materac kokosowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet257
kupiłam materac sprezynowy economny line z tej stronki kreocen.pl/kreowskaz/ 2014/luty.html?page=47 , sprzezyny lepiej dzialaja na kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek90
Jeśli masz blisko Agata Meble to polecam - przejdź się i napewno coś wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as23
Najlepiej poczytać i samemu sobie wyrobić opinie , artykułow jest duzo np. kreocen.pl/kreowskaz/ 2014/luty.html?page=46 , pianka jest zbyt miękka dla osob z problemami z kregoslupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×