Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka?

dlaczego dziewcyzny ubieraja buty na wysokich obcasach jezeli nie umieja w nich

Polecane posty

Gość jaka?

chodzic? ja nie umiem i chodza w butach na plaskich podeszwach ewentualnie max 3 cm obcasiku :) i chodze ladnie...w szpilkach itp wyglada sie sexownie ale jezlei sie nbie umie w nich chodzic to po co je zakaldac wogole? pozniej chodza te dziewuchy jak takie kaczki :D albo wogole nog w kolanach nie zginaja, albo jakies takie przekrzywione sa i nogi maja caly czas ugiete...dzisiaj moi 2 kumple sie smiali z takiej dziewczyny...szkoda mi jej bylo, ale na wlasne rzyczenie ludzie z niej kpia...nie lepiej zalozyc plaksie buty ale chodzic normalnie i nie rozbic z siebie posmiewiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kariery...
niektore dla mody zrobia wsyztsko...ale rozumu im brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena bler
niektóre dziołchy i w płaskich chodzą jak faceci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akto tam
hej, jaka.. .butów się nie ubiera( no bo w co????) Buty się zakłada. Kto wie, z kogo należy sie pośmiać? Sorry, ale trochę się wkurzam , jak dziewczyna wyśmiewa się z dziewczyny. To chyba stowarzyszenie jajników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego samego
powodu, dla którego grube dziewczyny z krótkimi, grubymi i krzywymi nogami chodzą w rurkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ja mam np
kumpelę, która chodziła pół dnia po klimatyzowanym, gorącym centrum handlowym w wielkiej, puszystej, włochatej czapie - po 3 godzinach stwierdziła, że tak ją swędzi głowa, że będzie już się zmywać do domu żeby ją umyć :o A propos tego, czego się nie robi dla mody :o :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ja mam np
ps. 3 cm obcas to najgorsza gówno jakie może być - wygląda się w tym jak babcia na dyskotece albo 6-8 albo płaski A facet albo 18-20 cm w wiadomym miejscu albo nara i do domu :classic_cool: :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiogtio
Jak się mieszczą w rurki, to znaczy, ze wcale nie są grupe laleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhjhjhj
a jak maja się nauczyć chodzić nie ćwicząc? nawet jakby tylko w domu zakładały to i tak się nie naucza i ja pierdole, wszystko zależy od kształtu buta a nie kurwa od wysokoście obcasa, można i w 8 wyglądać do dupy a w 3 bardzo kobieco i delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akto tam - bez przesady...kobieta nie moze skrytykowac kobiety jezeli krytyka jest uzasadniona? Ja tez nie umiem chodzic w szpilkach itp dlatego chodze w plaskich butach :) a co do rurek...teraz spodnie sa tak elastyczne ze nawet wielkie dziewczyny sie w nich zmieszcza... poza tym uwazam, ze nie powjnno sie slepo podazac za moda, tylko ubierac to w czym sie dobrze wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego samego
do rurek trzeba mieć nieskazitelną figurę, długie nogi i dobre proporcje, inaczej wygląda się śmiesznie. Dotyczy to również bardzo szczupłych (chudych) dziewczyn. A już krótkie czy krzywe nogi to masakra. Te dziewczyny same sobie robią krzywdę eksponując to co powinny ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to
nie wiem po co nosza takie buty, pewnie dlatego, ze wydaje im sie, ze potrafia w nich chodzic, mnie to obojetne i fajnie ze chodza, malo co poprawia tak humor, jak widok laski wypacykowanej jak lala w butach na 10+, któa idzie jak kon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhjhjhj
jezu, to moge wymienic dziesiątki modnych rzeczy w których wiele dziewczyn nie powinno się ubierać bo zwyczajnie nie mają do tego odpowiedniej figury (szorty, leginsy, getry itp) wiele dziewczyn wygląda wg mnie w nich tragicznie ale to moja subiektywna opinia, niech każdy ubiera się jak mu wygodnie i jak ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego samego
Czasem, jak idę za taką ulicą, to mam ochotę nakręcić film i jej pokazac. Pewnie jakby to zobaczyła, więcej by się tak nie ubrała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego piszesz jeżeli
nie umiesz pisać? :o RZyczenie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to - akurat konie ladnie chodza :p hehe ale poprawilas mi humor strasznie sie usmialam z tego porownania :) ale napisalas szczera prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co to jest "rzyczenie" , proszę o tłumaczenie jakby tak miało być, to żadna dziewczyna nie chodziłaby w butach na obcasie. Niektóre buty są naprawdę piękne, chociaż piekielnie niewygodne, można nauczyć się w nich chodzić. Mi takie dziewczyny nie przeszkadzają, bo sama poginam w takich butach już od kilku lat, więc nabrałam wprawy, co nie oznacza, że czasem przy obecnej pogodzie, nie przekrzywi mi się noga w tym śniegu i jak jest ślisko. To raczej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafirynda jakich malo
ja tez chodze w butach na wysokich obcasach ale ja umiem w nich chodzic, gdybym nie umiala to bym w nich nie chodizla dlatego tez noe rozumiem dziewczyn lktore robia cos czego nie umieja robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dopiero sie uczą się chodzić w wysokich butach? co maja kupic buty i uczyć sie w nich w domu chodzić? bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2011 o 21:27, Gość hgkhjhjhj napisał:

jezu, to moge wymienic dziesiątki modnych rzeczy w których wiele dziewczyn nie powinno się ubierać bo zwyczajnie nie mają do tego odpowiedniej figury (szorty, leginsy, getry itp) wiele dziewczyn wygląda wg mnie w nich tragicznie ale to moja subiektywna opinia, niech każdy ubiera się jak mu wygodnie i jak ma ochotę

Masz całkowitą rację, niektórzy podążają tak ślepo za modą, że wyglądają po prostu śmiesznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×