Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Los potrzebuje czasem pomocy, ja walczę z nieśmiałością, można ją pokonać, ja czynie coraz większe kroki w tym kierunku, a sama droga do tego celu jest przyjemna, Jesteś z siebie dumny kiedy wychodzisz poza taki obszr komfortu, powiększając go za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie staram i czuje ze jest coraz lepiej ale jednak do skucesu jeszcze daleko, rozumiem Ciebie doskonale, czasami jak nawet jakas dziewczyna sie do Ciebie usmiechnie to czujesz sie tak jakos lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Ja sam się uśmiecham do dziewczyn, one też się do mnie wtedy uśmiechają, robi się wtedy przyjemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Ja walczyć nie próbuje, czasem się uśmiecham po prostu. :) Ale zagaduje tylko na imprezach :). Takie usmiechy to fajny trening pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba probowac poprostu :) Na impeazach jest duzo dziewczyn takze masz bardzo duze szanse na znalezenie drugiej polowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Dziewczyny też chodzą na imprezy żeby kogoś poznać, to dobre miejsce i czas na nawiązywanie relacji. Tam można się poznać, a następnie kontynuować znajomość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie :) i przeciez nie jest powiedziane ze z kazda ktora tam spotkasz masz byc :) Ale poznać napewno warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Jasne, ze nie z każdą, ale żeby poznać te w której się zakocham, muszę szukać :) pewnie czasem trochę pocierpie, czasem się uśmiechnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wierzyc że bedzie lepiej, mimo że cfzasami jest ciezko ale nic innego sie nie zrobi iz tylko wierzyc i sie starac na tyle ile sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
Mówią właśnie, że wiara czyni cuda, zatem wierze, inni poznają swoje 2 połówki, zatem ja też poznam i Ty też i tego się trzymajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, grunt to pozytywne myslenie mimo przeciwnosci :) Bede juz leciec spac :) Dzieki że zawiatałeś na topik i zapraszam ponownie jak bedziesz chcial :) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 22 lata, też chciałbym
OK, zatem dobrej nocy, pewnie pod tym nickiem już nie zajrzę nick dostosowuje do tematu w którym piszę. I tak rzadko wbijam na forum, ale może kiedyś się jeszcze tutaj "zobaczymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello:) Miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×