Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Zapraszam wszystkie Dziewczyny chcące zgubić zbędne kg na diecie Dukana do udziału. Chciałabym podejść do odchudzania na poważnie więc zapraszam zdeterminowane kobietki. Zachęcam do zapoznania się z książką, albo chociaż zasadami diety i do dzieła! Bądźmy szczuplejsze na wiosnę :) Topic dedykuję mojej forumowej kumpelce Kasi :) Kasiu uściski dla Ciebie i trzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) i oczywiście dołączam !!!! No cóż w moim przypadku z Dukanem za pan brat po raz trzeci :) Martynko stopkę zrób!!!!! Dziękuję CI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stopkę uaktualnię później bo ranu czas mi uciekł i nie zdążyłam się zważyć. Obecna stopka raczej nieaktualna :( No cóż teraz musi się udać!!!! Dziś pierwszy dzień uderzeniowej , mam zamiar zrobić 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, myślę że 5 dni dla Ciebie to dobry czas na uderzeniową. Sama wiesz, że później ciężko wytrzymać i można się zniechęcić. Ja dzisiaj już dodaję warzywa, więc pewnie waga nie drgnie przez te 2 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki... ja z dukanem zaczynam dopiero od przyszłego tyg po @ żeby nie zatrzymywać wody... powiedzcie mi co jecie na protalu?? w sumie ja w pracy będę kiedy będzie śniadanie obiad i kolacja też... a nie wiem jak sobie poradzić z taką ilością jedzenia jaka jest zalecana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeNe, fajnie że dołączyłaś do nas :) powodzenia! olaskr, ja zazwyczaj jem jaja na twardo, ryby - głównie tuńczyka, łososia, pstrąga, dorsza - uwielbiam rybki! i gotowaną albo grillowaną pierś kurczaka, wołowinę. Za wędlinami nie przepadam ale można chudą, byle nie wieprzową. No i kefiry, jogurty, twarożek :) Możesz do pracy zrobić sobie pulpeciki takie na jednego kęsa i podjadać w razie potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dodam może, że mam 173cm i 30-stka w tym roku więc postanowiłam zabrać się za siebie :D :D :D "całe życie" ważyłam 67-68kg, ale od 4 lat (po ślubie) systematycznie przybywało po 2kg rocznie +2kg po dzidziusiu (6m-cy :D ) mam nadzieję, że wytrwam razem z wami ! już jestem po jajecznicy i popijam kawkę z chudym mlekiem ;) ach i od wczoraj mam książkę z przepisami dla Polaków więc jakby co służę pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mamą 2-latka, też resztki kg po ciąży mi dokuczają. Na pewno wytrwasz, grunt to dobrze zacząć, nie dać się pokusom i nie jeść ciągle tego samego, chociaż doprawiać sobie ziołami jogurty, kefiry - wtedy się tak szybko nie nudzą :) Kasia zamilkła, pewnie zapracowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że jesteście :) olaskr czy my gdzieś już razem nie pisałyśmy???? Martyna ja ostatnio robiłam uderzeniówkę w 10 dni z tym że waga właśnie spadła mi w pierwszych 5 dniach a potem stała jak zaklęta.... ciężko wytrzymać 10 dni bez warzyw fakt ! co ja jeszcze jadłam??? jaja na twardo, miękko, jajecznicę :) chudy biały ser, parówki drobiowe. A reszta to jak Martyna z tym ze ja za rybami niestety nie przepadam :( **LeNe** a są w tej książce jakieś fajne przepisy na obiady? bo ja w kółko kurak gotowany bądź indyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie mi się nasunęło.... jeśli pod koniec lutego osiągniesz cel to co z nami będzie???????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze przede mną stabilizacja, a później protalowe czwartki, także za szybko się mnie nie pozbędziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się coś jeszcze. Koniecznie zjadajcie dziewczęta 2 łyżki otrąb owsianych dziennie, bo inaczej kłopoty z wc gwarantowane.. No i dobrze jest brać jakieś witaminy :) Chyba sobie zrobię drugą kawę, bo wcale obudzić się dzisiaj nie mogę. I leń przeeeeokrutny mnie dopadł.. Przydałoby się też ruszyć zadek i poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka33 tak pisałyśmy ale już nie pamiętam gdzie :) oki dzięki za przykładowe jedzonko...rybki uwielbiam co do mięsa to dam radę, pierś z kurczaka i do przodu... chyba najbardziej będzie mi brakować słodyczy...ale dam radę... do wakacji niecałe 7 miechów... a ja chcę mieć 6 z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dietą a czy wy stosujecie do tego jeszcze jakieś tabsy odchudzające?? Ja myślałam nad bio c.l.a super na mnie działało, a zielonej herbaty nie znoszę poprostu więc może coś takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już piszę: obiady - faza I: burgery łososiowe z rzeżuchą i kaparami kurczak tikka cielęcina w ziołach prowansalskich cytrusowy pstrąg z grilla dorsz w lekkim sosie chrzanowym dorsz w mleku eskalopki cielęce eskalopki cielęce w spsie tuńczykowym klopsiki z indyka kluseczki z łososia kotlety mielone kurczak w majeranku i czosnku błyskawiczne owoce morza orientalne szaszłyki z indyka pasta twarożkowa ze śledziem pierś kurczaka z nadzieniem serowym i wiele innych :D piszcie na co macie ochotę ;) w wolnej chwili (bo córa "troszkę" czasu zajmuje ;) ) postaram się podać przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam książkę pt. "Metoda doktora DUKANA" i tam tez fajne przepisy są a od cholery ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inneov cellulite - mam 3 opakowania w tym 1 zaczęte - kiedyś chciałam brać regularnie ale JAK ZWYKLE mi si wyszło ;) może teraz znowu zaczne ;) a zielona herbata jak mi o dziwo SMAKOWAŁA to z Liptona - z cytrusami - innych nie przełknęłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jakąś ma czerwoną z pigwą i podobno pycha jest.... a te 1,5 litra wody to pestka tak naprawdę jak patrzę ile gorących napojów trzeba pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metodę doktora Dukana" mam pożyczoną od koleżanki , ale w książce "Nie potrafię schudnąć - przepisy specjalnie dla Polaków" - są właśnie przepisy "pod naszą kuchnie" - a nie jak w tej pierwszej : mięso z Grisons, kawion, przegrzebki, homary itp (Francuzom pewnie łatwiej o takie specjały w kuchni) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak :) ale niektóre rzeczy znalazłam w Almie :) W wawie mniej problemów z takim jedzeniem wymyślnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja owoców morza nie jem wcale więc zaopatruję się w zwykłych sklepach, tam gdzie wiem, że mięcho czy ryby mają świeże i dobre :) Tabletki odchudzające stosowałam w ubiegłym roku latem i schudłam o 40zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna00123 nie przepadam za owocami morza... a mam do was pytanie... moja teściowa stosowała tą dietę ale strasznie nerki ja bolały... czy macie jakieś skutki ubocznie poza ewentualnym osłabieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero 5 dzień na diecie jestem . Pierwsze dwa dni bolała mnie głowa i kiepsko się czułam ale myślę, że to po odstawieniu cukru, bo niestety miałam skłonności do objadania się słodkościami. Teraz już czuję się dobrze :) Może jestem trochę śpiąca i niemrawa ale nie wiem czy to dietą jest spowodowane czy miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja dietę chcę zacząć po miesiączce bo teraz przed to pochłaniam wszystko, jak mam okres zrzucam a po nim waga wyjściowa lepsza będzie niż przed... biorę tabsy i asequrelle więc mam nadzieję że dieta jakoś nie wpłynie na działanie tabsów, a asequrella dodatkowo wypłuka wodę z organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**LeNe** przepisy fajnie wyglądają...no cóż trzeba książkę zdobyć i próbować, próbować !!!! Martyna no rze3czywiście zapomniałam o otrębach. Są NIEZBĘDNE ja zawsze dodaje je do kefiru bądź maślanki. Otręby pszenne i owsiane. Ja nie łykam żadnych witamin ani wspomagaczy. Witaminki jutro zakupię a co do wspomagaczy to może cidrex ktoś gdzieś zachwalał.... :) Dziewczyny 1,5 litra wody dziennie , herbatki czerwona i zielona , kawa i herbata bez cukru TO NAM WOLNO ale ja szczerze zielonej nienawidzę!!!! ble... olaskr osoby które mają problemy z nerkami bezwzględnie nie mogą tej diety stosować :( bardzo dużo białka w diecie a ono niestety bardzo nerki obciążają :( dlatego trzeba bardzo dużo pić żeby je filtrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka33 dzięki :) dieta mi pasuje w sumie bo jajka czy rybki to uwielbiam, ale moją zgubą są słodycze, kebaby i inne fast foody, a pod praca mam sklep ze zdrową żywnością więc otrębów mi nie zabraknie :) ale jak sobie pomyślę ile jedzenia będę do pracy nosić to szok :) pomyślą że sklep okradam codziennie :) surimi zawsze jadałam w sałatce z majonezem, a samo nie wiem jak smakuje nawet :) a chyba dobre jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×