Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Wiem o tym że trzeba sprobowac i sam sobie to powtarzam codzienne ale kurcze jesli chodzi o sprawy damsko meskie jeste jakos malo doswiadczony po czesci ze swojej winy. Moze wkoncu ktos sie znajdzie kto mnie bardziej rozbudzi do zycia i bede bardziej optymistycznie patrzyl na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy kto zaczyna takie znajomości jest mało doświadczony.Może zacznij od uśmiechu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może blokuje mnie tez to ze wstydze sie troche samego siebie i to nie to ze mam jakies mega kompleksy ale nie czuje sie ani przystojny a jakis mega zajebisty a po drugie nie chcialbym aby moje wady sie odbijaly na czims zyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten czas szybko ucieka, jest juz dość późno.Muszę kończyć,ale jeszcze tu wrócę.:) Chciałabym ,żebys w końcu się odważył i odezwał do tej dziewczyny.Zasługujesz na to ,żeby być szczęśliwym. Jesteś fajnym człowiekiem :) pamiętaj o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby Wszyscy z rodziny, przyjaciele mi mowia ze jestem przystojny i powinienem uwierzyc w siebie ale z drugiej strony patrzac gdyby to byla prawda to ktos by wkoncu sprobowal sie przede mna otworzyc i mnie poznac, Wiem że wyglad to nie wszystko ale jednak to jest tez w jakims stopniu wazne jesli chodzi o pierwszy kontakt czy wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman , wiesz co, wygląd to nie wszystko liczy się coś więcej.Poza tym to ona oceni czy jej się podobasz czy nie.Skoro zwraca na Ciebie uwagę to chyba coś znaczy.Mądra dziewczyna nie patrzy tylko na urodę, bo ona przemija, a to "coś" pozostaje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wrzosik że mnie odwiedziłaś o pogadaliśmy jak kiedyś :) Zapraszam do Siebie ponownie i jeszcze raz dzieki za wszystko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman są ważniejsze rzeczy niż to czy jest się przystojnym czy nie, Ty jesteś jak już widzę naprawdę sympatycznym facetem i to się liczy;) naprawdę uwierz w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman nie myśl za dużo tylko działaj ;) .I uwierz mi dziewczyny tak bardzo nie zwracaja uwagi na wygląd.Liczy się sposób mówienia, zachowanie i pewne cechy charakteru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,że porozmawialiśmy jak za "dawnych " czasów. Dziękuję za zaproszenie, na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja chyba za dużo mysle zamiast dzialac a czas mi ucieka i to bardzo odczuwam mimo mojego mlodego jeszcze wieku :O Jednak wiara w siebie to jest podstawa w zyciu, jak sie jej nie ma to jest ciezko, ciezko zauwazac te optymistyczne strony zycia, w sumie mam przyjaciol,mam rodzine, mam prace, mam swoja pasje tylko cholera strasznie mi brakuje tego najwazniejszego w zyciu...Miłości :) Może jej zaznam tak jak inni szczesliwcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phantasmagoria. miło było Cie poznac.Pewnie sie jeszcze spotkamy. Życzę spokojnej( pozostałej części )nocy i owocnej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wrzosik i do Zobaczenia...Miłych snów ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już spadam bo rano musze wstać :) Phantasmagoria. dziekuje za dobre słowo i za rozmowe:D Jeśli bedziesz mogla to wpadnij jutro ;) Dobranoc 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś tak leci pomalutku, nic ciekawego właściwie, jak co wieczór siedzę przed kompem i nic poza tym:p a co tam u Ciebie w jakim dziś nastroju jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy nastrój określiłbym jako dobry z powiewem monotonni :) ale jast oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja tylko się przywitam i idę spać, bo miałam dzisiaj sporo pracy. Miłej pogawędki i spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wrzosik, szkoda że już znikasz ale rozumiem :) Dziekuje i spokojnej nocy ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phantasmagoria. --- Masz jakies plany na wakacje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany na wakacje hmmm... będę zwiedzać Polskę wzdłuż i wszerz :) chociaż głównie to będą wypady nad morze, bo mam dość blisko:) a no i jeszcze po drodze przystanek woodstock:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×