Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
a ona ona-smutnie wyszlo:(a tak kciuki trzymalam mona-moj jakby tak napisal to bym pomyslala,ze mnie zdradzil ale z butelka bo ostatnia rzecz,o ktora go podejrzewam to zdrada z kobieta ale jak to mowia nigdy nie mow... Jednak troche go znam i ufam po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie dolacze :( widzisz moze sie i staral, dzisiaj po tylu dniach nie odzywania sie i olewania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to co ja tu pisze to tylko slowa, wy nie slyszycie tego wielkopanskiego tonu glosu, nie moge pozwolic sobie na to ze on bedzie robil co chcial 'pierdnie" a ja lece, niech sie bardziej postara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac ewidentnie ze chlopak chcial sie zrewanzowac.No jak wy bedziecie o kazde slowo sie klocic...kto bedzie myslal ze jestes na kazde jego zawolanie...?to w twojej glowie siedzi bardzo gleboko...powiedzial ze mu tez bylo ciezko?powiedzial.To odpusc w koncu...a nie jak zuraw z czapla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona... ja bym zaczela byc poprstu bardziej czujna .... ale nie konczylabym tego jeszcze najpierw sie upewnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona332
kochane,nie chce wam wchodzic w parade..nie malo macie swoich smutkow i utrapien. w innej sytuacji bylabym dla was wsparciem i udzielala porad(mam swoje lata i kupe doswiadczen) tylko ze w tym momencie nie jestem w stanie nic madrego wam napisac. jeszcze raz bardzo wam za wszystko dziekuje. i zycze wam wszystkim powodzenia w sprawach damsko-meskich. oby wam sie zycie poukladalo wedle waszych planow.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co jeszcze? to on w wiekszosci ustalal daty spotkan, nieraz sie zdarzylo ze mi pisal smsa na pare godz przed spotkaniem ze dzis sie nie zobaczymy bo np wkurzyl sie w pracy czy na uczelni to zamiast zadzwonic pogadac przyjechac to sie upijal... mam dosc upokorzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona teraz to ja juz jestem tak glupia ze juz nic nie rozumiem...moj syn od kilku godzin prosi mnie o laptopa.Musze dac Mlodemu z dziewczyna popisac...trzymajcie sie rano napisze...pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freska25
Ale was się fajnie czyta.nie ma co:-)raz sie usmiecham czasami zamieram:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna nei miec szcunku do nikogo ale jak sie straci szacunek do siebie to lepiej sobie walnac w leb dziwnie sie czuje bo z jednej strony dla niego wszytsko a z drugiej .... nie moge byc wciaz na dole zalezna od jego humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freska witaj ;-) tez mi milo ze u nas tak fajnie i nawet sie ludzie nie przychrzaniaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
mona jak bedzie Ci smutno to kierunek juz znasz;) drach kolorowych🖐️ freska witamy na pokladzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sie na mnie obrazily... rozumie wasz punkt widzenia ale tez nie znacie calej historii i te nasze 5 miesiecy to pewnie nic z porowaniu z tym co bym z nim miala bedac dluzej i plaszczac sie przed nim, ja poprostu czuje ze on nie traktuje mnie tak jak trzeba niewiem czyja to wina czy wychowania czy poprzednich lasek moze on sie nauczy i chce mu dac szanse ale on musi zrozumiec ze robi zle bo inaczej bede pisac na topiku "zdradzona, bita porzucona:P "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freska25
Witam,witam:-) mona na moje to powinnaś sie z nim spotkać w cztery oczy i wtedy ocenić sytuacje po rozmowie w cztery oczy a nie zrywać przez sms. Ja też pewnie po czymś takim miała bym obawy i wątpliwości.Hm ciężka sytuacja. Narazie wiecej nie napisze bo nie jestem na kompie i mi sie klikać niechce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freska25
A ona ona robisz jak uważasz,jak Ci mówi Twoja intuicja. Ale patrz jaką masz okazje-chce Ci poswięcić trzy tyg wolnego więc pewnie mu zależy i już coś zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-ja sie nie obrazam tak szybko;)chyba,ze na faceta:p nie wiem jak wygladala Wasza rozmowa ale chyba bylo cos nie tak jezeli jednak nie zdecydowalas sie na spotkanie:) pamietam jak ciezko znosilas te dni milczenia z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freska25
Drach Ty z charakteru z tego co piszesz,czasami mam wrażenie jak bym to siebie czytała-poważnie! I nawet obecny mój partner jak go poznałam był prawiczkiem a ma 24 lata:P no juz 25 rocznikowo;) ja mam 26 rocznikowo ale to dopiero w grudniu. Jutro sie odezwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie dolacze :(
ona_ona nie znamy całej sytuacji, całego waszego zwiazku... ale jesli jest tak od dawna ze on nie szanuje Ciebie i wszystko musi byc pod jego dyktando... to nie jest najlepiej :/ musisz to sama przemyslec, bo Ty jedna wiesz jak to jest naprawdę i jak sie z tym czujesz... ja tez nie czulam sie szanowana i odeszłam... a teraz siedze i rycze juz dwa tygodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej freska no i zabralam mlodemu laptopa...A ona ona Ja nie znam faceta ktory sam wszystko zrozumie.Facetowi trzeba prosto powiedziec o co chodzi.Mi jest szkoda tylko ze tak sie ciagacie, ani tobie ani jemu nie wychodzi to na dobre.Szlag by mnie trafil tak co 2 dni ciche dni miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spisz jednak ;-) milo pogadalismy, oboje jestesmy winni niejako, zaraz znow ma dzwonic ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
tak drach ma racje-niestety bo szkoda,ze to prawda ale facetowi czest trzeba cos zasugerowac,podsunac delikatnie a na koncu i tak bedzie z siebie dumny,ze sam na to wpadl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freska25
Hehe. Ona ona to opowiadaj co tam ciekawego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sie spotkac ;-) i w szoku jest ze rano rozmawialismy a pozniej rzucilam tekstem ze nie chce go widziec ;> mam powody ze nie chciaalam i chce zeby coz zrozumial, kurcze on taki milusi ze az glupio mi go rąbać na drobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Kochane ja zmykam lulu;) Drach pamietaj jesstem z Toba:)odezwe sie:) Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...na pewno to znasz:0 a ona ona-moze tym razem cos zrozumie i nastepnym razem odbierze tel:)Dzielnie znosilas te dni ale mysle,ze w slusznej sprawie:) Freska-zagladaj czesciej:) to i ja sie dolacze-placz przynosi ulge.moze jutro bedzie ten dzien gdzie koniec czegos starego da poczatek czemus nowemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona:) :) :) dopielas swojego;) wklejam wam cos na poprawe humoru.Zawsze jak tu zagladam to smieje sie w glos do monitora:d :d :d obejrzyjcie i poczytajcie http://warsawfashion.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
tak sie smieje w glos :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda super, ale dla mnie najlepszy jest komentarz Popek po filmiku.Jak ona sie chce tak pobawic w karnawale, to prosze bardzo...ja pasuje.. Wszystkie juz spicie czy ktos czuwa? A ona ona, i jak po drugim telefonie? no w koncu moge isc spac jak sie wszystko wyjasnilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! wyglada na to ze bedzie dobrze ;-)) oboje jestesmy cholernie dumni ale musimy spuscic z tonu heheh dzieki za wsparcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×