Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Zeżarłam 3 kawałki pizzy!!!! Nie miałam serca mu odmówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis duży jogurt z otrębami ,małe podudzie z kurczaka gotowane i talerz rosołu. i jestem wręcz "nażarta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80,choooleeraaaa,nie dobrze...:( skeczyk...nic Ci nie będzie!:) sufitowka,niezle!! a ja zaliczylam goracy kubek i kromeczke chleba pumpernikiel z serkiem czosnkowym super light, z ogoraskiem i papryką!do tego pije jak smok!na dzis koniec,jem tylko do 18-ej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Melduje sie na stanowisku:) Wlasnie weszlam do pracy. Strasznie u nas sniegu dowalilo tej nocy, a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ja w pracy od 8.30 ale Pani Prezes zarzuciła mnie robota i wyszła właśnie :) więc mam już czas... ja dziś do 15 tylko... później na zakupy z mężem bo jutro obiad mam uroczysty no i muszę coś wymyślić ale w sklepie pewnie mnie najdzie na jakieś pomysły obiadowe... jak narazie zjadłam otręby na mleku... a na obiad sałatka z surimi i jajka... trzymam się dzielnie chociaż nie powiem marzy mi się coś słodkiego... wczoraj wracając do domu jechała obok mnie babka i miała worek bez dna z drażami... jak wracam do domu godzinę to ona godzinę te draże wpieprzała... i taka gruba była że 1,5 siedzenia zajęła bo w końcu się przesiadła jak jej kulturalnie powiedziałam żeby wzięła ten jebany łokieć bo jej w końcu przypierdolę i go złamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laski.ja bylam dzis u lekarza zmoim malym.cos pokasluje i kicha.oczywiscie co mam podawac:PARACETAMOL!!!!SZLAG MNIE KIEDYS TRAFIja zanotowalam malusi spadek wagi,ale 7 nadal uparcie z przodu,a @ nie widac!!!! olaskr,usmialam sie jak cho...a!!!niezla jestes!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł helloł pszczółki moje kochane:) Co tam słychać??? jak Wam mija sobota? Ja w robocie, oczywiście! Wczorajsza degustacja zaliczona, wziełam ze sobą męża, był zachwycony:) Oczywiście jako nowicjusz przeszedł chrzest bojowy! Musiał robić pompki!!! Mój szef próbował go upić dolewając mu coraz to innych trunków, ale mu się nie udało:P Mąż trzymał fason!!Fajnie było:) Odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... melduję się w poniedziałek... weekend upłynął mi pod znakiem urodzin maluszka... trzymałam się zjadłam tylko kawałek tortu...okres mi się zbliża więc nadal mam 85 naliczniku... ale wytrwale do celu... dostałam mnóstwo komplementów że schudłam i takie tam a to tylko 2 kilo... a faktycznie brzuszek płastszy jakby :) także walczę nadal.. no i mąż mi niespodziankę w piątek zrobił kupił w końcu autko nam bo poprzednie rozbił wjeżdżaj ac w tył warszawskiego autobusu linii 188 :) czego pan kierowca wogule nie zauważył gdyby nie pasażer :) więc mamy renault megane rocznik 1998 na gaz więc zrobimy 2 razy więcej kilometrów niż w lagunie na benzynkę i do mamy lepiej nam jeździć będzie do starachowic.... a jak u was dieta i weekend?? chyba te weekendy są najgorsze jak dla mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to nikogo nie ma?? sama dziś będę?? buuuuuuu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! :) dobrze, że się trzymasz, no i te komplementy ;) u mnie faktycznie weekendy najgorsze, bo jak siedze w pracy to nie mam nawet czasu zastanawiać się co bym zjadła, odwrotnie niestety niż w domu :/ tam caly czas mysle o jedzeniu... w ten weekend zjadlam popcorn, nawet nie patrze ile ma kolorii zeby się nie dobijać.. no masakra jakaś. Chlopak mi jeszcze caly czas do jedzenia proponuje i mowi ze nie chce zebym sie odchudzała. no ale ja to robie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! :) dobrze, że się trzymasz, no i te komplementy ;) u mnie faktycznie weekendy najgorsze, bo jak siedze w pracy to nie mam nawet czasu zastanawiać się co bym zjadła, odwrotnie niestety niż w domu :/ tam caly czas mysle o jedzeniu... w ten weekend zjadlam popcorn, nawet nie patrze ile ma kolorii zeby się nie dobijać.. no masakra jakaś. Chlopak mi jeszcze caly czas do jedzenia proponuje i mowi ze nie chce zebym sie odchudzała. no ale ja to robie dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ślubny tez nie chce... ale wczoraj jak zobaczył mój brzuszek taki płaski to stwierdził że faktycznie fajnie to wygląda... a i ciepło się zrobiło więc dres i butki wyciągam i będę bieżyć jak baranek po lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sobie pobiegała :) ale samozaparcia brakuje, mam nawet blisko park, ale jak to na warszawskiej pradze boję się sama wieczorami.. dlatego zostaje mi tylko rowerek stacjonarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska ja niedaleko pragi mieszkam :) także jakby co możemy się wybrać na bieganie kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, kurwa, kurwa!!! koleżanka ma urodziny i tort jest!!!! No szlag mnie trafi... a myślałam że w pracy łatwiej mi będzie bez słodyczy...no cóż... byle do piątku i naprzemienna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki!!1jak weekend?u mnie spokojnie,bez grzeszkow,wrecz przeciwnie.No i dostalam @,brzuch mnie boli jak cho...a!!Dziewuszki ile sie srednio przybiera na wadze podczas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile się przybiera to nie wiem.. wiem ze waga przed i w trakcie stoi w miejscu, ale gdy się skończy możesz miec wielkie bum! i 4 kg mniej :) ja zaczełam diete tydzień przed okresem i dziwiłam się czemu mi waga nie spada, teraz kiedy się skończyła jestem o 5 kg lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też spodziewam się @ i niestety waga ani drgnie... na tort malutki kawałek żeby koleżance przykro nie było bo robiła minę spaniela... wg mnie tak koło 2 kg się przybiera nawet.... ja okres jutro lub w środę bo tabsy biorę więc dziś ostatnia jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,czyli jakby mi polecialo po@ ze 2 kg tooooo wazylabym:68KG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i brzuszek okrąglejszy mi się robi i mam taka ochotę na słodkie że szok.... zeżarła bym cały tort... chleb i inne rzeczy mogą nie istnieć narazie.... jestem ciekawa jak to będzie po okresie... luska ja na bieganie bardzo chętnie :) a przy którym parku mieszkasz?? Skaryszewskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaskr,ja teraz przed @ nie mialam zachciewajek,na szczescie...ale od 2 dni zywie sie samymi ciachami owsianymi,czekoladowymi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena jest to możliwe, ja w niedzielę ważyłam już 84,750 kg... a dziś rano 85, 250 więc sama widzisz powoli przybieram ale się trzymam, przynajmniej się staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr,trzymaj sie!!!!ja w sobote kupilam sobie jeansy(nie wytrzymalam),na wieszaku byl rozmiar 16,wiec bez mierzenia kupilam.PRZYLAZE DO DOMU,PATRZE,A TAM NA METCE ROZMIAR 12!!!!ALE SIE WK.....M!!!!ALE MIERZE,I CO? WLAZLAM!!!!!!W SPODNIE DWA ROZMIARY MNIEJSZE I TO PRZED @ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 16??? żartujesz?? ja 14 mam i wchodzę i zapas mam.... zaraz będzie 12!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w twojej wadze to 12 jest ok, napewno nie 16... kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPRAWDE ,PO CIAZY LAZILAM W ROZMIARZE 16!!!!!!ja musze wazyc ok 58 kg,wtedy jest ok,a powyzej wygladam jak hipcio!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×