Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chohlik

Praca tancerki go-go.

Polecane posty

Gość gość
To fakt firma oferuje pracę w każdym mieście w Polsce. Ja akurat dostałam oferte pracy jako tancerka - jednakże jestem z Białegostoku i tu każdy każdego zna - więc swobodniej czułanbym się w innym mieście - Pani która mnie rekrutowala zaproponowała mi Kraków, Gdańsk i Olsztyn. Wybralam Kraków - jadę w czwartek i dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka134
chyba prawie każda dziewczyna chciałaby tyle zarabiać. ja też bym sie zgodziła gdybym miała lepszą figurę, dopóki nikt się nie karze spotykać z klientami to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci jest teraz bardzo głośno o klubach cocomo. W każdym mieście mają pozakładane sprawy w Sądach o niewypłacanie wynagrodzeń tancerkom a także o oszukiwanie klientów. Ponoć zostało już udowodnione że w tych lokalach dosypuje się klientom narkotyki do alkoholu a później okrada. Takich spraw są setki. Po za tym, hostessy w tych klubach muszą rozbierać się dla klientów i do tego są obmacywane, tancerki natomiast zmuszane są do współżycia z klientami. Niestety! Wydaje się Wam, że to ekskluzywny klub gogo a tak naprawdę to zwykła agencja towarzyska, tylko legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarynaKwiatkowska
Praca tancerki może być spełnieniem marzeń każdej z Was jednak może też być spełnieniem najgorszych koszmarów. Wszystko zależy od tego gdzie traficie. W jednym klubie zarobicie super pieniądze i będziecie żyły na poziomie a w pracy wszyscy będą Was szanować. W innym lokalu będziecie wykorzystywane, zmuszane do sexu i oszukiwane na kasę. Mam doświadczenie w tej kwestii. Pracowałam w 3 klubach w Polsce i raz byłam też na wakacjach w Niemczech. Najdłużej pracowałam w Zakopanem i w Białymstoku. Teraz już nie tańczę z powodu kontuzji, a po za tym mam już swoje lata a w tej branży najlepiej sprawdzają się młode i ładne dziewczyny. W Cocomo nigdy nie pracowałam ale mam koleżanki, które tam pracują i ich opinie są naprawdę różne, jedne złe inne bardzo dobre, więc to chyba zależy od tego do jakiego miasta się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynawic
ja tez słyszałam różne opinie od różnych osób o cocomo, ale moje najlepsze koleżanki tam pracują i są zadowolone, przede wszyskim z wynagrodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja też pracuje w cocomo, jestem zadowolona z pracy, rzeczywiście zarobki są wysokie, grfik ustalany elastycznie. Pracuje już od ponad roku, nie jest łatwo ale warto :) jestem kelnerka i polecam każdej osobie firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka1223
Praca tancerki w gogo jest całkowicie normalna, ja pracowałam przez ponad pół roku w klubie Cocomo:) jesli chodzi o stroje to we własnym zakresie, musisz sie przebierać 2-3 razy w ciągu całej nocy. nie musisz umieć na rurce, mozesz zaczac od hostessy, albo uczyc sie w klubie na tancerke, niektore dziewczyny to po 3-4 tygodniach takie rzeczy potrafiły robic, że szok :) zarobki rozne, bo masz prowizje od drineczkow i prywatnych tancow, ja to mialam czasem nawet 10 tysiecy TYGODNIOWO :) ale dobra gadka musi byc... na pewno warto sprobowac :) zawsze mozesz poszukac gdzie taki klub jest najblizej twojego miasta, biuro itd. isc na rozmowe i tam dziewczyny pokaza Ci klub i powiedza co i jak. trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieprawda wyzej:o Trzeba w takim klubie klienta naciagac na drogie drinki i zeby poszedl z Toba do pokoju.A co w takim pokoju sie potem dzieje to kazdy chyba sie domysla:o To tak samo jak z agencjami towarzyskimi, kobieta "dotrzymuje ci towarzystwa" za $ przez okreslony czas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest fajna, nie ma niemiłych sytuacji. Managerka i ochrona dba o nasz komfort :) Polecam Prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1
Hej wszystkim, a ja polecam Le Secret we Wrocławiu, pracuję tam od początku klubu -04.12r. i bardzo sobie tą pracę chwalę, jest dyskretnie, spokojnie i sympatycznie, nie ma tłoku, ale pojawiający się goście dają fajnie zarobić. Wypłaty terminowe (tygodniówki), miła atmosfera, więc czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnijcie sie
Cocomo fakt ma duzo placowek w calej Polsce ale to co sie tam dzieje to wiedza tylko dziewczyny tam pracujace a wiec: zarobki- niby dobre ale nie daj Panie Boże zrobisz cokolwiek co niepodoba się kierowniczce to dostaniesz taka kare finansowa że zwątpisz we wszystko (czasem nawet kary w wysokosci calej tygodniowki) Mało tego dochodzi do takich incydentow jak: -przeszukiwanie szatni bez zgody oraz obecnosci pracownikow -kradzieże różnych rzeczy typu dokumenty przez kierownictwo -niezgadzajace się nigdy wypłaty -kierowniczki przesiadujące klientow -spanie kierowniczki na sali -wyzwiska w kierunku pracownikow -zakazy jedzenia wielu produktów Tak więc zastanowcie sie czy warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam tancerek do pracy w Atenach. Nie ma sie czego bac. Praca jest legalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0234
Praca tancerki to super sprawa. Mam koleżankę która tańczy w klubie i jest MEGA zadowolona. Zarobki są świetne, atmosfera również. grafik dostosowany do jej potrzeb. Wszystko można pogodzić a do tego robi to co lubi - TAŃCZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9933
Kasia to zdecyduj się czy masz koleżankę czy szukasz kurefek buahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliśka123
Pracuje w GoGo Cocomo od ponad roku jako tancerka. Atmosfera swietna, zarobki jeszcze lepsze. Lepszej pracy nie moglam znaleźć. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna natalia basia
Co myslicie na temat oferty powyżej? bo ja spróbiowałam i wysłałam cv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy był już ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie powyższego ogłoszenia? Jeśli tak prosze o wiecej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w Cocomo i jest ok, dobra kasa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
Nie dajcie sie nabrac na prace w Cocomo . Beda Wam obiecywac ogromne zarobki poparte wypowiedziamyi innych pracownikow. Nie wierzcie w to. Cala ta "firma" to oszusci, pracuje tam caly sztab ludzi ktorych zadaniem jest zrobic Ci sito z mozgu, od kierowniczki przez konsultantke do motywatorki. Wyplaty niby co tydzien ale z prawie dwu miesiecznym opznieniem hahahah. Zrezygnujesz z pracy nie dostaniesz swoich pieniedzy, do tego nieuzasadnione kary finansowe nakladane przez kierowniczke lub centrale w wysoksci nawet calej tygodniowki. Do tego nie maja koncesji na alkohol i co chwile wpada psiarnia i konfiskuje alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracuję już ponad pół roku w tej firmie i jak widać nikt mi sita z mózgu nie zrobił! Skąd więc ta Twoja super opinia? Pracowałaś? Czy tylko snujesz i powielasz opinie osób którym się nie udało zarobić i zostać w tej firmie.. Ja tam nie narzekam, pracuję 4 nocki w tyg i jest spoko - mam czas na przyjmności i szkołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie ludzi ktorzy nie wiedza a wypowiadaja sie na jakis temat. Płaca dobrze i jesli komus odpowiada to czemu ma nei pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnei to nie ma nic zlego w tancu, jeszcze za dobra kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kasa na start, jak sie jest mlodym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ja tez tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja tak samo pracuję w tej firmie już około roku i dla mnie jest okey. wypłaty są konkretne a to chyba najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cocomo zarabia tylko właściciel, Tancerki są słabe, bo żadna, co wie o co chodzi w tej branży tam nie popracuje więcej niż parę tygodni. Za to mają świetny ….. system: - wyciągania kasy z kart płatniczych gości. - wyciągania karami i durnym regulaminem kasy z tancerek - świetne centrum szkoleń, a raczej centrum prania mózgu... - stado ludzi od marketingu, co pisze w internecie, takich jak to miejscach jak tam się Super pracuje co by nałapać naiwnych lasek ! Im większa rotacja dziewczyn tym dla nich lepiej ! Są najwięksi to fakt, a dlaczego, poszukajcie więcej sobie w google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z poprzedniczką. Ja pracuję na barze miasto Białystok. Pracuje już ponad poł roku. Byłam na szkoleniu i zadnego prania mózgu mi nie zrobili! Co do kar to bym polemizowala bo jak ktos od tak sobie nie przychodzi do pracy bo mu sie nie chce to w innej firmie juz dawno by poleciał! Nie widziałam zeby dziewczyny wbijaly za klienta pin, etc... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolineSzzzz
Zgadzam sie z poprzedniczka ! Żadnego prania mózgu nie ma, jak ktoś chce pracować to bedzie pracować a jak sie jemu nie chce to pozniej wypisuje takie glupoty albo otrzymuje kary. Proste. Ja pracuje za barem we Wrocławiu. Zarabiam super pieniadze a do pracy przychodzę nie jak na ściecie ale z przyjemnością bo atmosfera jest tego warta ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Barmanki z Białego stoku. Podaj imię to przekaże kierowniczce sali, aby miała dla Ciebie względy za wspieranie firmy w Internecie ! Nie obetnie Ci jak zazwyczaj wirtualnej obiecywanej premii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocomo to ma jak widać cały sztab ludzi do pisania opinii w Internecie, jak przewijam ten temat to każda negatywna wypowiedz ma dwie pozytywne odpowiedzi. Widać popadają w schemat... Może te wiadra pomyj na Cocomo to nie słusznie ? Może to boska firma, że pracownicy po pracy czują się w obowiązku walczyć zaciekle o dobre jej imię w Internecie ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×