Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość gość
Zobacz sobie ofertę sklepu Materacnawymiar.pl http://materacnawymiar.pl tam jest spory wybór materacy zarówno materace piankowe jak i materace kieszeniowe i kokosowe więc można coś dla siebie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno z mężem zamówiliśmy materac Naspen, oprócz tego, że jest wygodny, to bardzo ładnie się prezentuje i wyróżnia się wśród banalnych białych materaców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z Art Medic i uważam, że sprawdza się świetnie- ma regulowaną twardość, jest z pianki, dostosowuje się do kształtów ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałeś może materac firmy Wiessen ? Świetne materace, na prawdę dobrej jakości i za rozsądną cenę. Firma ma sklep z materacami i w razie czego służą doradztwem i pomocą przy zakupie - polecam zajrzeć na stronę http://materacnawymiar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarencki
Apropo - http://abcsypialni.pl/11-lozka-kontynentalne Lepiej kupić gotowe łóżko czy skorzystać z konfiguratora i dopasować cały zestaw pod siebie? Dajcie proszę rozsądne propozycje... Budżet to 3,5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasanta
Najlepiej napisz do sklepu, niech ci konkretnie pokażą co będzie optymalne pod wasze potrzeby i dopasują rozwiązanie. Bo wcale nie jest tak, że pod każdego dokładnie to samo będzie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe ceny biorąc pod uwagę wysoką jakość pościeli ekologicznej i materaców mają na stronie www.ekomaterac.pl. Od czasu do czasu robią akcje promocyjne, ostatnio był rabat 15 procent, więc zawsze coś. Dodatkowo tanio wychodzi u nich dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zaufanie do materacy Naturalmat. Używamy ich w domu od dłuższego czasu. Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych tzw. ekologicznych. Naturalmat w dobrej cenie sprzedają na stronie www.ekomaterac.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pradad
Na stronce www.sembella.pl macie teraz mega promocje do końca czerwca - albo materac tańszy do 30 % albo stelaż w cenie materaca. Jak małżeńskie to tym bardziej będziecie mogli mieć tańsze komplety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję kupić materac z włóknami kokosowymi jakie sprzedają na stronie www.ekomaterac.pl. Oni mają oryginalne materace robione ręcznie w Anglii. Nie są to tanie rzeczy, ale zdecydowanie warte swojej ceny. W końcu na zdrowiu dzieci nie ma co oszczędzać imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obiegu jest sporo eko materaców, ale dużo podróbek niestety. Ja mam zaufanie do rzeczy Naturalmat ze strony www.ekomaterac.pl. To są materace zrobione wyłącznie ze zdrowych składników m.in. z naturalnej wełny czy włókien kokosa. Super wentylacja, zdrowie dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomekMatusiak
Od lat śpię na sprężynowym materacu razem z żoną i nawet nie wydaje się, żeby specjalnie go trzeba było wymieniać - po 7 latach dalej zachowuje się przyzwoicie - kupowaliśmy je w markecie ale na metce widzieliśmy napis sembella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My otrzymaliśmy namiary na sklep od znajomych. Najlepsze miejsca to tam gdzie jest obsługa stała od wielu lat. Wiedzą jak pomóc, dobrać materac i ile trzeba przeznaczyć. Jesteśmy z mężem wdzięczni, że dostaliśmy pomoc i wskazówki. Polecamy www.materace-sypialnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłem materac w bardzo porządnej firmie www.alvare.pl a alvare.pl. Kupowałem trochę w ciemno w internecie i bez konsultacji z tą firmą zakupiłem materac, który był za twardy. Zadzwoniłem do nich i poprosiłem o doradztwo oraz czy można go wymienić. To nie dość, że dobrali mi super twardość to jeszcze nie policzyli kosztów transportów za zwrot materaca dlatego pełen szacunek dla firmy alvare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony i najlepszy, jaki miałam materac Viscotherapy. Jest super wygodny i ma zmienną, regulowaną twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam materac Marco ze sklepu czasnasen.pl, cały z pianek Visco Memory i pianki typu HR dla mnie niesamowity. Trochę drogi ale widać, że wysokiej klasy. Widziałam też tańsze, może akurat znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba kupię materac Rosso ze sklepu www.czasnasen.pl. Bardzo fajny towar, niepowtarzalny i idący za potrzebami klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuftz
"Cudowny, mięciutki materac bonelowy dostałam w www.materacetanie.pl za 219 zł już z kosztami przesyłki usmiech.gif Nie tylko doradzą wybór materaca, ale też zoptymalizują pod niego fajny stelaż. Największa przewaga tego sklepu to fakt 30 dniowych testów produktu. Sprzedawca niezwykle wiarygodny człowiek usmiech.gif Widać pasję w działaniu i zaangażowanie. Klient zadowolony w 100%" eeee ale beka, chyba sprzedawca musiał Cię znienawidzić, że takie g****o Ci zaproponował hłyhły.".. zoptymalizował stelaż.." ten badziew może leżeć na deskach z 15cm odstępami i nie będzie różnicy. Co za debil to pisał. "...niezwykle wiarygodny człowiek..." - niestety matoł, co o materacach nie wie NIIIIIIIICCC, ale to kompletnie. Idź człowieku zmień pracę - nie rób ludziom krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonazadowolona
Dualsleep w sembella - to jest najlepsze dla małżeństw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka44
Zerknijcie na stronę sklepu internetowego meble-bogart.pl znajdziecie tam wiele różnych materacy, które spełnią Wasze oczekiwania. Konsultanci świetnie doradzają i pomagają wybrać najbardziej odpowiedni dla nas model. Ja już kupiłam i jestem ogromnie zadowolona z wyboru. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmila W
Dzień dobry. Chciałabym dowiedzieć się Państwa opinię na temat wyboru materaca/poduszki. Jestem z Ukrainy, ale mieszkam w Warszawie. Mam pomysł założenia firmę, która by się zajmowała sprowadzaniem materaców i akcesorji z Ukrainy do Polski. Towar jest w wysokij jakości, a ceny są nawet niższe niż u polskich sprzedawców. Jaka jest wasza opinia na ten temat, czy byście kupili ukraiński materac (przez Internet z dostawą do domu) czy jednak byście wybrali producentów polskich? Bardzo wdzięczna z góry za Państwa odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ofercie mamy materace różnych firm, różnych marek, Między innymi M&K Foam Koło, Hilding, Per Dormiere, Janpol, Relaks, New Elegance. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.warszawamaterace.pl/ i do naszych sklepów w Warszawie przy ul. Potrzebnej 26, oraz do Starej Iwiczniej (k. Piaseczna) ul. Nowa 1A. służymy poradą. Nasi sprzedawcy z miłą chęcią udzielą wszelkich informacji. Czekamy na E- maile, telefony i wizyty w naszym sklepie  Zapewniamy transport naszych produktów na terenie całego kraju! W ofercie również łóżka i inne meble do sypialni. Do zamówienia każdy, nawet nietypowy rozmiar materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeuszgość
pracowałem całe życie jako chemik i z tych chemikaliów na stare lata dostałem alergii. Matko jak ja się męczę, zero dywanów w domu, wszystko drogie, atestowane. Pościel, kołdry nie mogą mieć ani grama kurzu, no i wreszcie materac. Co ja się umęczyłem, aż mnie dusiło, materac ma tyle kurzu że nie da się spać. Kupiłem w sklepie www.czasnasen.pl specjalny materac z pianką citron, certyfikowana, ma specjalną substancję, która niszczy roztocza i bakterie, bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem ultra-fresh. no i jeszcze zwyrodnienie kręgosłupa mam więc z profilowaną pianką VISCO Memory wziąłem. Czego ja tego sklepu wcześniej nie widziałem. Ale chociaż trochę pożyję bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka1
Tu się pyta o materac małżeński, a nie o Twoje doświadczenie zawodowe... Boże kochany ... Polecam 140/160 x 200 m - klasycznie - i tak gubię męża czasem. Kupiłam materac sprężynowy w Jysk - ale produkowany przez Sembella. Dużo nie wydałam, jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1000
A ile wydałaś na taki materacyk Żonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te włoskie firmy produkujące materace są naprawdę godne polecenia, ja świetny materac znalazłam w http://www.33meble.pl/ w Szczecinie, wygodny i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 3_6
Ja kupiłam materac w sklepie internetowym meble-bogart i jestem ogromnie zadowolona, nie był drogi w porównaniu z innymi sklepami. Zajrzyj może i tobie coś przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam materace piankowe, sprężynowe już odchodzą w zapomnienie. Ja mam limoni prosto od producenta, ze sklepu www.czasnasen.pl, dzieciom też kupię piankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×