Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

sufitówka,nie no gratuluje nie jedzenia w nocy...:) flesz80,nic straconego,10 rocznice trzeba uczcic!!!!jest jeszcze weekend,jakas romantyczna kolacyjka,sexy bielizna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr,oj zazdroszcze...pregne mojego P najbardziej na swiecie,ale sex jakos nam umyka...byc moze spowodowane jest to moja waga,mam ogromne kompleksy...moje kochanie,wykazuje zainteresowanie sexem:),atakuje mnie z kazdej strony...ja mam jakas blokade.boje sie,ze moze to sie odbic na naszym zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena unikanie seksu nie jest jest dobrym pomysłem... mój facet mnie przekonał że jestem cudowna nawet w rozmiarze xl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem,ale nie potrafie sie zmobilizowac...i troche sie boje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego lena się boisz?? To nie boli to raz a dwa facet nic nie powie ci że jesteś gruba lub coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena po 3 miechach nie boli!!!! gwarantuje ci... mnie po 4 tyg delikatnie na początku zakuło ale oddałam się przyjemności i wróciło do normy... nie warto rezygnować z seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, do roboty!!!! Na co Ty kobieto czekasz???? Nic się nie bój, będzie dobrze!!!! Musisz się przełamać, bo się zablokujesz na amen! Sex to świetny sposób na gubienie kalorii:D a dla swojego męża jesteś NAJPIĘKNIEJSZA NA ŚWIECIE!!!!!!! A swoja drogą co się dzieje z Martyną? Jakoś jej ostatnio nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka juz widze ta romantyczna dietetyczna kolacyjke:D bedziemy jesc sałate przy swiecach hehehe.Wyobrazilam to sobie i sikam ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj flesz ty sałatkę a on golonkę :) nie męcz faceta... moje nerki czują się świetnie jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to już prędzej na odwrót ja golonkę a on sałatę. Mój mąż nie lubi nic tłustego nawet szynkę okrawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle... a tak apro po ładna z ciebie blondynka :) i nie wiem ni chu chu z czego ty się odchudzasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obtłuszczonego brzucha się odchudzam:) i bioderek:) A za komplement dziękuję:) Znaczy dobrze trafiłam na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dobrze :) jak każda z nas odchudzamy się wszystkie z brzucha i bioderek... ja to jeszcze boczki mam i pupę za dużą ale nie taką jak J.LO czy Beyonce więc jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu ! fiu ! ale tu pikantne tematy ;) nio zobaczymy jak będzie dalej z tym nocnym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj mnie koleżanka pocieszyła... ona na I fazie schudła 7 kg!!!! jezu normalnie jak ja bym tak chciała...chociaż 4 dni i w sumie 1,5 mniej jest, więc może do 4 dojdę, a staram się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzcie w cuda bo się rozczarujecie. tak szybko się schudnąć nie da to traci się wodę. schudniecie ale wolniej,pomyślcie ile lat pracowałyście na te kilogramy?i w 10 dni zgubić 7 kg?mocno naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ proszę... wiesz ja akurat widzę ile koleżanka schudła na dukanie i w jej przypadku to możliwe... im więcej masz do stracenia tym szybciej chudniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitówka i nie lat niestety a w moim przypadku 25 kilo w pół roku!!! co daje 8 kg miesięcznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz tylko tyłek ala J.LO nie mieści się w żaden kostium kąpielowy!!!! więc muszę go zmniejszyć... nad czym moja druga połowa będzie ubolewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ci się pomyliło=pół roku to 6 mies razy 6 kg to masz 48 he he więc po 4 na miesiąc przytyłaś... ale jakżeś to zrobiła to zachodzę w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorki faktycznie mała pomyłka miało być 4 kilo... a jak to zrobiłam?? wiesz co to mc donald?? kebab, chińczyk i kfc?? do tego w domu tylko, bez ruchu i masz...mąż mi jedzonko przywoził a aja jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki laseczki ja znikam... czas do domu do męża i dziecka... trzymajcie się cieplutko :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra...... to najgorsze co moglas se zafundowac...ale ja tez to mam tylko pracowalam przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaaa!!!!!oooo,to sie rozgadalysmyyyy...ja wlasnie wrocilam ze spacerku,ale mnie prze.....ło!!!!zaraz musze sie napic czegos goracego. ja jeszcze nic nie jadlam...jakos tak wyszlo...na spacerze portki prawie mi zlecialy...ale narazie nie kupuje nic!kupie dopiero na wyjazd do Polski w rozmiarze M!:) a swoja drogo latynowskie tylki moga byc w modzie,ja nie chcialabym miec takiego,ani murzynskiego!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha,GOOD LUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)Daj znac jak poszlo?kto wygral!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×