Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PLOTKA(taka rybka)

Dziewczyny zmeczone bezskutecznymi staraniami o dziecko!

Polecane posty

Gość thaisse80
Plotka- tak, bylam tak wlasciwie u 2 lekarzy gin. jeden powiedzial ze nieregularne cykle sie zdarzaja i nie maja wplywu na zavhodzenie, drugi zas stwierdzil, ze lepiej je uregulowac i ze B6 wraz z magnezem powinny pomoc (przepisal mi SlowMag B6). Rzeczywiscioe od tego momentumoje cykle staly sie regularne. I byc moze to ze w ktoryms momencie przestalam myslec o ciazy moze ma racje bytu. mialam wtedy pochlaniajaca mnie prace i ciaza to byla ostatnia rzecz o jakiej moglam myslec. Jak nie dostalam okresu to pierwsze co pomyslalam, to ze znow okres mi robi brzydkie zarty. Potem nastapila seria innych dolegliwosci (wraz z tym ze zaczal mi smierdziec wlasny maz:)), dopiero po dluuugiej namowie mamy bym zrobila test zrobilam go i wyszly dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama koleżanke
która ma synka , w tym roku skończy 7 lat.Od 7 miesięcy się starają i nic.Do lekarza dopiero ma zamiar się wybrać.Może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 ja sobie je wlasnie wczoraj zamowilam na allegro moze pomoga bo napewno zaszkodzic nie zaszkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLOTKA(taka rybka)
Prinzessko, Maz badal nasienie, a ja poczawszy od hormonow i roznych fazach cyklu, przez hsg, usg wew- i zewnetrzne w poszukiwaniu polipow czy tez innych stworkow, teraz mam zrobic droznosc jajowodow, ale sie chyba wstrzymam bo sie boje okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze sa sprawy na ktore pomoc ziola nie pomoga... Ja mam Znajoma ktora z pco po przejsciach zaszla w ciaze, teraz bedzie rodzic.. A probowaliscie juz inserminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLOTKA(taka rybka) ale wiecie jak jest konkretna przyczyna tego ze tyle czasu nie mozesz zajsc w ciąze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLOTKA(taka rybka)
Oh, ja juz sie gubie w tych badaniach. Na skierowaniu bylo napisane Histero-sono-grafia, a polegalo na wprowadzeniu do macicy plynu aby ja rozszerzyc i sprawdzic czy nie mam polipow i innych takich ale nic na temat jajowodow. Prolaktyne mam w porzadku, estradiol tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLOTKA(taka rybka)
Tego badania na wrogi sluz nie robilam, moze powinnam o to zapytac, zobacze. Mialyscie to badanie? Na jakiej podstawie okresla sie wrogosc sluzu? Przez to ze nie znam przyczyny, szlag mnie trafia, bo gdybysmy wiedzieli co jest to moznaby bylo z tym jakos walczyc, a tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU154M
TRZEBA BYLO NIE CPAC NIE PIC ZA MLODU, TRZEBA BYLO NIE GONIC ZA KARIERA TYLKO STARAC SIE O DZIECKO JAK SIE MIALO 20 KILKA LAT.. A TAK STARE PRUKWY POPROSTU NIE MACIE JUZ JAJECZEK BO TE NAJLEPRZE ZOSTALY ZA MLODY BEZPOWROTNIE STRACONE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU154M
A czy ja kiogos obrazilem niedoszla dziewco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja jestem zmeczona staraniami tym, ze nie wychodzi i tym, ze moj M ma na to nakichane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
Witajcie dziewczyny, ja od wczoraj zaczełam pic ziółka ojca Sroki, jestem naprade ciezkim przypadkiem po dużych przejściach jak mi pomoga to nie ma bata - wszystkim musza pomoc :) Obawiałam się tylko że ich smak mnie odrzuci na kilometr ale nawet ku mojemu zaskoczeniu sa całkiem całkiem mogłbym powiedziec ze nawet mi smakują, także polecam, źółka nie zaszkodza a moga pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
prinzesska27 a czy ty stosujesz te ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :0 Można się dołączyć do Was.... My też się staramy bezskutecznie, od prawie 3 lat i nic....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska 28 ....27................01.02.2011......0...........sląskie dziwczyny zrobimy moze tabelke co bedzie przyrzyscie widac kto ile ma lat i kto ile sie juz stara co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska 28 ....27................01.02.2011......0...........sląskie Aichaoao.....26.........4............17.01.2011......0..........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska 28 ....27................01.02.2011............0...........sląskie Aichaoao..........26.........4.....17.01.2011.............0... .......śląskie Staraczka78......32....32(13)...01.02.2011.............0...........łódzkie to i ja się dopisałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska .....28.......27........01.02.2011......0...........sląskie Aichaoao.........26.......4........17.01.2011......0... .......śląskie musialam poprawic swoje dane bo cos krzywo wpisalam Aicho ty sie starasz 4 cykl tak? to jeszcze nie ma zle spokojnie napewno wkrótce sie uda skąd jestes ze sląskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
TheOleska tak kochana jestem ze śl. źle może nie ma bo sa pary które latami staraja się ... ale ja jestem specyficzny przypadek z jednym fragmentem jajnika, i lekarze nie dawają mi nadzieji tylko mówia mi że jak myśle powaznie o ciąży to w moim przypadku pomoże wyłącznie metoda in vitro, a ja się nie poddaje tak latwo i na własna reke zaczynam sie leczyc, m.in. pije ziólka O. Sroki :) jestem ciekawa czy faktycznie są skuteczne :) a Ty Oleksa masz już wszystkie badania za sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska .....28.......27........01.02.2011......0...........sląskie Staraczka78....32 32(13)......01.02.2011.....0...........łódzkie Aichaoao.....26.........4............17.01.2011......0... .......śląskie dziewczyny zrobilam po kolei datami @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×