Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chohlik

Praca tancerki go-go.

Polecane posty

Gość kkaaa
a co byś chciała wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjeifjdi
Praca tancerki to parca jak każda inna , dziewczyny piją drinki, rozmawiają z klientami i wymiennie tańczą przy rurkach..nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidkowalski
Moja dziewczyna kiedyś tańczyła w Białymstoku w Exclusive. Zarabiała do 10 tys ale mówi że niektóre tancerki zarabiały nawet po 20 tysięcy. Pracowała 4 lata, potem poznała mnie i zrezygnowała już z tej branży na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam cocomo, zarobki świetne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluby działąją w największych miastach, zawsze w ścisłym centrum - co powoduje,że zawsze są klienci i można zarobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GENTLEMEN,S CLUB PLAN B KRYNICA-ZDRÓJ. dziewczyny dla zaintereswoanych potencjelnych tancerek lub już tańczacych polecam bardzo fajny ekskluzywny klub w krynicy zdrój . Naprawde super lokal klienci jak klienci w sezonie trafiają sie rózni. Krynica jest miastem sezonowym wiec naprawde rózni ludzie. Gorąco polecam ten klub fajna miła atmosfera fajni ludzie . A co najważniejsze kasa na czas... bez sciamniania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tancetra WAG
Polecam gorąco Gentlemen,s Club Plan B w Krynicy-Zdrój naprawde bardzo ładny ekskluzywny Club. Pracowałam tam całą zimę bajkowe tereny i fajni ludzie .. Na lato się tez wybieram .. Gorąco polecam ten CLUB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamy wyczuły interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracuje w cocomo i też nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje dla firmy event. Polecam! Mają kluby w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LexikaWika
ja w cocomo tańczę, teraz siedzę w domu, bo jestem chora i z ciekawości podzwoniłam do innych klubów dowiedzieć sie co tam proponują i powiem wam laski ,ze konkretna lipa jest gdzie indziej...jak ci dadzą podstawę to gówno zarobisz...bo sobie poprzeliczałam....także co do kasy to cocomo polecam zdecydowanie jednak, chociaż myślałąm że płacą tyle co inni to jednak okazuje sie że lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszą same nieprawdziwe bzdury. Poczytajcie na Googlach wpisujac zdanie ,, czy ktoś pracował w Cocomo ? ,,.Troche wiecej dowiecie się o przekretach w Cocomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekręty w cocomo? ;p padłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio pracowałam, dla sieci klubów cocomo. Byłam tancerką, poznałam faceta...wiadomo,mam wątpliwości... mimo tak dużych pieniedzy. Zaproponowano mi kelnerkę...fajnie,ze jets jakaś alternatywa, podoba mi się to/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zrobiłam odwrotnie :D z kelnerki przeszłam na tancerkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tańczyłam w jednym i w drugim... oba ekskluzywne, oba dobre, ale... jednak cocomo wspominam zdecydowanie lepiej!!! tam byla wyjatkowa atmosfera, fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja w cocomo nie pracowałam, byłam przez trochę w planie b i szybko zrezygnowałam... może w cocomo byłoby mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja bylam na rozmowe na hostesse do cocomo? Myslicie ze warto podjąc z nimi wspolprace?? i czy moge liczyc na jakas dluzsza wspolprace czy miesiac i powiedza mi "papa" tak jak w innych klubach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem już trzeci miesiąc hostessą w cocomo. miała to być dla mnie praca tymczasowa, ale ze względu na fajne pieniądze na razie nie zamierzam szukać nieczego innego :) ja polecam stanowisko hostessy, fajna robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same oszustwa .Uwazajcie na te miłe wpisy.Cocomo to oszukanska firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest tyle innych fajnych klubów w Polsce.Nie musicie wyrabiać się do tego obozu pracy zwanego Cocomo.Tam możecie tylko dorobić się nie pieniędzy a tylko nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym być promotorką cocomo, wiem, że laski na tym stanowisku fajną kasę zgarniają, czy tak jest we wszytskich miastach? Bo w sumie mieszkam w dużym miescie ale może na czas wakacji udaloby sie zminic miejsce pracy, najlepiej na góry, jest taka szansa, moge o to zapytac na rozmowie, bo jutro ide?czy to mnie od razu skresli ze wybrzydzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogueplanet
*ciężka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a praca dla Panów w night clubach w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmm
Do Olga rekruterka, a czy mogłabyś podać nazwę klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańczyłam w klubie Cocomo, ale musiałam zrezygnować, ponieważ obecnie przebywam za granicą. Co, jak co, ale można zarobić dobre, bardzo dobre pieniądze! Najważniejsze jest to, że w Cocomo dziewczyny tylko tańczą, oprócz tańca na sali są jeszcze tańce prywatne. A... i atmosfera! Mega zżyłam się z dziewczynami. Polecam, bo nigdzie tak nie zarobicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pracuję, ale znałam dziewczynę, która w czasie wakacji jeździ nad morze sobie dorobić tańcem w klubie cocomo dla bogatychbiznesmenów, nie znam szczegółów, ale wiem, że bardzo dobrze na tym zarabiała, przy czym zapewnione miała nocleg, drinki etc i była bardzo zadowolona, nie kryła się z tym nigdy przed znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje i nie narzekam :) fajna kasa, odkładam na mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca tancerki jest świetna, fizycznei męcząca, ale jak płatna... ja bałam sie rozpocząć pracę w swoim mieście... logiczne: znajomi itp. Dlatego cieszę się, że mogę pracować na innej placówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cocomo jest bezkonkurencyjen, nie bez powodów mają 20 klubów w całej Polsce i tylu pracowników na każdym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×