Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Gość jola z małym nochem
cześć kobiety jak pieczenie chleb czy bułki czy jakiekolwiek pieczywo na tej diecie? z góry dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola z małym nochem,simka,kochanienka wpisz sobie w google,za duzo pisania:) flesz80,no wlasni,za co?i nie pal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z małym nochem
eeee ja te z przepisu robiłam ale mi nie smakuje myślałam że macie coś od siebie;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, nie znalazlam zadnych które by bardziej przypominały to "zwykłe" pieczywo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zwykłe bułeczki to zwykłe bułeczki... nie da się zastąpić niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie powiedzenie za żywota???? No właśnie! Po prostu miał zły humor i musiał się wyżyć! A jeszcze dzisiaj go chwaliłam przed kumpelką, jakiego to fajnego szefa mam. Sprawdza sie stare porzekadło: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca, a chłopa za życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka obejrzałam sobie teraz Twój profil na nk i powiem Ci, że świetnie wyglądałaś w tej krótkiej fryzurce, rewelacjyny był też kolorek. Ja sama uwielbiam eksperymentować z włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemkaflesz80,dzieki!a najlepsze jest to,ze sama sie obcielam!maszynka do golenia!hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta kroyka fryzurka to byl spontan.wrocilam z pracy w b.kiepskim nastroju i dla jego polepszenia zaczelam kombinowac,,,chwile potem okazalo sie skad moj nastroj...bylam w ciazy...a jeszcze nie wiedzialam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle. Ja pamiętam jak pojechałam do szkoły w długich blond a wróciłam w obcięta na pazurki z granatową czernią na głowie. Mama mnie nie poznała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tez dobrze...ja poza blondem mialam na glowie kazdy kolor!teraz mam czerwone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja zaliczooooooooooooooooooooooona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rany jaka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję!!!! BARDZO! NIE MACIE POJĘCIA JAK SIĘ CIESZĘ ZARAZ SE PIWO WALNĘŁAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitówka,widze na syrce ze waga zleciala!!!!!GRATULUJE!!!!!w koncu cos sie ruszylo?a jak Ci wogole idzie dietkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sufitówka gratuluję zaliczonej sesji!!! kurcze dzisiaj mija 10 lat odkąd powiedziałam tak:) a zamiast to jakoś uczcić, będę siedzieć w pracy do 22giej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitówka i flesz gratulacje... flesz 10 lat to sporo... mnie 3 lata w październiku minie dopiero... i tak naprawdę po ślubie u mnie jest jeszcze lepiej niż przed :) kochamy się jak wariaci, sfera łóżkowa super lepiej niż przed... a jak to flesz jest u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Powiem Ci Ola, że u mnie też super. Jeśli chodzi o łóżko to dobraliśmy się idealnie. Wogóle to sobie myślę, że jesteśmy dwoma połówkami tej samej pomarańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz to tak jak ja z mężem... seks codziennie i cały czas nam mało... nigdy z nikim tak dobrze mi nie było ( a święta nie byłam ;) ) i dogadujemy się o dziwo a ja bliźniak on rak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję....też się cieszę :) flesz80 gratulacje! dietkowanie idzie dobrze bo żołądek obkurczony i głodu nie ma,od trzech dni nie zjadłam nic w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jakoś mniej jem na tym dukanie i jest oki:) już 1,5 kg mniej w 4 dni... a jeszcze 6 dni uderzeniówki... nerki oki narazie i nie ma bólu więc może może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki...Zazdroszcze Wam udanych spraw lózkowych....Ja od prawie roku nie "uzywam".ok,ciaza,moj bal sie o dzidzie,a ja sama tez jakos ochoty nie mialam.Terazjestem 3 miesiace po porodzie i nadal nic....Jakos czasu brak...troche mnie to martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu lena ja w ciąży to jak królik prawie.... jeszcze 3 dni przed porodem było... a po porodzie to wytrzymałam 4 tygodnie... i teraz to jak króliki na pełen etat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×