Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

No właśnie sie zastanawiam i chyba złoże papiery na UW lub jakies prywatne studia ale to i tak chce studiować zaocznie zreszta Wrzosik Ty mnie znasz i wiesz co bym chcial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phantasmagoria. i jakie wrażenia z pierwszych dni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, poprostu rano dojezdzam rowerem kilka ulic dalej i jestem na miejscu a potem wiadamy z cala ekipa do samochodu i jedziemy na miejsce pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że Ciebie tu spotkałam:) Ciekawe co słychac u Ciekawejprze? ( chyba dobrze pamiętam nick? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to od 8:00 do 17:00 ale to zalezy od pracy, troche wczesniej koncze a czasami troche pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa już odpisuje:p to tak ja niby warmińsko-mazurskie ale zaraz przy granicy z pomorskim;) a u mnie jak wrażenia z pracy, bardzo pozytywne bo mam pracę w której co tu dużo mówić narobić się nie musze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem właśnie bo rzadko chyba pisze na kafe chyba że jest na Topiku ZosiSamosi ale nie wiem dokladnie, moze sie kiedys pojawi i pogsdamy, zreszta przydaloby reaktywowac twoj topik przed swietami bozego narodzenia :D albo nawet i wczesniej, zreszta gadalismy tam sporo i wcale nie tylko na temat świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może mieszkamy blisko siebie:) A co robisz tak ogólnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to tworzymy od podstaw nowy ogrod i podworko a dokladnie sadzenie drzew, nowej trawy i systemu podlewania na pewnym dworku w fajnej okolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogólnym chyba jest spokojniej :) Ale reaktywować mozna,czemu nie.:) Phantasmagoria., Ciebie również zaprosimy na temat dotyczący świąt Bożego Narodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajna praca, twórcza.:) Oby tylko była dobra pogoda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak jest za cieplo to tez nie dobrze ale fakt deszcz nie jest dobry ale tez sie zdarzylo robic takie prace w deszczu, poprostu trzeba wtedy bardziej uwazac i wiecej wlozyc wysilku ale nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz tez potrzebny, bo wtedy wszystko lepiej rośnie.:) Takie uroki pracy w terenie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się załapałam do pracy na sezon letni, taka dorywcza w małym sklepiku;) a w ogrodnictwie też mi się czasem zdarza pracowac, w ogóle łapie sie do każdej możliwej pracy gdzies dodatkowej, trzeba na szkołe zbierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubie te niektore zapach kwiatow i iglakow, takie orzezwiajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh co tu tutaj duzo mowic wystarczy abys poczytala moje wczorajsze wpisy na kafe, jakos zlapalem dola i musialem sie wygadac w tej sprawie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jesteście fajnymi młodymi ludźmi i nie czekacie,aż ktoś Wam da, tylko sami bierzecie się do pracy. Az miło się czyta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam dokładnie,bo chciałam rozmawiać.:) A czemu złapałeś doła? Ta dziewczyna nie jest chętna do zawarcia blizszej znajomości.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja nawet nie wiem co ona mysli bo nawet do Niej nie zagadalem, widzisz jaki jestem żałosny, to tyle czasu juz trwa a ja nic z tym nie robie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes miłym i sympatycznym młodym mężczyzną, daj sobie szansę.:) Spróbuj sie do niej odezwać albo chociaż uśmiechnąć.Ona pewnie czeka i nie może sie doczekać.Nie męcz dłużej dziewczyny.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman nie smuć się tylko, nie znam Cię właściwie ale juz zauważyłam że jesteś bardzo fajnym facetem i odwagi troszkę, zagadaj do niej, nic na tym nie stracisz przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam już nie wiem, jestem w niej potwornie zakochany ale kurcze nie potrafie sie przemoc, boje sie tez powtorki z poprzedniej znajomosci :O Nie chcialbym znowu tego samego przezywac. Kurcze jak ją spotykam to aż po mnie ciarki przechodza a jej wzrok mnie przebija na wylot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze głupio sie czuje bo pewnie myslicie ze ja jestem jakies cieple kluchy albo ze jakas cipa za przeproszeniem a nie facet ale kurcze chyba kazdy by chcial zanac milosci drugiej osoby i tej bliskosci :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phantasmagoria rozmawiałam z Deadmanem na innym temacie i jest naprawdę bardzo fajnym człowiekiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman nie uważam, że jesteś tym co napisałeś..Boisz się powtórki ,ale to jest normalne.Tylko daj sobie szansę.Moze ta dziewczyna czeka,aż zrobisz pierwszy krok i też cierpi. Też kiedyś czekałam i sie nie doczekałam,więc wiem co ona może przeżywać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to tak tylko z doskoku czasem coś przeczytałam ale od razu da się to wyczuć;) także Deadman trochę wiary w siebie, odwagi i pozytywnego myślenia i odezwij się do niej, nic na tym nie stracisz a jedynie możesz zyskać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×