Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

No dobra Kulturko to Ja sie poświece, wezme poduche i bede spać na podłodze wkońcu zdrowiej dla kregosłupa i bede czuwać aby duchy spod łóżka Cie nie porwały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:D To byłby koniec wywiadu na dziś:D Jutro kolejny zestaw pytań:P Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Gruby nie jestem ale lubie sie rozwalać na całym łóżku i czasami sie wierce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Kulturko co masz na myśli, to napewno też :D:D A jak tam wogóle żyjesz ? Jak matura ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, oczy mi się już zamykały i tylko na jednym topie się pożegnałam tylko (nawet nie byłam pewna czy i to zrobiłam:P) :) A żyję umiarkowanie powiedzmy, pewna stabilizacja jest, matura jakoś tam :D A Ty? :D W końcu wstałam wcześniej, ale pewnie za chwilę w kłębek się zwinę i się spóźnię :D A inni już od pół godziny w sadzie pracują, biedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam byc pilotem
i dupa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy znajomy
Mary, ostroznie z tym lunatykowaniem:D 🌼 dla Ciebie zebys miala dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy znajomy
Deadman🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co przepraszać Kulturko :) U mnie w sumie wszystko oki, zdrowie dopisuje i pracuje takze tak jak u Ciebie jakaś tam stabilizacja jest :D Cześć Tejemniczy Znajomy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy, nie martw się:) Nie chodzę po gzymsach, balustradach ani innych temu podobnych rzeczach:D Dziękuje i życzę równie dobrego👄 Dead:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterczący
stlaziakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kulturka :) W sumie był spoko ;) Ja pracuje w ogrodnictwie tzn zajmuje sie pielegnacja ogrodów, zakładaniem ich i konserwacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że nawet to polubiłem i wiele rzeczy sie nauczyłem dzieki tej pracy :) Jest cieżka nie powiem ale za to jaka jest potem satysfakcja jak patrzysz na efekty swojej pracy :) Wiesz to jest praca sezonowa a w lato najwiecej jest roboty w ogrodzie także nie narzekam chociaż i tak raz w tygodniu lub dwa mam wolne to wszystko zalezy ile jest zlecen. Wiesz co przede wszystkim to robie dla siebie i dopóki nie znajde jakieś pracy na stałe czyli rozumiesz umowa, rejestracja itp to chce w tym pracować bo sprawia mi to przyjemność a przede wszystkim mam z tego pieniadze które moge sobie wydać na swoje potrzeby i jeszcze troche odłożyć na coś innego ;) tym bardziej że też to jest jakieś już doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo znam osoby które uwielbiają rośliny, ogrody (moja matka:P). Ja lubię umiarkowanie i byle nie w domu (matka jest pedantką a na tym punkcie ma hopla więc wiadomo) Ale to fajnie mieć pracę nawet na jakiś tam czas tylko, ale która jednak satysfakcję daję. Z tego co pamiętam masz 22 lata teraz? Czy pomyliłam? :) Sory, że tak wypytuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×