Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

ja tez uwielbiam i mam w domu u rodziców już miksa europejskiego :) jest cudowny... ale nie mogę go zabrać do wawy bo to pies podwórkowy a ja u nas jeszcze sprawa spadkowa trwa... działka nie wydzielona to musi tam być jeszcze... ale jak tylko się coś zmieni to zabiorę go napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.jak sie Wam zaczal dzionek?mi tak sobie.waga spadla o 300 gram,ale przekleta 7 nadal z przodu,a bylo 69....mam nadzieje,ze to @sie zbliza:( dzis robie dzien bialkowy,moze od jednego dnia w tygodniu nie wykorkuje... flesz80,jak ja Ci zazdroszcze,ja marze o psie,ale dzidzia jeszcze za mala.ja chce yorka:),uwielbiam te malutkie futrzaki,jak jakiegos widze to sikam ze szczescia,a w Angli sporo ich.wydatek 500-1000f:) luska.luska przykro mi,ze musialas przerwac dukanie,ale sama widzisz jak dziala,albo mamy taie slabe nerki? przegladalam wczoraj "niezbednik odchudzania",super sprawa,polecam!!wedlug niego zjadlam wczoraj 600kalori,a spalilam 1300cos ogladajac tel.:):):)wiec po co cwiczyc?ja sie pytam.wystarczy rozwalic sie przed telewizorkiem.....hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena niezle;) A ile spalamy przed laptopami??? Chyba wiecej bo ruszami nadgarstkami hihii:) Wiem ze w Uk psy sa drogie bo moja borderka zostala zakupiona w Anglii:) A jesli chodzi o szczeniaki to fakt sa slodkie, ale w nocy daja tak w dupe ze wydaje nam sie z moim R jakbysmy mieli kolejne dziecko, do ktorego trzeba w nocy wstawac. Marze o tym, zeby sie w koncu wyspac. A gdzie dokladnie jestes w Uk? Moja corka jest wlasnie w drodze do Londynu, jedzie na ferie do babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam,ja i tak chcialabym takiego futrzaka,jenyyy....oh:) a ja mieszkam godzine jazdy od Birmingham, w malutkim miasteczku o nazwie Evesham.juz ponad 5 lat tu siedzie i narazie nie mam zamiaru wracac do Polski.teraz jak mam dzidzie brakuje mi tylko polskiego pediatry,cos tam mowie po angielsku,ale wiesz jak to jest,to nie to samo,co pogadac po polsku o dziecku.ale jakos to leci... ty tez bylas w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Mieszkaliśmy tam 5 lat w Londynie i poza. tez brakowalo mi polskiego pediatry, bo te pakistance nic sie nie znaja na medycynie. Panaceum na wszystko to paracetamol!!!! No masakra jakas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena ja byłam w UK przez rok prawie...została bym napewno gdyby nie mój były... pracowałam w pensjonacie jako recepcjonistka w Hexton niedaleko Luton... super praca była, i zarobki były spore... za to co zarobiłam kupiłam kawalerkę w stolicy więc nazbierało się... chętnie bym, wróciła do UK chociaż teraz to nie to samo co wtedy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta blondynka z parasolką, która odwiedziła Twój profil to ja:) Ładna kobitka z Ciebie:) dzidzia tez super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie zdjecie jest z lipca2010 od tego czasu przybylo mi z 10kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok uciekam do pracy. Mam nadzieje ze dojade bo przez to wlewanie w siebie wody co 3 minuty latam siusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja tez zobaczyłam twoje zdjątko lena ;) mój profil będzie widoczny napewno :) laska z ciebie w tej czarnej sukience :) to tylko 10 kg dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego maluszka i ślubnego możesz oczywiście też oblukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr,zaraz zobacze!!!dzieki za kolmplementy!11:)wazylam wtedy jakos 55kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już wiem dlaczego :) zaraz już będę widoczna i wejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja dzidzia sie rozgadala...a guuu,a gaaa:) :)i cieszy sie ,machajac przy tym raczkami i nozkami...JEEEENYYY JAK JA GO KOCHAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sprawdź teraz :) mój mały to zaraz 2 latka w sobotę imprezkę mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEKNY TEN TWOJ SYNEK!!2 polowa chudziutkaaaa;),a tak pozatym to dobrze wygladasz,czasem zastanawiam sie czemu my sie odchudzamy!czy to jakas paranoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole,to jak tam dietkowanie?ja zaliczylam dzis activie i 3 kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie oki... zjadłam teraz na obiad 2 jajka i tuńczyka... w sumie dobrze mi idzie... a odchudzam się dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena no teraz już z 6 kilo przytył mi :) więc jest oki... ale wiesz ja przy nim waleń a on chudzinka taka... więc teraz staramy się to wyśrodkować i tyle samo mniej więcej ważyć... oczywiście ja mniej będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez dla siebie,moj nic mi nie mowi,wrecz przez cala ciaze i teraz jak Go pytam czy jestem gruba ,uparcie twierdzi ze nie,w zyciu,szczupla jestem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj przez okres 4 lat,jak jestesmy razem utyl 15 kg!!!!:)teraz tez sie odchudza,schudl skubany ponad 6kg,a je to co do tej pory tylko mniej!codziennie wcina w pracy batoniki i chudnieeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam że misio taki :) ale wysoki jest :) mój też mi mówił że szczupła jestem :) mój tyje to ma łatwiej... a co do batoników to spokojnie też zacznie mu się organizm buntować i jojo będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak,ale narazie cieszy sie jak dziecko ze chudnie,codziennie sie wazy.On zawsze byl b.szczuply,cale zycie gral w noge,5 lat temu przyjechal do Angli i pilka poszla w odstawke.potem poznal mnie i zaczely sie obiadki,deserki i poszlo. jednak oboje chcemy,musimy schudnac do konca lipca.jedziemy do Polski,mamy chrzciny maluszka i trzeba jakos wygladac.a rodzina nie widziala nas ponad 3 lata!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to stąd to odchudzanie :) będziesz laska spokojnie... ja na wakacje jadę od 16 lipca i tez muszę jakoś wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi!!!! nie ma wyjścia!!!!! ja zrobię wszystko żeby się udało!!!! jak dukan nie podziała to drastyczne MŻ zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj doła łapnęłam i cały żołądek mi się trzęsie. Szef wpadł, zły jak osa i taki opierdziel zebraliśmy,że szkoda gadać. Mam dość i chyba zaraz się rozryczę. A chciałam rzucić palenie..... zaraz chyba pójdę do sklepu po fajki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a pro po smaruje się sorayą to z kawą i znacznie wygląd skóry mi poprawiła:) smaruję się 2 razy dziennie i naprawdę jest niezła:) taka ujędrniona... na nogi go nie stosuje tylko na brzuch i boczki :) poniżej link: http://www.fabrykazdrowia.pl/info/soraya_summerslim_balsam_do_ciala_wyszczuplajacoantycellulitowy_400ml-28447.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-02&utm_content=28447#nclid=19def3a73d97db10412763512ebf4cfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×