Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

No daleko do morza nie masz :) to fajnie, ja narzie nic nie planuje no chyba że może wypad na pare dni do Zakopanego ;) Ale jeszcze troche czasu jest takze wiesz. Zreszta jak narazie mam inne sprawy na głowie niz odpoczynek na ktory przyjdzie jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary witam po raz pierwszy na kefe;) a co do wakacji to ja to w planach bym miała dużo więcej ale pracować też trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś tak średnio, ale szykuje mi się zajęcie na najbliższe dni, więc może nie będę myśleć o głupotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pracować trzeba to podstawa :) Mary w sumie to ja np ciagle o glupotach mysle nawet jak śpie to mi sie śnią jakieś głupoty ? A właśnie miałyście jakiś głupi sen ostatnio ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to co noc mam jakieś głupie sny:D i za każdym razem co raz gorzej aż sama nie mam pojęcia skąd mi się takie głupoty biorą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, no chyba że się czymś zajmę to zapominam na chwilę. Często miewam głupie sny, dziś też coś głupiego mi się śniło, ale nie pamiętam już co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie śniło ostatnio bardzo piekne dziewcze :) ale potem chodzilem rano jak struty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem nie wiem. Tak ostatnio sie tak nad tym wszystkim zastanawiałem i momentami mysle że nie moge jednak miec dziewczyny :o No coz glupie ale takie mi mysli powstaja w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie możesz kurcze, ja tam nie widzę żadnego powodu dla którego by miało tak być, fajny chłopak z Ciebie, podoba Ci się tamta dziewczyna więc nad czym tu się zastanawiać, odwagi trochę i odezwij się do niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś myślałem że nad zwiazkami z dziewczynami dopiero bede sie zastawiac kiedy bede mial w miare ustabilizowane życie - dobra praca, mieszkanie itp aby jej wstydu nie przynosic a tu bach jednak nie jest to takie proste i tego nie da rady zaplanowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że nie da się zaplanować i to jest właśnie piękne że przychodzi nieoczekiwanie;) a ze nie masz jeszcze ustabilizowanego życia no jak większość osób w naszym wieku a i większość osób w naszym wieku jest w jakimś związku już była, więc jak widać jedno z drugim wspólnego zbyt wiele nie ma;) Deadman głowa do góry i więcej wiary w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i postaram sie to zmienic bo moze ta moja druga polowka by mnie bardziej zmotywowala i zmienila na lepsze, ponoc milość uskrzydla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo we dwoje zawsze łatwiej wszystko przychodzi;) a i właśnie dlatego zmotywuj się do odezwania się do tej dziewczyny, która Ci się podoba, kto wie może to właśnie ta Twoja druga połówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie by było z kim spedzac wolna chwile, obdarzac kwiatami i pocałunkami, patrzeć na zachód słońca, wychodzić na spacer i dzielić swoje smutki i radości poprostu mieć dla kogo żyć i rozwijać sie :) Może mówie troche poetycko ale tak bym chciał bo to wg mnie jest całe piekno życia obok tych wszystkich niemiłych chwil które badz co badz odgrywaja ogromna role w naszym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co teraz porabiasz ? Bo ja zajadam sie serkami Fantasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje i również Smaczego :) No Ja też bardzo lubie słuchac muzyki, nawet na rowerze slucham mp3 i nigdzie sie bez niej nie ruszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem, jestem...troszku się zamyśliłam:) Ja piję colę i zaraz mam zamiar obejrzeć horror;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteś Mary :) A jaki horror ? Jakas Drakule czy Wilkołaka ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phantasmagoria. --- różnej, to zalezy od tego co mi w ucho wpadnie :) Mam kilka kawalkow ktore lubia sluchac bez przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiś na tvn się zaczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc uciekam życząc Wam dobrej nocy:) Mam nadzieje że po filmie nie będę się bała wstać do łazienki:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×