Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość aaabbbcccdddabc
Deadman🖐️ jak tam dziś humorek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbbcccdddabc Witaj :) Hmm troche lepiej ale problem i tak nie mianal a wczoraj jakos mnie wzielo na takie smutki :o A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcccdddabc
jakby Ci się jeszcze kiedyś zebrało na smutki to wiesz ja z chęcią pogadam;) choć mam nadzieje, że już będzie tylko lepiej u Ciebie;) no a u mnie hmmm nic ciekawego jak co wieczór siedzę przed kompem i to tyle mego życia wieczorami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbbcccdddabc --- Długo jesteś na kafe ? Chyba jeszcze nie mieliśmy przyjemnosci ze soba rozmawiac :) Dziekuje napewno z tej propozycji skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcccdddabc
na kafe kilka miesięcy, wcześniej bywałam jakąś inną pomarańczką:p ale na Twój topik czasem zaglądałam;) choć faktycznie nie mieliśmy okazji porozmawiać, ale zawsze to można nadrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie jestem tutaj jakos od poczatku grudnia 2010 :) Miło mi ze zagladasz na topik ;) Nie masz zadnego stalego nicku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeżeli to żadna tajemnica, nie wiem może gdzieś pisałeś:p ale jak tak patrze po tym co tu wrzucasz to mam wrażenie że jesteś w podobnym wieku do mnie, to może zdradzisz ile masz lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 lat a wrzucam te bajki bo lubie czasami je obejrzec :) A Ty ile latek liczysz jesli moge wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam rówieśnika;) no ostatnio jak weszłam na ten topik to sama kilka obejrzałam:p jak za tych starych dobrych czasów że tak powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam witam 🌼 A jaki region Polski jesli mozna wiedziec i czy wogole klikasz z Polski ? :) Co do bajek to ja jestem ich fanem ale oczywiscie tych starszych bo te nowe wogole mi sie nie podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Mazowsza :) A co robisz na codzień, pracujesz, studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wrzosik 🌼 Jak Ja Ciebie dawno nie widziałem :) Witaj w moich skromnych progach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.:) Czytałam ,że masz pracę.Super.Jesteś zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phantasmagoria - tez jestem z warmińsko-mazurskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie widziałam Ciebie dawno, a tu proszę,Powrót do dzieciństwa, fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pracuję od kilkunastu lat;) .Jestem sporo od Was starsza. :) Jesteś bardziej warmia czy mazury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzosik owszem mam prace i jestem nawet z Niej zadowolony. Co prawda to nie jest taka praca na codzien ale zawsze cos przynajmniej moge uczciwie zarobic i miec z tego satysfakcje :) Ale i tak nadal szukam czegos na stale i poki niczego takie nie znajde to bede pracowac w tym w czym pracuje czyli w ogrodnictwie :D I powiem Tobie tak szczerze że ogrodnictwo zaczelo mnie nawet krecic, nawet sam na podworku robie porzadki i piele w ogrodku bo sporo sie tam nauczylem ;) A co u Ciebie ? Ja żyjesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jutro ide do pracy na 6:30 :) Ale wole to niz siedzenie w domu i nic nie robienie;) Wkońcu trzeba zaczac sie usamodzielniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze,że praca daje Ci radość :) A w międzyczasie może znajdziesz coś innego.:) A wybierasz się na studia? :) A ja pracuję nadal tam gdzie pracowałam, wszystko u mnie w porządku.Zdrowie dopisuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×