Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Deadman - co Ty to nie piszesz? Jak wam się "PODOBA" mój sen o Lucyferze? Po tym śnie już mogłam iść na elektrowstrzasy albo się powiesić i nie po mnie. Ja sobie we śnie rozmawiałam z Lucyferem - jedynie, że mi się nie przyśnił nie wiem jak. I to w wieku 8 lat. A ten Kościół też do dziś jest "cudowny" dosłownie. Zamiast mi wybić z głowy, że zwierzęta mówią, siedzą na krześle, liczą na patyczkach, że mają służyć człowiekowi - koza daje mleko albo nic nie daje, mięso, skórę można wygarbować, rogi to oni wiecie zaczęli po tym śnie się zastanawiać - w zasadzie jakie są możliwości zwierząt. No jedynie co skreślili - nie rozumiem zupełnie czemu - to seks ze zwierzętami. Reszty słuchajcie w ogóle. Reszta mogła być. Jedynie, że nie miał talerza ten kozioł, nie jadł nożem i widelcem. Nie pił z kubka. Jedynie przegiął, że chciał się ze mną ożenić. No wiecie - ja też byłam opętana bo żle ochrzczona i widziałam jedynie te patyczki i że liczył na patyczkach i to był rok 1984 i oni chyba zrozumieli, że niedługo zwierzęta będą liczyć na patyczkach - tak są szkolone. Kozioł to tak akurat. A na krzesłach też będą siedzieć i obiad na piecu gotować? Chyba nawet tak się ludzie pytali księdza tutaj i się z tego śmiali, że NA SZCZĘSCIE im się takie coś nie śniło, ale to chyba niekoniecznie oznacza , że do piekła pójdę, ale chyba też przez to PO MATCE z ANGLII mogłam isć do I komuni bo w zasadzie - co ta matka miała za wiarę, no ale po tym śnie rzeczywiście ta I komunia by mi się przydała, a ja się cieszyłam ze przyjmę Pana Jezusa do serca i nie będą mi się śniły takie brednie. Rzeczywiście nic mi się nie śniło więcej z takich rzeczy. Po tym śnie tylko mi zostało, ze bardzo chcę poznać Karola Linneusza i mu się oswiadczyć za to co osiągnął w życiu. No wiecie co - taka schiza od dziecka to co mogło być dalej? A wszystko przez zły chrzest - i wtedy - przed komunią miałam dostać jakieś egzorcyzmy choć mi mówili - weż i pomódl się do sw. Michała Archanioła i powinno być Ci lepiej. A inni mówili - na reli - wiesz co - weż się pomódl lepiej do Maryji albo do Boga - ale do którego. Bo ja to chyba musiałam powiedzieć na religii i PO CO - takich rzeczy się nie mówi - jak byli religijni to mi mieli w domu pomóc. I wiecie zaczęli kombinować, że ten Lucyfer najgorszy - do kogo się tu modlić do niego. Ale jako kozioł? To powinien chyba pokazać się jak wygląda, jaki jest przystojny, co to tak jak kozioł... i chyba dzieci chodziły i czy mi się jeszcze coś takiego śniło bo w sumie to przecież nawet ciekawe jak wygląda diabeł nikt nie wie. No i rodzice nie, a te dzieci tak i ja wiecie nikogo już pózniej nie lubiłam - oni chca żeby mi się to śniło, ci rodzice mieli mu pomóc w domu, ja tego nie miałam mówić i chyba na to w wieku 9 lat przyszła moja matka i straszyła w domu mnie, żebym się opamiętała. Bo mnie ten sen obrzydzał, ja się miałam bać, ja się nic nie bałam. Ci księża póżniej słuchajcie też jakoś, że żle zrobili, żałowali mnie ale wiecie jak mnie żałowali - tylko się pytali czy mam już lepsze sny i zawsze dostawałam święty obrazek na religii. Ja miałam wiedzieć, że z tych patyczków mam stać o 7 sakramentów w Kościele o prawdy wiary - choć to nie policzone ale 10 przykazań Bózych, 5 przykazań kościelnych, 7 grzechów głównych - tak mi mieli powiedzieć plus te obrazki że to nie jest kozioł - tylko tak się przebrał i wtedy bym była normalna - rodzicom egzrocyzmy i koniec. Czy dzieci Maryji - WTEDY. A oni mnie chyba przyjęli, żeby mi się to nie śniło - tam były takie dziewczyny - one tak do mnie, żebym opowiedziała o tych snach, a to ja tym nie żyłam - ja już chyba byłam ogrodniczką czy przyrodniczką czy lekarką, wszyscy byli tam dziwni, ja w ogóle nie wiedziałam o co chodzi. też z 11 lat miałam i tyle. Po prostu taka rodzina, że wszyscy liczyli i z tego matematyka miała być kiedyś i to wszystko. To jestem cała ja bo do dziś lecę matmą. No i co? Ale mi pomogli. A ta I komunia to nie napiszę, ale tylko matka mi została i wiecie - ALE UCZĄ tej religi. Ten ksiądz tu opowiadał bzdury choć może tak miało być bo został mi Pan Jezus ale nie tak jak trzeba po matce co widziała Lucyfera bo taki sen przed komunią to widzieli, że to od matki, ona też coś widziała i wiecie - no to mieli to wyjaśnić, coś z tym robić - dać mi ten zielnik wtedy, MAŁE DZIECKO słuchajcie 8 lat - co oni w ogóle robili. Ta moja matka 1 błąd w życiu, że poszła w ogóle po dziecko do brygidek - że została zgwałcona to nie, pózniej, a wiecie - jakbym wam opisywała co tam sie działo to matko święta a moja babcia - ona jest moralna ale matka nie. Matka była zwykłe gówno. TO PO CO MI TAKI POGRZEB? PO CO TEN GRÓB? I koniec i tyle. A ta babcia zamiast w pysk dostać - najbardziej zboczona baba na świecie to kurde matko jaka bohaterka bo im wytłumczyła jakies wzwody na krzyżu i mieszkanie w burdelu i tak się poszła puszczać na policji - a to miała iść do burdelu - co to na policji nawet jak to jest prawda to Pan Jezus nie siedział. A puszczać też się nie puszczał. A ona? Ona się też nie puszczała bo by dzieci nie miała. I kryli gwałty i dziecko księdza. Tyle umieją. A zielnik wiecie to pierdolą od rzeczy bo wtedy miał być zielnik - jak mogłam być żoną Karola Linneusza to chyba zielnik. A kto wie zresztą co ten diabeł mi gadał bo chyba doszli do wniosku, że miałam być żoną Karola Linneusza albo jego, tego tam piętro wyżej albo jego jeszcze jego żoną - czyją? No tego na dole - czyli kogo tam podobno też ich jest pełno - tego najważniejszego Lucyfera - i tak się chyba zaczęło. Bo Twoja matka mi mówił ten kozioł - była żoną Karola Linneusza a nie JEGO - a ja nie rozumiałam kogo - a w sumie tak najbardziej jego, ale jej nie dostał, a mnie dostanie po tej I komuni bo podobno nie ma tu co jeść w Polsce ale I komunia to ma pomóz tak? Bo chyba tych snów było wiecej - i ciągle śnił mi sie kozioł który liczył na patyczkach. Nic więcej nie robił. I ja się pytałam matki co to ma oznaczać - kozioł mi się śni, który liczy na patyczkach. Te pieprzone patyczki - to wszystko przez to - ja tego nie chciałam, nikt w klasie tego świństwa nie chciał. Ta baba kazała nam to kupić, mi to ciągle spadało na podłogę i był hałas. Ona mnie chciała z lekcji wyrzucić przez te patyczki. Wszystkie dzieci liczyły a ja nie wiecie i takie tam rzeczy. A pózniej już nauczyłam się liczyć na tych patyczkach, w domu mnie uczyli - co tu się działo z tymi patyczkami i w końcu już liczyłam na tych patyczkach to znowu było liczydło. Mówili najpierw liczydło, pózniej patyczki, pózniej kalkulator. A teraz? OD razu kalkulator. W każdym razie kozioł liczył na patyczkach. Kozioł ci się śni? Weż sie go zapytaj kim jest i co chce? I sie chyba śmiali i tak sie zaczęło. A ja miałam nie chcieć tych snów, ale chyba nie najgorzej wyglądał czy no nie wiem czemu chciałam tych snów, najpierw nie chciałam , pózniej chciałam. Ja nie wiem - czy ja sama z siebie mogłam chcieć takich snów? Wątpię i tyle :( To z rodziny wszystko i tyle :( Że mnie nie chcieli. A ja tego nie rozumiałam. I mieli mi dawać matkę - nie , ona jest w piekle. No wiecie - do piekła idą księża moja matka nie i tyle. Dla mnie. Skoro powiedział, że jej nie dorwał to mieli mi ją dać i zielnik i słusznie żona Karola Linneusza. Po matce. Skoro Bóg ją uznał za swoją żonę no to dziecko żona Karola Linneusza i tyle. Bo wiecie teraz się dowiem, że mnie nic nie pasuje - matura, studia. A to ja zacznę od podstawówki może - czy pasuje mi podstawówka? Jak pasuje to resztę niech se darują wiecie a ten KK też - bo najważniejsza i tak jest matma w podstawówce. Zapytajcie sie carycy - przyszedł sobie diabeł i powiedział policz mi ten przykład i wiecie - siedziała, siedziała i nie umiała. I to nie od razu i tyle. I wszyscy mieli go skreślić, że ZŁE ZADANIE - może błąd w zadaniu to tak jej nienawidzili, że to jej wina. Przez to Pan Jezus jej pomógł. I widzicie no to brali zwłoki matki do balsamizacji żeby z nią kopulować po śmierci że o nią nie stoją, a ja nie dostałam zielnika żeby to nie wyszło. No to 1 sprawa, a druga wiecie to kasa - to co - jeszcze chcieli pieniądze matki, za które poległa i to jak. I słuchajcie acha ta babcia - co by zrobić żeby dostać te pieniądze. Pasuje coś o męskich wzwodach - podobno mu na krzyżu stanął i tak dalej. I zaczęła z nimi gadać i zaczęło pasować i nawet by jej dali tę drobną kwotę przed moją I komunia wiecie, ale... pomyśleli ciekawe co będzie po I komuni. I nie dostałabym nigdy ani grosza a matka też, ale po I komuni ...przestało pasować. A to nie dostanie, to dostanie dziecko bo im było żal matki i tyle. I dobrze zrobili. No w końcu taka drobna kwota a i tak by mnie rozkradli i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nie wiem co sądzicie o tej całej historii, ale normalna nie jest. Skoro był grób i już byłam nawet żoną Karola Linneusza w 2 klasie podstawówki to chyba należał mi sie ten grób matki, nie? A dalej? I tyle. A dziś mam 35 lat wiecie. Takie rzeczy :( A te wszystkie wzwody i nie to może to jest JAKAŚ prawda. JAKAŚ. I tyle. Ale w zasadzie o czym? To jest prawda mojej babci, która zacznie jako kurwa bo w zasadzie kim ona jest. I tyle. Za kogo ona sie uważa wiecie? I tyle mnie to obchodzi. O ILE to w ogóle jest moja babcia. Bo moja matka na przykład woli swoich rodziców na zawsze a ta ksiązka to jej była potrzebna tak jak mnie sen o kożle co liczył na patyczkach. TO SAMO :( I tyle. I ja jestem po stronie matki a z babci i jej myślenia nie poszła na NORMALNE studia bo i tak zostało jej się tam tylko kurwić, a to bez sensu i tyle, a reszta słuchajcie... cała reszta ... a czy to w ogóle kogoś obchodzi? No i tyle. i niech sobie zje te pieniądze - taka jest chciwa i wygodna. Tyle można o niej powiedzieć. Skończona egooistka - ale nawet miała bliżniaki. Moja babcia tez tu miała bliżniaki i mi uratowała życie w ogrodnictwie bo mi się śniła jako zombie. A tej mojej babci to Bóg jeszcze wytłumaczy co to znaczy życie i św. Józef wiecie. I jeszcze ona wyjrzy cieląt jak to stoi o kościół katolicki czy anglikański. I tak dalej. A ten jej mąż - ja nie wiem czy oni w ogóle jakiś ślub mają, ale kogo to obchodzi. I jeśli ten KK uwazał, że dzieki niej dostanie pieniądze matki to chyba im bije. I pózniej się pokłocili i było - ale za co te pieniądze dla nich? ZA te wzwody na krzyżu? A ci księża - to był tylko 1 wzwód. Tak jak jej męża - jak jej te dzieci robił - od razu 2 dzieci. I z niej lali. I mieli prawo, a ja? A im za co te pieniądze moja matka powie - se zwłoki zabalsamowali to se pokopulowali i tyle. Bo im się śniła, że mają z nią kopulować bo tak dostaną pieniądze z konta. I dlatego oni o nią stali, a ta babcia nie rozumiała o co chodzi. Bo kopulowali ze zwłokami żeby dostać pieniądze, a ich nie dostali. A ona tez bo...przestało pasować. I powiedzieli - wie pani co - my byśmy nawet dali pani te pieniądze, kiedy przestało pasowac. To dziecko było u I komuni świętej -to musiało coś się zaburzyć i tyle :( No i to jest ich poziom i tyle. I tyle sobą prezentują. A reszta to wiecie - ja nie sieję takiej niemoralności jak KK. Ja tylko sklęłam matkę jak byłam w domu i pracy nie umiałam dostać. Tę co mi powiedziała - zapytaj sie tego kozła czy nie móglby nam pomóc? W czym? W czym ci zwierzę pomoże? I chciała powiedzieć dostać pieniądze twojej matki żeby normalnie żyć, a powiedziała - wyrzucić cię z domu i ieć święty spokój. I znowu ty nie jesteś nasza. Co ty sobie nie myślisz? Myśmy cie wzięli na pieniądze, których nie ma. Co z tobą robić? My cię chyba oddamy do domu dziecka. No to mnie mieli oddać nie? A ta babcia też. No jak ja miałam zostać tą lekarką. Wszystkich interesowało wszystko ale ksiażki medyczne to nie. No wiecie co.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Bo wiecie ksiądz który zgwałcił kobietę na dziecko musiał byle co wiedzieć. I tak wiedział ten ojciec matki, ze o wzwodach, o dziwkach, o mieszkaniu w burdelu - wszystko jej powiedział i sie z niej śmiał. No wiesz -ja to wiem i jestem księdzem katolickim a ty? No to teraz do zakonu - a dobrze wiedział, ze z każdym policjantem się kurwiła. No i się z niej śmiał, a ona że chyba na studia pójdzie bo co to. A ja nie jestem po studiach jej powiedział i ją zgwałcił, że w zakonie też można mieć studia. TYLKO tyle. I wszystko wiedział i był ksiedzem dla...BOGA OJCA bo zawsze było, że św. Józef nadawał się na odstrzał i to wiedział ten ksiądz, że to widział Anioła - gdzie on by sie tam ożenił - w życiu by sie nie ożenił. I że Panu Jezusowi nie wybaczy tych kurew, lesb. No ale został tym księdzem bo jedyne wartości jakie są na świecie to i tak to i nic poza tym. A ty powiedział do tej DOMNIEMANEJ babci - ty to byłaś zwykłą kurwą w podstawówoce, podobno ty sie na policji puszczałaś. To ci to mówię, żebyś poszła do zakonu bo co ci pozostaje. Zrób se dziecko w brygidkach - to do takich jak ty. Tam akurat. I nawet takie coś dozwolił, czyli to wszystko jest prawda. Ale ile to miał jak go ten św. Józef wyrzucił z domu na ulicę bo sie hajtnąc nie chciał bo jeszcze miał czas mu powiedział. Tam chodziły do niego, same za nim latały. 19 lat to był stary, a on miał jedynie 19 lat. I pózniej uciekał i żeby go nie złapały to musiał chodzic po nagu gdzieś tam i tak dalej bo by go zabiły. A zabić go każdy mógł go ale nie prostytutki bo to by nie miał racji a tak by miał rację. i miał. Jedna nawet przyszła pod krzyż. Ale się nawróciła. A pózniej chyba szła kopulować ze zwłokami chociaż... to było bardzo skomplikowane. Tak mówli, a czy to była prawda. Choć no do końca nie wiadomo. Ale zawodu nie miała - zawód ogrodniczka to ograł jej i to wszystko. A reszta to nie wiadomo. Może miała cos tam wspólnego albo nie. Bo wiecie ja jestem gorsząca - ja nie jestem w ogóle gorsząca. W ogóle. Ja po prostu mam jakieś tam poglądy, coś robię a wszyscy mi to rozwalają i oni sieją zgorszenie a nie ja i tyle. I dobrze jej ten ksiądz powiedział mojej babci - córkę powiesiła, ci synowie czy są żonaci to nikt nie wie. Żebyście nie myśleli że ja tam ją popieram. Jak tego kozła na krześle i tyle. A ona chyba chora jest i to takie - na łeb to od zawsze powie wam moja matka, a reszta to już w ogóle nie wiadomo :( I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Bo wiecie tego brata też nie dam przeze te historie bo latał nago po pracy w lodówce, ale mu nie stał to nie musiały lecieć do kibla za nim i tyle. A one? Musiałabym wam napisać, ale nie chcę - bo jak pójdzie siedzieć za to to mnie zabiją choć też mu się śniło i tyle. A te dwie słuchajcie na tym klopie no to nie wiem - chyba paliło je pózniej po tym stosunku na ubikacji - albo nie wiem - bo co sie tak wsciekły i tak nie zaszły. Bo jakby zaszły. No wiecie... nikt im się nie dał, ja też. Jaką one mają opinie? A chcą mieć moją? I tyle :( A on wiecie - co on wyprawiał to ja już zostawię. Bo i tak sie nie ożeni , ten drugi chyba to samo i tyle. Po prostu dyrektor teatru i tyle. NA wschodzie, żeby nie ogłupiał bo tu by do głowy dostał. Ja o tego brata na odelgłość za matkę przez którą prostytutki zaczęli krzyżować i tyle. Jemu się śniło, ze ma to zrobić - no dobrze. Czy on powinien siedzieć? Niech se go wsadzą sami i tyle. Uważają pewnie że mnie zgwałci jak planował. No wiecie - jakieś tam szanse ma ale idę na policję i koniec. I tyle. No wiecie - co to jest gwałt. No to jest skomplikowane, ale ja mu się nie dam i tyle. Bo powie, że powinnam być wyżej. O i to jest skomplikowane bo bym stała o to - bo ja jestem leniwa, nic nie prawda. Ja myślałam, że wyleciałam za transport - wy tego nie rozumiecie, że nie miałam prawa jazdy. Okazało się że mam wpisany papieros - ja tego W OGÓLE NIE WIEDZIAŁAM i tyle :( Bo wszystko byłoby inaczej, byłabym inna i bym mogła być a tak mnie nie chciał, ja mam straszną opinię, rok do tyłu, ja nie wiedziałam że on tam rządzi. I że mieszkał w domkach. Bo wiecie to też jest nienormalne, żeby mieszkać w domkach i nie być tam w biurze. Dalej gdzie indziej - wszystko dziwne. Dziwne? Zombie. No dobra, ale wiecie... mimo wszystko nie pasuje - pasuje matura z domków, ze był na KULU z tą carycą. Mnie nawet to nie pasuje się dowiem. No właśnie - ja wiecie swoje zdanie też mam i tyle. I teraz moje studia - nawet nie doktoranckie - tego nie musiało być, a ja mam 1 rzecz niedopowiedzianą tam wiecie - czy szata roślinna czy ten profesor co ja se go wybrałam. Bo wiecie można było po prostu mi dać te 2 nazwiska na studiach i ja naprawdę tego doktoratu nie musiałabym robić. Tylko tego właśnie mi nie powiedzieli. A teraz sie dowiem, że miałam jechać na zoologię na praktyki, a nie na pierwsze bo tam się zaburzyłam. No wiecie co - to tam jest bardzo skomplikowane. Nie mogli powiedzieć że na tej uczelni stoi się o szatę roślinną. A z którego to jest roku? No 1971 - to sie spotkać poprawić - nie ma komu. Chociażby wewnętrznie na uczelni. Bo to miało być powiedziane. Bo oni stoja o rośliny i zwierzeta wtedy i sie smieją że zabie łeb ukrecić i z tego są rośliny i zwierzęta a z tego mojego nie ma niczego - i to prawda też jest, ale no to wiecie rok 1971 - co to dziś jest to samo? Musieliby coś robić , nie , z tego mają rośliny i zwierzęta. No ale nie mają planety. Też mają sie dowiem - z planetearium. I wszędzie to samo, jedynie że tamta uczelnia się inaczej nazywa i to wszystko. No ale o szacie nic nie mówią, nie ofen , trzeba sie domyślić, tam też ... takie rzeczy :( Żeby nie było, że ja sieję zgorszenie. Jak już to moja babcia a czy to jest babcia? Mnie to i tak nigdy nie będzie interesowało bo ja pójdę do innych ludzi i tyle. A aż taka niemoralna nie jestem. No to ona miała rodzinę i była moralna i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Wiecie KK to jest 7 sakramentów. I to jest wszystko. A reszta? Nie wiem. Naprawdę nie wiem. To nie chodzi o resztę - tak sie stoi o KK i koniec. A reszta? czy istnieje w ogóle jakaś reszta? Nie wiem. Wiedzą co mają robić , a co robią? Ja już nie chcę w to wnikać. Oni mają swoje problemy ja swoje. Oni mają pieniądze, co jesc, ja nie mam pieniędzy , gdzie mieszkać - przez nich - jedynie że nie mieszkam w burdelu i nie żebram na ulicy. Nie stoi mi bo nie ma co - no i takie rzeczy. Tak się kończy w KK bez puszczania czy bez czegoś. nie wiem. Bez zabójstwa chyba. No w sumie co - zabójstwo, dzieci z zabójstwa. Bo zabójstw to nie ma wcale. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Wiecie ja się zaburzyłam chyba najbardziej tym snem o Lucyferze, innymi snami - wiarą się dowiem i tak dalej... no tak - Lucyfer to też element wiary. Procesami, mieszkaniami, szkoła średnią z literką R najbardziej. I tyle :( Po tej szkole miałam sie powiesić, po podstawówce tez, po studiach. Tu i tak był tylko dom, nic wiecej, reszta to pierdoły jak dla mnie i tyle. No ale wyglądało, ze ci rodzice pracują - strasznie. Czy oni pracowali? Nie wiem :( A ten brat też mnie wpierdala równo, no ale nie rozumiał tej matki. Bo moja zła bo nawet mi nie wytłumaczyła patyczków. Nie o to chodzi miała skreślić diabła i postawić na mnie. Miałaby na kogo wam powie - ale mam opinię. Że nic nie robię tylko piszę na kompie i to jest całe moje życie. Taką mam opinię. A jak wyłączę ten komp to już nie muszę robić naprawdę nic - tak uważa Kevin. A ja uważam, ze Kevin powinien zrobić se bliżniaki z moja babcią na budowie. Naprawdę. tak uważam i tyle. Bo wiecie - ja go szanuję a on do dziś wypala mnie petem i nic mi już nie zrobi, ale tyle jest wart szacunek dla zera i tyle. Nie wiedziałam że az kopulował ze zwłokami. Naprawdę. No ale róznie w życiu bywa. Jeszcze cię zabije mi powie i też będzie ze mna kopulował PO ŚMIERCI za te martwe dzieci bo widzi że absolutnie nie mam na niego ochoty ze wzodem czy bez i tak dalej. Jemu można tylko powiedzieć - Kevin - TY ZOMBIAKU i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
I wszyscy są po stronie tego brata, po mojej nikt, bo trzeba kopulować ze zwłokami żeby mieć co jeść i jak zawiszczę to mi też załatwią taki stosunek bo widać, że tylko to mi odpowiada. A ja powiem lepszy seks ze zwłokami niż ZYWY KEVIN i tyle. I koniec. I powiem wam jemu sie śniło,że ma kopulować ze zwłokami. Mnie się takie cos nie sniło. On jest chory umysłowo. On mieszkał w burdelu - czy ja to rozumiem. A kurde w psychiatryku nie mógł mieszkać. Nie pasowało. A ja mu powiem - Pan Jezus też mieszkał w burdelu jak go wyrzucił z domu św. Józef bo był nie hajtnięty w wieku lat 19. I też poszedł na ulice i tyle. Żebrać. Pózniej go wrócił. Maryja płakała co mu zrobić. Co mu zrobił? Nic mu nie zrobił.TO miał mu coś zrobić mu powie. Nap łeb ukręcić albo co innego urwać i nie miałby wielu problemów, nie? I on i inni ludzie bo mają tylko problemy. Tak jak ja - jeden problem i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Wiecie kiedy on do mnie może być bo on mi sie juz w ogóle nie podoba - ten kozioł mi sie podoba co mi się śnił przed I komunią święta, a on mi sie nie podobał. Zreszta wiecie ja tylko na niego patrzyłam. I jak se zrobi żywe dziecko - ja muszę mieć wyniki badan genetycznych, albo przynajmniej będzie jakieś ŻYWE utrzymywał to wtedy może dla mnie być inaczej niż zwłoki, a zwłoki to jak mi się przyśni i tak dalej. Bo ja bardzo wielu rzeczy nie piszę. Mi się nawet śnił Pan Jezus w ostatniej firmie przez to tak o sny stoję, co nie znaczy, ze nie widzę co jest wokół mnie. Absolutnie. Wręcz przeciwnie i tyle. A róznych rzeczy gorszących nie należy pisać bo to są rzeczy medyczne też i tak dalej - warunkowane wieloma czynnikami - od tego są ksiązki medyczne , a nie chora na łeb kafe. MOJE ZDANIE. Ja jestem fizjologiem roślin to ja sie znam na roślinach, fizjlogiem zwierząt nie jestem i nie znam wielu uwarunkowań. Generalnie w życiu obchodziły mnie rośliny jak widziły i w grę wchodziło jeszcze małzeństwo z Karolem Linneuszem - tudzież z Bogiem lub KOZŁEM - zwierzęciem i tyle. Taka jestem moralna, a wy? Ale mnie nie przekonał bo ukradł patyczki i tyle. Nie zostawił mi patyczków, a już do mnie na nich liczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ten Kevin jeszcze kradł słuchajcie. Bo co jest z tego wszystkiego najgorsze. Każdy powie, że złodziejstwo. No nie morderstwo - cały rok użeram się z morderstwem, złodziejstwem też, ale morderstwo. Najgorszy jest seks ze zwierzetami bo z tego nie ma dzieci sie dowiem. Bo kiedyś będzie - a juz jest - że Bóg tylko chodził po nagu a reszta? Co robiła reszta? No i mieszkał w burdelu bo go wyrzucili z domu, wtedy jeszcze padał deszcz w izraelu, pózniej też padał ale inny - może taki jak w Sodomie i Gomorze. A babcia? A co zrobiła jego babcia? Która się dowiem. Jedna i druga powiem. No i tyle :( To on jeszcze niczego nie zrobił. A Apostoły? Jedynie że gwałcili powie. Jedynie tyle. Przy tym co tam sie działo. A za chwilę po jego śmierci w Rzymie tresowali zwierzeta na wojnę. To to było było, a reszta? I tyle :( A czemu ja jestem po jego stronie? Bo nic nie musze robić, a tak musiałam się wysilać wiecie i co z tego? A tak trochę i tez jakoś pójdzie a tak? Napracowałam się jak głupi debil, a co z tego? A wystarczy, że co niedzielę dam grosz na kościół i wszystko pasuje. Bo ja się zaburzam nie wiadomo czym - wszyscy mi będą wymyślac, że nie daje 1 grosza co niedzielę na KK w Polsce. 1 grosza od dziecka i miałabym tu wszystko - bez spowiedzi bez wszystkiego licząc te grosze tylko tak. Bo jakie to jest państwo? Takie :( No a co po śmierci. Nad tym dużo myślałam. Co zrobić by nie trafić po smierci do kozła. No i odpoiwiedzi dostałam. A wiecie moi rodzice w domu wiedzieli o tym śnie, ci ludzie, ojciec wiedział - życzyli mi kozła na męża. Bo co oni tu wyprawiają. I wiecie ja sie wziełam w garść NA STUDIACH co prawda nie do końca, ale mi to uznał i tyle. Bo był krzyż. Areszta? Powinno być 7 sakrementów a był krzyż, tam mieli Katechizm studiować a nie Biblię. I tyle. On nie był zły, gorszący - takie było zycie w izraelu. Oni nie chodzili co tydzień do kościoła. Raz na rok i tyle. Taka Wielkanoc, a tak to wszyscy robili co chcieli. A w Polsce - co niedziela do kościoła, spowiedz. No ofiary mogli składać, ale jakie ofiary? Ten ksiądz modlił tak jak mu przynieśli zwierząt i tyle. Ktoś przyniósł zdechlaka to sie nawet nie pomodlił. Jak sie miał pomodlił. Bo co on tak pracował? A co zostawało? Tylko praca. I tyle. I zarabianie. No i modlitwa i tyle. Ofiary - to taka spowiedz - wypalił , miał sie pomodlić - a co to za ofiara. 2 przepiórki - no to dajcie spokój. 2 przepiórki? I życzenia ŻEBY CIĘ JAHWE potępił. Bo wiecie - zależy jak życzyli? A Bogu nigdy dobrze - dosłownie, zeby na krzyżu skonczył za te 2 przepiórki i tyle. Takie ofiary? A ojciec Najwyższy Kapłan? No to tak akurat - za koniec Hioba i Izajasza i tyle. Tak chyba było. I ty masz nas zbawic mówili w świątyni - już Hiob I Izajasz lepszy i też chyba na krzyżach. Jak lesby - mówili. Te lesby krzyżują w Grecji bo Mesjasz na krzyżu umrzeć pisało u Izajasza. No cóz... a pózniej było z kim to był żonaty - jak ten drugi z prostytutką i tyle. Dzieci pewnie nie mieli, ona miała, on nie i to takie. Koniec na krzyżu i tyle. Może i lesby go ukrzyżowały, że nie chciał być dyrektorem teatru w Izraelu. Bo wszedzie były lesby a w Izraelu nie. I przez to Pan Jezus poszedł już mieszkać do burdelu bo wszyscy sie zastanawiali czy jak przyjdzie Mesjasz to będzie mieszkał w burdelu czy będzie miał imie i nazwisko, czy tylko imię, jak się bedzie zachowywał i tyle. I koniec. Takie rzeczy :( No to go nie ukrzyżują. Tamtych ukrzyżowali bo nie chcieli,a tego nie bo chciał. Co chciał? Być dyrektorem teatru? A tam takie rzeczy. I w koncu, że za pózno przyszedł to go ukrzyżują - 10 lat za pózno, 10 lat wcześniej i by mógł być. Takie tam... A jeszcze zostaje ta jego babcia. Co on z nią zrobił. Zjadł powiedzą. Po prostu wziął i ją zeżarł. Ta od strony matki bo ta druga się nie liczy. To miał wziąc i kopulować bo tak by się liczył dla Kevina a tak nie bo widać bo coś tam - ale też go nie znają. A ja powiedziałam - on miał od dziecka chodzić na wuef albo jeździć na rowerze albo takie rzeczy - pływać i no właśnie czy byłby lepszy... wiecie co. Ale tak by się nie stało aż i tyle. A poza tym? Ci rodzice. Ale to nie moja sprawa. A czyja? Jego. Jego rodzice to jego sprawa, a moi to moja. JEgo rodzice zajechali jego, a moi mnie. Jedyne co mogę zrobić dla niego - jak dostanę stałą pracę to wyrazić moje wyrazy współczucia że do dziś nie został męzem św. Edyty Stein bo chyba mu sie śniła żeby został księdzem. No i wiecie - Lucyfer mu się nie śnił, do widzenia i tyle. Ja go ratuje ze względu na ksywkę Poniatowski tak to w ogóle nie ma o czym mówić. A Poniatowski a on - to jest moje państwo, problemy. Miał się pochwalić że jest CAREM i tyle. A tak? Taki ukryty, a zero :( Bo wiecie - tyle o nim myślę. I jak pójdzie siedzieć to za seks ze zwłokami bo się chyba śniła ta laska, że z nią kopulował po smierci. A pózniej wiecie - no to gorsze kopulowac ze zwłokami czy je jeść? I takie tam brednie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kto wie słuchajcie czy dla dzieci z rodowem z obcych krajow jak chca stać o KK to 1 grosz i 7 sakramentów bo ja - wracając do dzieciństwa - po snach, że kozioł liczy na patyczkach stwierdziłam, że matematyczką nie mogę być. A nawet bym chciała. Siedzi sobie na lekcji i dzieci liczą przykłady. Nie ma lepszego przedmiotu. Ani mówić nie musi za dużo, troche wytłumaczy jak liczyć i wszyscy liczą na tablicy i tyle. No to juz matma nie i tyle. I chyba tak rodzicom mówili I WTEDY jest rodowód a tak nie. 1 grosz - słuchajcie co to jest 1 grosz. Bo z rodowodem się nie chodzi do kościoła - NA ZACHODZIE. A w Polsce można bo to jest państwo Lucyfera i 1 grosz i 7 sakramentów i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
wiecie ja mam 2 siostry martwe. Bo 1 grosz - 7 sakramentów i do spowiedzi by poszły powiedziały grzech , dostałyby rozgrzeszenie i by żyły i wtedy by mi pasował kredyt mieszkaniowy a tak nie. Pasuje ale mieszkaniowy nie. Czy Polska jest państwem Lucyfera? 1 grosz i 7 sakramentów. Nie wiem - sami sobie oceńcie. Spowiedz jest za darmo. Bo chodzi tylko o spowiedz. I tak można sprzedawać rodowody, ale słuchajcie - co to oznacza dalej... to trzeba stać o KK w Polsce w takim systemie i o 1 grosz i 7 sakramentów? Wystarczy te 7 sakramentów? W sumie? Zostaje spoiwiedz za darmo z tego w razie co - a kto nie ma grzechów? Bo czemu nie chcę ojca - temu. Handel rodowodami? to jeszcze gorsze niż odpusty. Ilu on ludzi potępił ten ojciec , zabił, jak sie uratuje to cudem. Bo on siedzi w brygidkach - to Bóg mu powie - to do burdelu miał iść mieszkać - on mieszkał w burdelu - myślicie że on mu sie da. Żadnej baby nie zgwałcił powie - nawet mnie. Nikogo. Jak coś to same chciały sie dowie. Nie chciały powie. W ogóle go nie chciały i nikt nie rozumiał czemu. Może i chciały, ale on ich nie chciał i to taka gadka szmatka i tyle. No i widzicie bo ja nie chcę ojca a tak tylko kasa. A kasa była ojca? Za ślub po śmierci. On miał zrobić to samo co ci księza co ją zgwałcili - zgwałcić po śmierci i zjeść i zero pogrzebu . I wtedy by wróciła jako zombie i wszystkich zarżnęła bo takie rzeczy sie zdarzały - całe wioski wyrżnięto w pień i tyle. Gdzieś w Afryce i tak dalej. I przez to Latający Holender to zero reakcji i tyle. A tak jak ją pochowali to tylko mogła straszyć, zombie nie mogła być. i tyle. Bo zombie są bez pogrzebu. Nie zombie są jak oderwiesz głowę. A carycy nikt głowy nie oderwał i straszyła. No własnie - nie wiemy jak było. Ale była zjedzona. To mogła być zombie - brak pogrzebu - tez może być zombie. A jak pogrzeb to urwana głowa. I ta moja matka oni ją odkopali ta rodzina królewska , urwali głowę, żeby była zombie i nie była tym zombie, nic nie powiedziała, zbeszcześlili ją, głowę , ciało też. Takie świry - na tę moją babcie. Nic - nawet nie drgnęła, żeby nic co dalej nie było na nią - np. te wzwody na krzyżu czy coś bo to chcieli wyjaśnić i TEATR wiecie i mówili w brygidkach, ze śniła się głowa jej i mówiła żle o swoim mężu , Panu Jezusie, takie tam rzeczy... i tyle. To jest wiecie wszysko kłamstwo, a oni CHCIELI zeby była zombie i wyrżnęła te brygidki bo wiedzieli, że zombie można nakierować i ten książę Karol płakać że nią nikomu nie dojebią bo nic nie mówi ale w Holandii obiecali że będą robić z niej zombie i nakierowywać żeby wyrnęła bryugidki i tyle. No i oni to chyba rozumieli, płakali, chodziło tylko o pieniądze - było widać. A ta moja matka to było jedno zombie i tak ją nazywali w podstawówce, żona Karola Linneusza - ona za niego wyjdzie. On nie żyje - on jest zombie. Ona miała rodziców z brygidek i też stali o zombie, nawet się nie ochrzcili. I to wszystko wiedzieli i tak sobie lecieli. I tylko straszyła w Kaplicy Miłosierdzia Bożego że ukradli jej dziecko - TYLKO TYLE i koniec. I to było po po to że nie stoi już o zombie , o zmartwychwstanie też nie stała, no ale... bo była zombie - i sie smiali wtedy w tym klasztorze że to zrozumieli juz to zombie. A pózniej ta Holandia i ten Goethe - to było sławne słuchajcie. I ta Poniatowska i Poniatowski że straszył. Wszyscy to mieli gdzieś , szkołę zamknęli i tam był teatr i tak dalej i tym podobnie - i tak podobnie. Wiecie - jak jest teatr w szkole to zawsze jest lesbijstwo i tyle. W normalnej szkole nie ma żadnego teatru, są sale lekcyjne i lekcje, a w szkole dla lesb najwazniejsze są przedstawienia szkolne i tyle. I ta moja babcia nigdy z tą szkoła nie wygrała bo musiały być lesby. Ta moja matka na nie ZOMBIE i paliła w podstawówce i tak dawała radę. Tak ta matka karierę zrobiła i tyle. Wyrodną córką, że się poddać nie chciała. Tak poradziły jej dzieci w szkole. Tam wiecie - samo życie. A o tym gwałcie babci to nie wiem ale tak by pasowało choć to tam - moze ona jest z gwałtu? To tam byle co może pasować, ale takie rozmowy jakieś tam to były i tyle. I ten ksiądz to był taki Lucyfer i na nią wiecie, ze to tamto , ale takie tam rzeczy to są. Z tym że on wiedział co robi, a ona? I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
wiecie ja się tym ludziom tu nigdy nie dam - ja żadnemu dziecku nie życzyłam żle jak zaczął mi sie śnić ten kozioł na krześle. ŻADNEMU żle, żadnemu nie złorzeczyłam. Ani księdzu, ani rodzicom - nikomu. A miałam wszystkim złorzeczyć bo tak skończyłam . tak skończyłam słuchajcie. Tak miałam złorzeczyć. A teraz? Jakich snów mam wam zyczyć. Takich jak Kevina - że gra w filamch porno na pewno mu się śni z carycą - tą pierwszą. Tak go Bóg ogrywa że ma stać o KK. O 7 skaramentów. Tylko tyle ma zrobić i jest normalny- o 7 sakramentów stać, tak babcią jest zajechany, ja też. I to takie wiecie - tam juz się prawdy nie dojdzie. A on jest zaburzony tez przez rodziców i ich uczynki. Najbardziej przez gwałty małzeńskie. Niech sobie jedzie na morze, tyle nie pali. Posiedzi nad tym morzem , wodą. Nawet co tydzien może tam być. Pochodzić sobie - nawet i pobiegać. Takie rzeczy. I nic więcej. I nie musi tyle palić, wcale i jest normalny i tyle. Albo mniej będzie palił i niech juz tyle nie świni bo też taka nie byłam. Takie rzeczy mi sie śniły a świnią nie byłam, nie jestem i tyle. i nie zamierzam być. Zamierzam odciąć od takich jak on i niego sznurem do snopowiązek i żyć normalnie dalej i tyle. I robić swoje. Poniatowski a on i tyle. to tylko ksywkę. Teraz wielce stoi o carycę a całymi latami miał ją gdzieś. Nie musi. Ale może. Że ją miał zgwałcić po śmeirci, zombie z niej zrobić. Tyle on soba prezentuje. A tak? Martwe dzieci - z tą czarną do szpitala miał jechać. I kto wie słuchajcie czy ona nie mówiła mu o zombie i tak chciała to zombie ograć - pornografia w Holandii. Bo to wszystko przez Holandię. Że wyrżnęli jej wioskę i nie ma gdzie wrócić dlatego moze zostać. Tak sie chyba zaczęło. Bo ta caryca z berlina to jeszcze, a dalej? A ten Gregor - jego kolega. To jest ciag dalszy. A na zombie się nie znali i po tyłku dostali i tyle. A tamta miała dzieckiem się zająć a nie głupim Kevinem i by mogła być, a tak chyba musiała wrócić, nie było gdzie. i że wioskę wyrnęło zombie przeora z Czestochowy pasuje , ze tam same zombie - po co ja tam jeżdżę - nie jeżdże - takie tam rzeczy. Choć wiecie - dużo racji mają. Ale za bardzo ich znowu, a ogólnie są niemoralni i całość sensu nie ma. Ale to tam racji dużo mają i tyle. jednak wiecie byliby moralni i mieliby jej jeszcze więcej i tyle. A ja też sie dowiem - a ja to wszystko przez nich się zaburzam i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Oni chyab tego Kevina chcieli dac do pornografi za te sny o carycy. Bo myslał, że dobrze robi, że takie rzeczy mówi, ale nie bardzo. To chyba za mój sen o Lucyferze. Niech nie mówi prawdy bo nie warto. Wsadzić go i tak nie wsadzą - nie ma za co. Czy ja mu życzę żle? To niech mnie zostawi w spokoju. Jeszcze morze ma ode mnie. Zwłaszcza on - żeby nie palił, żeby nie wypalał. A co tam jest nad tym morzem się dowiem? No KLIMAT - żeby oddychać. Albo robić sobie inhalację może. On jest po cesarce i jest cały zaburzony. Właściwie wiecie to też badania kto pali z normalnego porodu, a kto pali po cesarce - to są takie rzeczy. A wiecie - to człowieka dusi i to pózniej takie wszystko nie tak. Ja wiem bo jak np. nie chcesz , nie możesz palić a ktoś pali obok ciebie to cię to wkurza - wręcz się dusisz. Ale może są inhalatory. No to jest w lodówce sie dowiem. No to jest temperatura tylko. A nie wiem. Ta temperatura też ma znaczenie podstawowy. Człowiek jest stałocieplny, zwierzeta najrózniej i tak dalej. Wszystko ma znaczenie fizjologiczne. Ja dużo wiedziałam kiedyś na te tematy. Zwłaszcza płuca mnie interesowały - oddychanie i jeszcze coś tam. Pamiętam dst plus z fizjologii zwierząt miałam - układ oddechowy to na pewno i coś tam jeszcze. To trzeba sobie poczytać - to wszystko jest logiczne co się z nami dzieje i tak dalej. Jakieś takie wzwody też. Ja się na tym zasadniczo nie znam. Nie obchodzi mnie to i tyle. Po pierwsze nie chodzi się po nagu, a reszta. No to już punkt pierwszy i może ostatni. Jak ktoś chodzi po nagu to pózniej dzieją się rózne rzeczy i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×