Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

to i ja się Wam pochwalę ;) byłam wczoraj u bioterapeuty, ponastawiał mi kręgosłup i odblokował jakieś tam kręgi odpowiedzialne za odchudzanie :) Powiedział że teraz powinnam stracić trochę na wadze. Niby poprawił mi jeszcze metabolizm, zobaczymy co z tego wyjdzie :):):) A jak chrupało :P Ten facet ma w ogóle jakiś dar jasnowidzenia, ludzie przyjeżdżają do Niego z całej polski. Podobno wyleczył jakąś dziewczynkę z Częstochowy która urodziła się niesłysząca i drugą jakąś z Poznania co urodziła się niewidoma. Wszystkie organy mam zdrowe, tylko mam duże braki krzemu, magnezu i potasu. Oby miał rację i żeby mi te parę kg zleciało to bym wcale nie musiała na tą lipolizę iść :P No i co jeszcze... jeżeli faktycznie coś mi pomoże to pójdę do Niego na hipnozę na niepalenie, a kto wie... może w przyszłości porozmawiam na temat mojej wady wzroku. Może też mógłby coś zadziałać, skoro takie cuda się dzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk a skąd ten jasnowidz jest? Kurka wodna... zawsze marzyłam, żeby do takiego kogoś się wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Gdzie się podziewacie? Bellik ja też jak byłam chora i brałam leki to waga nie spadała,więc to chyba wina leków. Dziewczyny a dużo jecie warzyw i jakie? Bo ja to głównie mrożonki, no i ogórka i tak sobie myślę,czy to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też głównie z mrożonek :( A znachor jest w bełchatowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... W piątek rozpoczynam p+w . . Po 5 dniach protein mam 3 kg mniej..;) Niedługo zjem sobie jakieś warzywko..;D Nareszcie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dukanki:) Ale tu cisza:( Maniataxi myślałam, że już zrezygnowałaś,a tu proszę już masz pierwsze efekty:) U mnie nadal 65,9 i to już 3 dzień nie spada więc pewnie jutro albo pojutrze spadnie(oby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżka* Pewnie,że spadnie...;) Ja nie zrezygnowałam.Ja po prostu czekałam na ferie...:) Poza tym bardzo dobrze się czuję....Mam jakby więcej energii... Dzisiaj nie mogłam wytrzymać i kupiłam gumę do żucia... Ale ją odstawiłam,ponieważ teraz jest dla mnie za słodka..:) I to mnie bardzo cieszy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) maniataxi, miałam to samo:D normalnie nie mogłam się przyzwyczaić tej słodyczy z gumy:D miby bez cukru a pieruńsko słodka:o u mnie waga nadal stoi:o nie ma siły, musze te 6 kg jeszcze zrzucić, bo nie mam w czym chodzić, a w trakcie diety nie będe robiła zakupów bo to bez sensu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a mi dzisiaj spadło 0,2 kg:) niby mało,ale zawsze coś. Campini ja też narazie nie robię zakupów i czekam aż zobaczę na wadze 60kg:) Ja to chyba w jakąś fobię już wpadłam,bo jak pomyślę o "normalnym" jedzeniu to mnie w ogóle nie kręci,żeby to zjeść, nawet trochę się boję,że coś zjem i znowu przytyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campini gratulacje 700 wpisu:) U mnie weekend się zaczął-tzn:wrócił mąż( bo on tylko na weekendy w domu)a jutro jedziemy do moich rodziców-200km. i ja z malazostaję na jakiś czas, ale tutaj będę zaglądać:) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uwierzycie!!!!!!! Ta moja choroba to nie była zwykła choroba :/ ODRY KUŹWA DOSTAŁAM :(:(:(:(:( Dzwoniłam do mojej mamy i twierdzi, że powinnam do szpitala na oddział zakaźny iść, bo w tym wieku to niebezpieczne :( W dodatku z kibla ledwo schodzę, bo mam niesamowitą biegunkę :( Zaraz pojadę na izbę przyjęć i zobaczę co mi powiedzą :( Mam nadzieję, że nie zostawią mnie w szpitalu :( Diete siłą rzeczy muszę odstawić, bo ryż mama kazałą mi jeść na tą sraczkę :( Ale się kurka wodna dorobiłam :( Najlepsze jest to, że byłam szczepiona na odrę!!!!!!!!!!!!! Normalnie się załamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik ..Życzę szybkiego powrotu do zdrowia...:).. Moja waga stoi w miejscu..:(... Ale to moja wina,bo ostatnio trochę za dużo zjadłam..:) Poza tym niedawno jestem na warzywkach i wiem,że taki zastój może wystąpić..:)Także w ogóle się nie przejmuję..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cholera nie wiedomo co jest :/ Na razie dietę odpuściłam ( w razie jak to reakcja na białko). Plamy zaczynają mi schodzić ale na nogach się trzymają ( tak jak w odrze włazi górą wyłazi dołem). Biegunkę nadal mam no i córka dzisiaj też biegunka :/ Zostawiam ją dzisiaj w domu i będę obserwować.... te kropy za szybko coś mi znikają ( lekarz zapisał mi leki na alergię w sobotę) natomiast są podobne jak przy odrze... I teraz nie wiem cholera czy to jakieś durne uczulenie czy przechodzę tak dziwnie odrę ( moja mama mówi, że przez to, że byłam szczepiona mogę ją dziwnie przechodzić). najlepsze jest to, że lekarz nie wie co to -.- to co? ja mam wiedzieć? Przecież ja na pedagogice a nie na medycynie do cholery!!!!! Poprosiłam zatem go aby wypisał mi skierowanie do alergologa to testy zrobię i nawet jak mi to zniknie, to się wtedy okaże ( ja nie miewam uczuleń) a ten gbur nie chciał dać mi skierowania :( I teraz sama już nie wiem :/ Dobra... idę dziecka pilnować ze śniadaniem ( 1 kanapkę potrafi ciapać 1,5h -.-) Trzymajcie się dukaneczki :/ Na razie tyć nie będe- obiecuję, ale żre ryż... także przerwa w diecie... mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie? Albo za 2 dni i wracam wreszcie w spokoju na diete!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniataxi jeszcze 1 slówko mam do Ciebie... waga raczej stoi Ci przez warzywa niż ilość jedzenia, bo organizm przyswaja konkretną ilość białka a resztę wydala ( zobacz ile wcinasz twarogu... jak waga stoi trzeba go do 400g dzienie ograniczyć). Resztę można wcinać bez opamiętania ;P Ja na początku diety na rybę wędzoną się rzuciłam :D Zeżarłam w ciągu dnia a z 1,5 takiej rybki xD Dop tego ser i cebula ( pastę zrobiłam) i waga na drugi dzień spadła... zdziwiło mnie to, bo byłam strasznie nażarta :D także spoko loko zacznie spadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik ale masz pecha:(Tak długo już byłaś na diecie a tu choróbsko,szybkiego powrotu do zdrowia i oby córeczka Ci się nie zaraziła.A ja zamiast schudnąć to przytyłam 0,5kg.!!! I to po @!!! Maniataxi ja też tak miałam na początku po warzywkach,że waga stała,nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik ..Wiem,że przez warzywka waga stoi... Ale o tym ,że trzeba białko ograniczyć nie wiedziałam..:).. Może rzeczywiście w tym problem..;) Zobaczy się..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co :) a ja znowu kamieni nazamawiałam :P jeszcze cholera tamte mi się nie zwróciły, a już wydałam kolejne 1000 zł 😭 to jest ciężki nałóg... mówię Wam :P W robocie mam zapierdol :O Przekazali mi ubezpieczenia, z tym że akurat wczoraj wyszła prawie cała flota 😭 do tego dzisiaj dostałam jeszcze plik wniosków o odszkodowanie od firmy 😭 będę siedziała tydzień i odpisywała każdemu :(:(:( No kurczę już dawno nie miałam tyle roboty :( Jeszcze mi się koleżanka z pokoju rozchorowała i muszę ją zastępować 😭 No dobra, wyżaliłam się :P jak zmajstruję nowe kolczyki to będę się Wam chwalić :P:P:P Jak tam Bellik zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk no to czekamy na nowe kolczyki:) A gdzie się wszystkie podziewacie? Mi coś znowu waga stanęła,ale poczekam jeszcze trochę i mam nadzieję,że spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inneov
hej dziewczyny:) ja jestes 3 dzien na dziecie Duckana,ogolnie jest ok.jeszcze sie nie wazylam zobacze dzis wieczorem.wlasnie zjadlam makrele z serkiem homogeniz.jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hoooo ale tu cisza:( A u mnie wreszcie waga spadła i dzisiaj było 65:) a to znaczy,że od początku dietki schudłam już 10 kg:)hura:) Jeszcze tylko 5 kg mi zostało.Witam nową dukankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jeszcze jestem :P ale nikt się nie odzywa więc ja też nic nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowa77
witam Ja od jutra zaczynam dukana ,przeczytałam wiele tekstów poświęconych diecie ,ale nie znalazłam nic na temat wędzonego kurczaka czy można jeśc w 1 fazie ? dziękuję za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajowa77 Chyba można tego kuraka..;) Ale niech się wypowiedzą te,które dłużej dukają..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inneov
czytalam ze mozna ale bez skorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny dlaczego moja waga stoi w miejscu..:) Mam okres....;D.. Hej....A wy czemu nie piszecie .? Ciszaaa..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho...ale cisza nastała, Maniataxi zazwyczaj przy @ waga stoi ale potem spada.U mnie ostatnio jakieś wahania wagi jeden dzień spada,jeden rośnie, dziwnie,niewiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..teraz już będę wiedziała..:) Jutro wejdę sobie na wagę,bo @ dobiegł końca...;) Piątek to mój ostatni dzień z warzywami..:|.. Ale na białku też nie jest źle..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×