Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

no ja też mam takie kawałki, które od lat mi się nie nudzą, ale jakoś tak się złożyło że są to w większości piosenki metalowe:p ale innych też słucham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najpierw czlowiek sie nakreca takimi filmami a potem boi sie wyjsc lub spojrzec w ciemnosci, tez tak kiedys mialem jak bylem mniejszy ze jak w nocy ogladalem taki film to potem budzilem wszystkich aby swiatlo zapalili ;) Dobranoc Mary, miło że wpadłaś na topik 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phantasmagoria. --- no to wbijaj do mnie :) U mnie nic sie nie stanie chociaż kto wie może mój kot przemieni sie w krwiożercza bestie czekajaca na kolejna ofiare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kota a wlasciwie kotke tylko jest dzika wiec trzeba na nia uwazac, czasami sie patrzy na mnie spod byka jakby chciala mnie zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dla mnie 10kotów to byłby raj:D ale i tak ledwo daje rade 3 w domu mieć, jakbym choćby czwartego przyniosła to by mnie rodzice razem z tymi kotami z domu wyrzucili chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko wygladalo dosc komiczne gdy wychodzilem z karma i ich cala zgraja sie zbierała :) A miałczenia ile było :D Haha. No ale cóż Dynastia kociaczków sie skonczyla i uchowala sie tylko jedna kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co jakby Ciebie coś swedziało to byś nie musiała sie sdama drapac a po drugie jakie ciepełko byś miała w zime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam jak kiedys mało co to z kota nie zrobilem mielonki. Pewnego dnia przed koszeniem trawy coś mnie podkusiło aby zajrzec pod nią miedzy nozyce a tu nagle kotek pod kosiarka siedzi, ufff dobrze ze zajrzalem tam bo juz by bylo po nim :o od tamtej pory zanim zaczne kosic zagladam pod kosiarke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez w miare fajna pogoda :) A masz jakąś pasje, hobby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja największa pasja to muzyka;) słucham bez przerwy w dodatku z racji muzyki jakiej słucham zaczęłam się uczyć grać na gitarze elektrycznej:classic_cool: poza tym lubię rysować i uwielbiam w kuchni godzinami siedzieć;) a Ty Deadman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to pieknie :) Ja lubie sport, rower, dobra muze i oczywiscie mój kochany Wrestling ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym też lubie siedzieć w kuchni ale żeby coś zjeść, no czasami coś tam ugotuje ale rzadko chyba że rano na śniadanko jajecznicze usmaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacery też są okej ale najlepsze w doborowym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie ? Czy masz do mnie jakieś pytanie ? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zacznę pytania zadawać, to tu będziemy do rana siedzieć:p dobra Deadman zarzuć jakąś piosenkę lepiej, zobaczę czego to słuchasz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×