Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość
Dobranoc Deadman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haahahhhhh
Czarnuszka , koliberek , jolkazabrze , Jakas Madame , co jeszcze wymyslisz intrygantko ?:o:o:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Ja chciałem budować statki, miałem własną stocznie w pokoju, teraz w nieco innym zakładzie pracuje. Byłem też kosmonautą i strażakiem, a także piratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Cześć, marzenia się nie spełniły, ale stoczniowcem nie chciałbym być :P, teraz fizyczie pracuję, ale kiedy pojawią się dobre oferty w handlu czy obsłudze klienta to zmienie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata, też chciałbym --- No niestety nie wszystkie sie spelniaja, mi tez sie nie wszystkie spelnily, ale najwazniejsze ze masz prace i cos robisz, w jakis sposob rozwijasz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Dobrze, że nie jestem stoczniowcem, jeśli chodzi o pracę, nie narzekam, udało mi się szybko po studiach znaleźć, a sama praca jest fajna. :) Teraz jeszcze dziewczynę trzeba znaleźć, z pracą poszło łatwo, a z dziewczyną w ogóle nie poszło póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Pozdrowienia zostawiam i zyczę miłego wieczoru Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprzyklad pracuje w ogrodnictwie, praca też czasami ciezka ale ogolnie nie narzekam, grunt ze jakas jest ale jesli chodzi o Dziewczyne to też nie mam wiec Ciebie rozumiem :) Życze Tobie i Sobie abysmy wkońcu trafili na swoje drugie połowki :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Mam nadzieję, że trafimy, chodzę na imprezy, może kogoś mi się poznać uda, nie szukam w każdym razie dziewczyny po "netach" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Jakaś Madam hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Jasne, nie wiadomo, ale możemy ocenić prawdopodobieństwo wpływu tego co robimy na nadchodzące wydarzenia. Siedząc w necie raczej nikogo nie poznam, a chodząc na imprezy daje sobie na to szanse, dodatkowo ośmielam się trochę, ogólnie nieśmiały nie jestem, a le z zagadywaniem do dziewczyn mam pewne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ogolnie niesmialy :) Ale coz zobaczymy jak to bedzie, mam nadzieje ze mi los jakas piekna zesle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×