Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

No ja w sumie też daleko nie mam ale rower mój przyjaciel że tak powiem :) Masz jakiś gatunek muzyczny który lubisz słuchac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Reggae też lubie słuchać a najbardziej Jamala :) a tak ogólnie to słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho ;) Ostatnio jakoś mam chrapke na muzyke Country i na Rock a szczególnie ACDC :D Fajny kawałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamala, akurat ja najmniej słucham, ale też ma fajne kawałki:) Mi ostatnio jakieś takie smętne piosenki po głowie chodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego że wiosna jest a wiosna jest taka porą roku że człowiek popada w zadume i duzo myśli o życiu :) Zespół Jamal pochadzi z Radomia to akurat nie daleko mnie. Mój brat cioteczny jest ich wielkim fanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak:) Byłam w Radomiu:D Na Air Show, fajna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow :) sam bym chciał pójśc na taką impreze :) ale i tak moim wielkim marzeniem jest albo wyjechać do USA na najwieksza gale Wrestlingu jaką jest WrestleMania albo aby WWE przyjechało do Polski i zorganizowało jakas impreze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś na to wpadną, by tu coś takiego zorganizować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może może :D Przepraszam ale już lece spać bo już jestem strasznie śpiący i zmęczony :) Dziekuje za miłą rozmowe i do Zobaczenia ;) Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Deadman:) Wpadłam zyczyć wszystkim :) Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy Koli 🌼 Oraz spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt:) Smacznego jajka i mokrego Dyngusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary dziekuje bardzo za życzenia :):) Tobie również Życze spokojnych, zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Welkanocnych i oczywiście mokrego dyngusa 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Witam Ciebie Serdecznie 🌼 Co słychać ? Jak po pierwszym dniu świąt ? :) Koliberku a u Ciebie co słychać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Breja🌼 Dawno sie nie widzielismy :) Co słychać ? Jak przygotowania do matury ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×