Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chohlik

Praca tancerki go-go.

Polecane posty

Gość gość
Haha nie musisz ! Piszę jak ja to widzę! Każdy ma prawo do swojej opinii :) Moja jest akurat pozytywna więc nie rozumiem o co ten szum :) Niech każdy ma możliwość wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wirtualnie obiecanej? Moje premie jakie dostaję na kelnerce od kiero jak najbardziej się zgadzają oczywiście są opodatkowane i idą zgodnie ze schematem wypłat więc najwazniejsze to pilnować swoich pieniędzy a nie krzyczeć że się nie zgadza a wzięło się np. zaliczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)tak czasami sie zdarza ze no ludzie nie wiedza 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem promotorka, pracuję w godzinach nocnych mniej więcej 5-6 h i osobiście jestem zadowolona nie widze w tym nic złego. Są klienci którzy nie są zainteresowani odwiedzeniem naszego lokalu ale sa też tacy którzy go odwiedzają! Wszystko jest dla ludzi! Jedni wolą wypić piwo czy drina przy meczu w pubie a inni popatrzeć na ładne dziewczyny kwestia gustu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego wszyscy naskoczyli na pracę w tym klubie. Moja koleżanka pracuje w Bydgoszczy jako kelnerka i sobie chwali. Fajna kasa a zakres obowiązków taki sam jak w pubie czy pizzerii. Aż się sama zaczęłam zastanawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nad czym! Polecammmm!! Jesli nawet nie masz doswiadczenia to Cię wszytskiego nauczą :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! ja nie miałam zupełnie stycznosci z gastronomia :) A teraz pracuje jako kelnerka i to za konkretny hajsik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wysylacie tam cv ha ha i co tam piszecie umiejetnosc szybkiego rozbierania i dawania du py no ciekawe ze kazda pani ktora tu pisze jest kelnerka no to widocznie tam wiecej kelnerek niz tancerk ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kelnerka dla Twojej wiadomości się nie rozbiera - jak nie wiesz to sie nie udzielaj! Zakres obowiazków jest taki jak w pubie: przyjmujesz zamowienia i je dostarczasz!!! |Z tym że kasa lepsza Pajacko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Kelnerka to taki sam zakres obowiązków jak w pubiee czy dysko.. Ludzie drogie wyluzujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie to zazdrośniki i tyle! Sami nie ruszą swoich 4 liter bo wolą na zasiłkach siedzieć a tak to zazdroszczą! masakra! Dla mnie praca w tym klubie nie jest niczym złym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety taka Polska. Wszystkim ciężko podjąc pracę tylko narzekać umieją!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekanie to hobby każdego polaka czy polki. My jestesmy w tym najlepsi - zamiast wziąc zycie we własne rece i zaczac nim kierowac po swojemu - tak jak nam pasuje, to patrzymy na innych i robimy wszystko przez pryzmat opinii innych. Ja mam dość szcześliwy człowiek to wolny człowiek, to niezależny człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie zgadzam się z poprzedniczką. Niestety często opinia innych jest dla nas ważniejsza niż własne zadowolenie.. masakra.. ja osobiscie pracuje w Cocomo i się tego nie wstydze - pomimo negatywnych opinii. Zadna praca nie hańbi! Ja akurat swoja bardzo lubie i nie mam zamiaru póki co jeszcze jej zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozniej takie kobiety rozbierajace sie przed facetami uwazajansie za zaradne i nuezalezne od mezczyzn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zarabia tak jak chce! Więc po co się wwalać w życie innych ludzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam pracę pomimo tych komentarzy chwale :) mam fajne wypłaty a żeby jakoś strasznie sie w niej przepracowywac to sie nie przepracowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w cocom ale odeszłam, trzeba bylo sypiac z klientami a jak nie to po pensji lecieli. Dziewczyny często byly poniżane i bite przes gości oraz ochronę. Ucieklam, teraz w Internecie wszędzie piszą prawdę o cocomo, to oszusc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italysardyniaclub
Witam moze ktoras z pan jest zainteresowana praca w clubie jako hostessa tancerka we włoszech na sardyni bardzo dobre wynagrodzenie wyjazdy 6 tyg na 6 tyg wiecej szczegolow emajl italysardyniaclub@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha sypiać z klientami? Bite przez ochronę?! Dziewczyno skąd Ty te bajki bierzesz?!! Ja pracuję juz rok w tym klubie i to co Ty opowiadasz - wypisujesz jest śmieszne i żałosne wręcz - chyba bardzo Ci zależy na zniechęceniu potencjalnych pracowników do rozpoczęcia współpracy.. Ta firma jest zbyt dużą korporacją by pozwolić sobie na takie rzeczy o których piszesz a po drugie to czemu nie poszłaś na policję? Nie wiem gdzie Ty laska pracowałaś ale na pewno nie w Cocomo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.. Ludzie drogie jaki Wy macie cel? Ktoś Wam płaci za wypisywanie takich głupot a wręcz oszczerstw??? Nigdy coś co piszesz nie miało miejsca przede wszytskim nie mogło mieć!!! Stawiamy na profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez takie bzdurne komentarze o mało nie pojechałam na szkolenie.. po prostu może być tak iż konkurencja nie chce aby fajne osóbki do nas trafiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja
hmmm a w lublinie nie szykuje się jakaś rekrutacja? z chęcią bym aplikowała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger66
podbijam koleżankę ktos cos wie o rekrutacji, tak fajnie pisze cie o tej pracy;) chciałabym spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkax1993x
Najbardziej przykre jest to ze ludzie glownie starsi mysla ze kluby gogo to agencje towarzyskie. Ja bym tanczyla w centrum w moim miescie ,w Poznaniu. Ale niestety w centrum mieszka moja babcia ktora czesto spaceruje po kawiarniach ze znajomymi babulkami po rynku. I mysla ze to burdel. Sama mi mowila ze dziewczyny z parasolkami to prostytutki i ze one werbuja klijentow i ze tam sa pokoje gdzie sypiaja za siano. Probowalam tlumaczyc ze tak nie jest ze mam kolezanke co tam pracuje i ze tam dziewczyny tancza ,to zrobila wielkie oczy jakie ja mam kolezanki ,ze z ,,kurtyzana'' sie zadaje. Gdyby nie to dawno bym tam tanczyla. Ale nie wyobrazam sobie co by bylo gdyby mnie zobaczyla jak tam wchodze.A jak na zlosc mieszka prawie ba rynku. Ale jest jeden dobry klub ktory funkcjonuje juz pare ladnych lat pare ulic od rynku w bardziej dyskretnym miejscu i zamierzam tam isc. Zamowilam juz sobie buty szklanki ,bylam juz na rozmowie. Juz sie nie mogw doczekac jak je dostane. ;). Problem w tym tylko ze jestem totalnie nie wygimnastykowana. Nie wiem czy nie udac sie na pare lekcji indywidulnych nauki pole dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka44
witam, ja jestem tancerką w klubie w lodzi, klub działa w tym charakterze od wielu lat. Nie ma nic wspólnego z sieciowym, o kiepskim renomie klubem. W moim klubie nie ma oszukiwania klientów. Dziewczyny sa sympatyczne i zadbane. Stanowimy dobry team. Mamy fajna menagerkę, która zajmuję się organizacją wieczorów tematycznych. Dziewczyny, z tego co wiem szukamy teraz nowych, ciekawych tancerek. Ja jestem zadowolona, duże zarobki i fajna atmosfera. Polecam to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibka lola
olkax, ja szukam jakiegoś fajnego klubu w Poznaniu. Ale w necie widzę tylko te najpopularniejsze. Masz może namiary na jakieś bardziej kameralne? Mają może jakieś funpage na Fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibka lola
olkax, ja szukam jakiegoś fajnego klubu w Poznaniu. Ale w necie widzę tylko te najpopularniejsze. Masz może namiary na jakieś bardziej kameralne? Mają może jakieś funpage na Fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×