Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość Tymon855
Nie pierwszy raz już słyszę o tej marce (sembella) i faktycznie powinna być ona dobra... Ja się przystawiam do kupowania małżeńskiego ale kontynentalnego łóżka i też już wcześniej trafiłem na ich modele - bajer. Szczególnie te, które mają elektroniczne sterowanie i można je regulować - do oglądania meczyków z perspektywy łóżka niesamowite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WymagającyTomasz
Faktycznie wyglądają na porządną firmę. Fajnie objaśnione schematy, prosty przekaz, najważniejsze właściwości. Bardzo lubię takie jak na stronce www.sembella.pl . Jestem zwolennikiem prostych materacy, które przede wszystkim skupiają swoje właściwości na sprawie kręgosłupa, a nie na całej otoczce dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon855
I tak powinno być. Mają się skupiać na swoim produkcie, a nie na mydleniu oczu :D Nie znoszę takich trików. Widziałeś gwarancję komfortu na 60 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WymagającyTomasz
No właśnie widziałem ale nie do końca jestem pewien jak to wygląda. Oni Ci gwarantują, że przez 60 dni będzie super ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Kupuję materace w najlepszych cenach hurtowych od tanie-materace.pl. Jakością nie odstają od najlepszych, branżowych pozycji. Do tego mnóstwo akcesoriów ortopedycznych, stelaże i asortyment do aranżacji sypialni. Dostarczają bezpłatnie zamówienia. Pomagają jeszcze w eksponowaniu materacy w moim sklepie. Producent, zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może ten sklep z materacami ? http://materacnawymiar.pl/ Można kupić w dobrej cenie i też widać że można sobie zamówić materac na wymiar. Korzystał ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunik
Wymiary kwestia łóżka, a jeśli mam radzić konkretny typ materaca, to na pewno taki - abcsypialni.pl/materace/223-select-fine-160x200-medicott-silver.html sprężyny kieszeniowe 7 strefowe, dosyć gruby, wygodny, długi okres gwarancji. Pamiętajcie, że materac ma zapewnić przede wszystkim odpowiednią jakość snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli temat aktualny to ja mogę polecić materac kieszeniowy i to dość gruby bo co najmniej 24-30 cm i dobrze żeby był twardy. Można oczywiście zasięgnąć rady sprzedawcy, wiem że można tez zamówić sobie taki materac na wymiar albo nawet zaprojektować swój materac - robi coś takiego jedna firma tutaj jest więcej info na ten temat http://materacnawymiar.pl/pl/c/Zaprojektuj-swoj-materac/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TymOn8
Niektóre modele mają 60 dni gwarancji komfortu snu. To oznacza, że masz 60 dni na pospanie w ich / swoim w zadzie łóżku i jeśli okaże się za twarde, za miękkie, ogólnie niefajne to możesz sobie ten model dopasować jeszcze raz do swoich wymagań :) A ogólnie sama marka mówi, że będzie super - nawet przez dłużej niż 60 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinol
Mi kolega polecił sklep w Warszawie znajdujący się na ul. Połczyńskiej 51. Cieszę się, że dałem się namówić na wizytę, bo obsługa sklepu jest bardzo kompetentna i doskonale doradza. Dzięki czemu kupisz materac dostosowany do twoich potrzeb i kieszeni. Ja kupiłem materac właśnie na łóżko sypialniane dla mnie i dla żony i jesteśmy bardzo zadowoleni. Materac może nie był bardzo tani, ale lepiej zapłacić troszkę więcej i mieć pewność co do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Moćko
Ja mam od roku Viscotherapy i sprawuje się bardzo dobrze. Ma piankę z pamięcią, regulowaną twardość i koi nasze zmęczone po długim dniu pracy ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materacenazdrowiepl
Materace należy wybierać w zależności od własnych wymagań. Każdemu może pasować inny rodzaj materaca. Niektórzy preferują materac na sprężynach, ktoś inny będzie wolał piankowy. Każdy, dobrze wykonany materac może zagwarantować dobry sen, wystarczy dobrze poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry i wygodny
Zdecydowanie Sembella i łóżko kontynentalne dla pary... Coś niesamowitego. Są modele z regulacją zagłówków - elektryczną. Są oddzielnie osadzone więc można je dobierać, a ponad to są w dwóch warstwach. Jak na łoże małżeńskie lepszej opcji nie znajdziecie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na sprzedawcę luca, sprzedaje na allegro towar niezgodny z opisem, w zamian obiecuje jakieś poduszki, których nigdy nie wysyła. To chiński chłam bez sprężyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie w firmie PPHu luca, to firma krzak. Nie wysyłają towaru, podają różne adresy mailowe studio żaneta, luca, zamykają firmy żeby reklamacji nie uwazględniać. nie dajcie się nabrać. sprzedają tylko na allegro, nikt o nich nic nie wie, to zwykli oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1980
Możecie spróbować materac naspen. Macie 100 dni na testy i jak coś jest nie halo to oddajecie i już. Ja się wkręciłem do testów przedprodukcyjnych i przez kilka nocy spałem na nim. Teraz przymierzam się do kupna takiego 180x200 cm. Wystarczy w zupełności dla 2 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinng
Łóżka kontynentalne to jak łózka królewskie dla pary monarchów :D Każda młoda para chciałaby mieć coś takiego :D http://sembella.pl/produkt/king/ coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sembella Dualsleep
Najlepiej, żeby taki materac był dopasowany i do Pani i do Pana. A takie rozwiązanie nazywa się Dualsleep i możecie je znaleźć w materacach Sembella - może być duża różnica wag, a materac będzie pasował do kobiety i mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiony materac na http://alvare.pl 1. Dostawa: +++++ 2. Jakość: +++++ 3. Komfort: +++++ 4. Obsługa: +++++ Ale żeby nie było tak prosto jest jeden mały minus może nie dla firmy Alvare ale dla kuriera z którego korzystają. Materac podczas transportu został uszkodzony i był pobrudzony pokrowiec. Na szczęście dostałem od firmy nowy pokrowiec gratisowo a ubrudzonego nie musiałem oddawać i mam go teraz na zmianę. Pokrowiec na materacu udało się doczyścić pianką tapicerską. Droga firmo Alvare jedna porada - proszę zmienić przewoźnika !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha51
nam znajomy polecil firme SENSIVE. bedac u niego w goscinie zawsze sie nieziemsko wysypialismy, dlatego przez internet kupilismy materac http://sensive.pl/wygoda-materace-premium/sleep-harmony.html , z ktorego jestesmy bardzo zadowoleni. uzytkujemy go z mezem juz blisko 3 lata, nie ma zadnych wgniecen, nie widac sladow uzytkowania a przeciez spimy na nim co noc ;) z czystym sumieniem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na boogy.pl mają mnóstwo materaców do wyboru. Zerknij na stronkę, na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamiki
Mam tak niewygodny materac, że normalnie nie mogę zasnąć ...a o 8 pobudka. Podobno w sklepie na Kleszczowej we Włochach /w Warszawie dobrze pomagają dobrać, znajomi powiedzieli mi że tylko tam sie najlepiej znają, a muszę jutro koniecznie jakiś kupic bo mam już dosyć tego ikeowskiego miekkiego badziewia. Kupowal ktos materac dobry dla alergika i może jakis polecic, który będzie się najlepiej nadawal i dosyć twardy? Mam alergie na kurz, pyłki i multum pokarmów. Kto podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak alergie to najlepsze są z pianki wysokoelastycznej, która jest bardziej antyalergiczna od lateksu, bo to nic innego przecież jak guma. Ale tez nie są tanie, chociaż o wiele tańsze od dobrego lateksu, nawet o połowę. Szukaj w tylko takich z 10letnimi gwarancjami, tylko takie coś coś warte, w sensie że długo posłużą. Z pianki visco także nie nadają się dla alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam, czytam i....mam duże wątpliwości kto produkuje te wpisy ... normalnie każdy z polecanych przez Was materacy byłby dla mnie idealny, każdy! Przecież to jakas bzdura, jak mozna kupic materac jedynie na podstawie zachwalania go w internetach? Bez przymierzenia? Buty, które kupiłam online w 70% niewypał i tandeta (kupuje juz tak tylko jeden i ten sam model baletek w jednym sklepie). Jak można kupić w ciemno rzecz, która ma służyć przez kilka lat, co noc i dosyc drogą? Tym bardziej ze zachwalane sa ostatnio bardzo takie z pianką z pamięcią kształtu, pytanie kto je zachwala, bo znam osobiście kilka osób wściekłych na siebie, że sobie takie materace kupili. On-line, bo byly najlepsze. Dziękuję, wybiorę się do sklepu "na żywo" i z żywym człowiekiem który doradzi. Pytanie do którego? Czy tam też materace visco będą najlepsze? Zobaczę, ocenię i na żywo sie przekonam, a może...? Wolę raczej twardsze materace. Ciężki wybór, za dużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaaa
Nawet jak źle dobierzesz materac, buty czy jakikolwiek towar to masz możliwość wymiany. Widziałam w necie, że Sembella pozwala w ciągu 60 dni wymienić model - nieważne czy kupiony w necie czy w sklepie stacjonarnym dobieranym wraz z doradcą, jeśli twardość jest nieodpowiednia. Bez obaw, system "po odejściu od kasy zwrotów i wymian nie uwzględniamy" już dawno przeminął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że najlepiej przymierzyć się do materaca i przekonać na własnej skórze czy nam odpowiada. Pianka memory, visco, z pamięcią to rzeczywiście ostatnio hit, natomiast nie jest ona idealna dla każdego. Trzeba lubić lekkie zatapianie się w materacu, a taki efekt daje pianka visco. Należy również pamiętać iż pianka visco gromadzi ciepło, więc jeśli nie lubimy gdy jest nam gorąco podczas snu to niestety trzeba z niej zrezygnować. Twardość materaca najlepiej dobrać odpowiednio do masy ciała, dlatego że musi się on do nas indywidualnie dopasować. Zapraszam do naszych salonów stacjonarnych po więcej konkretów- Materace Dla Ciebie: http://materace-dla-ciebie.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×