Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nananannima

Ismena...............Co sądzicie o tym imieniu????????

Polecane posty

Gość nananannima

?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartburga
Mnie sie nie podoba, jakos mi sie po plebejsku kojarzy, z Cyganami czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kigga
Miałam w liceum koleżankę o takim przezwisku. Ostro się zaćpała, teraz chyba mieszka z punkami na squacie gdzieś we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puppet Master
Pytongwa, co sądzicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkdkdkdkd
to z mody na sukces? czy z esmeraldy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk.......
egzotyczne jak dla mnie.wydaje mi sie ze to jakies imie azjatyckie/arabskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananannima
Może wytłumaczę co kieruje mmnie by dać córce takie imię. Otórz gdzie sie nie ruszę i gdziekolwiek okiem rzucę wszędzie słychać i widać Nikole, Amelie, Julie i Maje......Totalna unifikacja. Lubiię się wyróżniać i chcę by córka miała oryginalne imię...Nie zawaham się dać jej tak na imię pytałam tylko o opinię ludu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli27-prawie 28
podobają mi sie takie imiona ale to akurat nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja kurna a moze Antygona
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pomyślałaś
o dziecku?To ona całe życie będzie nosiła to dziwaczne imię i to ona będzie się wstydziła!!Przez imię zycie można dziecku zmarnować.Zastanowiłaś się nad tym?Ty nie myś o sobie a jak tak ci się podoba to sama sobie imię zmień a córce daj normalne.Sama napisałaś LUBIĘ SIĘ WYRÓŻNIAĆ a skąd wiesz że twoja córka jak dorośnie też będzie lubiała się WYRÓŻNIAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pomyślałaś
mam kolege co sie Jonatan nazywa i się po prostu wstydzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Równie dobrze dziecko może się wstydzić imienia kasia lub gosia bo zbyt pospolite. Dajcie prawo matce nazwać dziecko jak jej się podoba, chyba że uważacie, że należy poczekać 10 lat aż dziecko dorośnie i samo sobie wybierze. A imię Ismena nie jest ośmieszające lub w inny sposób krzywdzące, po prostu jest dość oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
jako nauczyciel jedno Ci powiem-dzieci będą się z niej śmiały, moim zdaniem jest dużo prostych, polskich imion, które nie są popularne, ale to Twoje dziecko, i Twoja sprawa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pomyślałaś
Dokładnie tak jak mówisz będą się śmiały.U mnie kiedyś dawno w podstawówce była dziewczyna co miała Kora na imię plus jej nazwisko Wełna dawało taki efekt że szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony pomysl
gdziekolwiek okiem rzucę wszędzie słychać i widać Nikole, Amelie, Julie i Maje......Totalna unifikacja. co to znaczy -unifikacja?????!?!?!?!!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - dokładnie, pomyśl o dziecku!!! Ty chcesz żeby się wyróżniało??? wierz mi za kilka lat stwierdzi, że zrobiłaś mu krzywdę dajać takie imię!!! ja nie znoszę wyszukanych imion. urok i klasa tkwią w prostocie - wierz mi, dziecko wolałoby mieć na imię Ania czy Julka niż to co Ty wymyśliłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe imię, kojarzy mi się z wróżką, taką czarnowłosą, z bransoletkami :) A jak się zdrabnia takie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wymyśliała
Ismena - w mitologi greckiej córka Edypa i jego matki, siostra Antygony, została zamordowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louisim
Mam 14 lat i mam tak na imię . Nikt mi nie dokucza . Na początku 5 klasy doszedł nowy kolega i myślał , że mam na imię X-Men , ale później jak się skapował , że mam na imię Ismena przeprosił . Hmm.. mi nie podoba się moje imię , ale kolegom z klasy tak :) Właściwie nie wiem dlaczego mówicie , że dzieci śmieją się ze swoich imion . Takim dziwnym trafem w szkole jest dziewczyna co nazywa się Anna Maria Wesołowska i ma dużo przyjaciół bo jest miła. Dziecko będzie miało przesrane jeśli ma dziwne nazwisko np. , Klocek , Kiełbasa , Szmata itp. Właściwie to śmieją się dzieci które jarają się , że mają buty z supermarketu ,a nie z lumpeksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi Was. Tacy polacy, tacy narodowcy... a Pana Tadeusza - obowiazkowa lekture - ktos czytal? wydziwiaja od cyganow, plebsu, esmerald. do ksiazek byscie sie wzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nazwa dla kwiaciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Pana Tadeusza - obowiazkowa lekture - ktos czytal? xxx Jakby ci to powiedzieć.... W Panu Tadeuszu była TELIMENA a nie Ismena, zabłysłaś jak chrząstka w salcesonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiego imienia nie chciała nosić. Dziecko prawdopodobnie będzie często słyszało komentarze na jego temat i niekoniecznie może być z tego zadowolone. Nie wiem, jakie masz nazwisko, ale pomyśl dobrze, czy przypadkiem zestawienie tego imienia z nazwiskiem nie będzie brzmiało komicznie, bo jest spore ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ismena Tusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* pomylilam ksiazki. chodzi o ta co byla w Antygone. co nie zmienia faktu Waszej postawy. Imie ladne chociaz nie ma zdrobnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie. nie pasuje do naszej kultury, do polskich nazwisk, do blokowisk i przedszkoli. chociaż julie julie i tylko julie to jezeli chcesz byc oryginalna daj inne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to z mody na sukces? czy z esmeraldy?" Nie. Z Antygony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×