Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

hej a_ona_ona to to jest nic, mam zaproszenie na randke od 25 letniego chlopaka, jezu jaki przystojny, jaki ma kaloryferek:)normalne ze ten to nie ma szans, syna mam prawie w jego wieku...moj ex tak mi dopiepszyl jako kobiecie...chcialabym zeby zobaczyl i jeszcze raz sie przekonal co stracil...zaczyna mi sie takie zycie podobac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie dolacze
no no Drach, szalejesz :P zazdroszcze :) . u mnie nie ma szans na wyjscie z jakims facetem gdziekolwiek. jakos nie ma na horyzoncie zadnego inteesującego. :P a moj ex jest mega zajebiscie szczesliwy widząc po opisach. nie gadalismy od niedzieli i niech tak zostanie ;) Niestety jest we mnie cos takiego (to raczej negatywne) ze ja lepiej się czuję kiedy wiem że on nie ma super zajebistego humoru.No ale niestety ma. Trudno. jeszcze zapłacze za mną, jak zobaczy ze zakochac się tak jak ten pierwszy raz nie jest tak łatwo. Jestem kobietą z którą związek zawsze się pamieta :D Boli tylko troche to ze do konca naszego zwiazku utrzymywał ze przeciez nic sie nie zmienilo i caly czas uczucie z jego strony jest takie samo... ale ja nie jestem ślepa i widziałam co jest grane. gdyby było takie samo to zdychałby pół roku z tęsknoty za mną, a nie po tygodniu bawil sie w klubie a po 3 byl zajebiscie szczesliwy. Ale ja pomalutku wychodzę na prostą i to jest dla mnie najwazniejsze :) kupilam sobie legginsy (imitacja jeansow) i leżą idealnie. dupa i nogi pierwsza klasa :P nareszcie coś, co wyglada jak spodnie i jest dopasowane :P hehe panowie bójcie się - wychodzę na ulice :P Buziaki dziewczyny spokojnej nocy i jak najmniej bólu 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach! 25!?? troche mlody ale to mile ;-) niewazne stary czy mlody fajnie sie podobac, ej kolo mnie kreci sie 3 chlopakow!! niewiem czy wyczuli ze jestem wolna czy co hehe wszyscy z lotniska chociaz ja nie jestem na etapie randkowania, jeszcze za wczesnie, zdecydowanie za wczesnie.. :( mysle o R ... mimo ze nie mamy szans to wspominam i boli mnie to ze on mysli ze ja jestem falszywa ze udawalam , kiedy ja naprawde powaznie o nim myslalam i zalezalo mi, coz.. jego zdania nie zmienie, znajomi wiedza jaka jestem, nie docenil mnie, jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zza miedzy:) to i ja dolacze.( normalnie ze smichu sie poplakalam, ja tez takie legginsy kupilam:):) Ty piszesz normalnie to co ja chcialam napisac,ja podejrzewam ze moj ex tez teraz szaleje...ale latwo mu tak nie bedzie...nie chcialby sie przyjaznic:) a_ona_ona ja tylko napisalam ze chlopak 25 letni sie kreci, dal mi numer tel, on nie ma szans, ale ty wiesz jaki to komplement dla 39 letniej kobiety? u mnie tez zauwazylam cos takiego ze chyba wyczulo ,,towarzystwo" ze jestem sama, bo robi sie ,,gesto".Smieszy mnie to troche, ja tak mialam zawsze, ale nigdy jakos nie zwracalam na to wiekszej uwagi,teraz to ratuje mi zycie, bo jeszcze jak jade samochodem to ze lzami w oczach... Wczoraj do nocy pisalam z tym gostkiem w moim wieku i na nastepny tydzien mamy sie spotkac...najwazniejsze ze nie przeszkadza mu ze ze jestem Polka...Dzisiaj jade wieczorem z moja kolezanka do jej faceta, troche bedzie wesolo.Dzieci dzisiaj przynosza swiadectwa, u niemcow na polrocze tez wystawiaja.Zobaczymy jak tam moje orly sobie poradzily:) Zaraz oczywiscie jade do pracy, znowu dzisiaj jestem na zastepstwie, Boze.... A_ona_ona ty sie wogole nie przejmuj, co teraz mysli romeo...i tak nie masz na to wplywu, a on dlatego tak mysli bo jest po prostu zazdrosny... To i ja dolacze:( A ty to wogole robisz dla mnie kariere gwiazdy:) ja wyczulam od poczatku ze wy jestescie super dziewczyny, pomimo ogromnej krzywdy jaka dalo sie wyczuc.... O.k, jade do pracy....buzki i piszcie...Acha zapomnialam, jakas franca mnie wczoraj przelicytowala na ebayu, chcialam krotka kurteczke skorzana kupic, mam kilka, mam swira na punkcie krutkich skorzanych kurtek, 50 centow przelicytowala,oj jak ja klelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotkich napisalam przez u , wiecie co zastrzele sie zaraz....nienawidze robic bledow i jak ktos robi.Nie zwracajcie uwagi po prostu,...ale obciach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski! Drach ja tez lubię krótkie skórki, ostatnio na Allegro kupiłam czerwoną ale niestety za duża :( Fakt 25 lat to małolat jeszcze ma pstro w głowie - choć różnica miedzy wami jest identyczna jak między mną a moim mężem. Tyle tylko że ja jestem starsza więc on jest juz po 30 więc bardziej dojrzały. Tymbardziej ze bardzo wcześnie założył pierwszą rodzinę, pierwsze dziecko mu sie urodziło jak miał 18 lat, drugie 19 ale do stałego związku dojrzał dopiero ok. 30. Jestem jego pierwszą żoną, z tamta nigdy ślubu nie wzieli. Nata65 mam pytanie. Skoro masz taki w 100 % satysfakcjonujący związek to czemu pozwalasz na smsy od byłego? Czy nie jest to jakiś znak, że jednak coś cie jeszcze ciągnie do niego? Że za czyms tęsknisz? Ja kiedyś jak na to pozwalałam a nawet spotykałam się to skończyło sie na powrocie, bez sensu bo znowu było rozstanie. Jak poznałam mojego męża zmieniłam nr telefonu żeby nikt do mnie nie wydzwaniał, tymbardziej że poznalismy sie przez internet więc mnóstwo ludzi miało mój nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś zawsze trafiali mi sie młodsi a mnie to odpowiada bo zdecydowanie lepiej sie z nimi dogaduję nie mówiąc o wyglądzie, a na to zwracam szczególna uwagę. Żeby nie wiem jaki facet był dobry, bogaty itp. jak mi się nie podoba fizycznie do niczego bliższego nie mogłoby dojść ! Miłego dnia! Dzisiaj postanowiłam sumiennie popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa79
Hej Kobietki🖐️ a ja dzisiaj na wolnym:) Obudzilo mnie sloneczko swiecac mi po buzce:)nie zaciagnelam rolet;) Zaraz sie ogarne i cos Wam wystukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobne zdanie, jak facet nie jest dla mnie atrakcyjny, to nawet gdyby byl szejkiem z kuwejtu to nie ma szans.Ale faceci identycznie postrzegaja kobiety, to znaczy ze jestesmy normalne, bo nasze podejscie jest zdrowe:) ja juz po pierwszych klientach, dzisiaj pogadalam po polsku, bo ze slaska przyjechali.Ja nie wiem, wszyscy mysla ze ja taka biedna jestem tutaj , ze nie mam kontaktu z Polska, chca przywozic papierosy, alkohol( ktorego nie pije).Sluchajcie, musialybyscie zobaczyc moj barek w domu, ile ja mam tam flaszek, a ile juz na wydawalam,czekoladki to od razu w firmie z Niemcami wciagamy, ale te flaszki to masakra.I wiedza wszyscy ze nie pije, nie, znowu przywoza:) Efa, buka, malenstwo, napisz co tam u ciebie, jak twoj apollo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa chcialam napisac buzka, a wyskoczylo buka.Jak ogladalas muminki to wiesz kto to buka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa78
Buka:D Jeśli on był na tyle głupi żeby odejść, ty bądź na tyle mądra żeby mu na to pozwolić drach idealnie pasuje do twojej sytuacji;) moj apolllo sprawuje sie dobrze.w pracu znowu mieli imprezke ale on na niej nie zostal.Pytali dlaczego wiec mowi,ze mu jego pani zabrania pic w domu alko stoi ale on nigdy w domu sie nie zapijal,czasami ze mna piwko czy winko czy nawet dring ale czesto tak bylo,ze ja mialam ochote napic sie wieczorem a on ,ze nie bedzie pil wiec sama winkowalam;) Teraz w domu nie pije.Poza tez nie;) Wczoraj jedynie zapytal-kiedy ja sie bede mogl napic?Juz nigdy? Ja sie spojrzalam na niego ale musialam miec dziwna mine bo zanim zdazylam cos odpowiedziec to sam skwitowal-dobra nie ma tematu:) A tak to duzo pracuje w tej dodatkowej pracy.Bardzo mu sie tam podoba i mowi-szkoda,ze saperem nie zostalem:D On musi czuc ciagle adrenaline ja po pracy fitness ze 2 godz.On po mnie przyjezdza chociaz mam 200m od domu klub Wracamy jakas kolacja.Czasami tv,czasami cos czytamy,czasami sie integrujemy i tak leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! ha! ja tez w leginsach lubie chodzic i do tego tuniki! wszelkiego rodzaju hehe fajnie podkreslaja figure ;-))) milo ze faceci sie kreca, nie mysle w tym momencie nawet o randce, ale to mnie podnosi na duchu ze sie podobam drach juz zycze udanego spotkania! ;-)) wiecie co? dostalam smsa od niego 0530 rano "tesknisz?" Boze wiedzialam!! wiedzialam ze on teskni! i ja tez.. ale co mam odpisac? ze za czym tesknie? za wyzywaniem mnie od prostaczek i schizofremiczek? napewno nie. brakuje mi jego, jego z poczatku znajomosci kiedy bylo fajnie... on piszac o tej porze pewnie byl pijany...:( co ja mam napisac? jutro jeden znajomy chce mnie wziasc nad morze ale zupelnie mi sie nie chce, po 1 jest zimno :D moze wyciagne go na zakupy hehehhe chcial mi pokazac vegetarianska knajpe ponoc zona Mccartneya jest wlascicielka i bok jest ich dom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa78
A ona ona🖐️ czuj sie zwyciezona:)Tylko po co pisze-zeby Ci zburzyc to co powoli poukladalas z trudem i bolem;O Jedz do tej knajpki i koniecznie zdaj relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa, niejako sie czuje ale nie do konca... odpisalam " za czym? za nazywaniem mnie prostaczka moze?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ma racje a_ona_ona teraz mu sie przypomnialo ze?zatesknil? jedz do knajpy!!!!! zwyciezylas!!!!!!! ja tez uwielbiam styl, legginsy, tuniki i koniecznie dlugie kozaki, zobacz, ile czlowiek ma wspolnego:)mam nadzieje ze ta moda szybko nie przeminie, he,he ja na twoim miejscu jeszcze bym nie odpisywala,wogole....niech teraz on sie troche pomeczy, pamietasz jak sie musialas domyslac co on mysli itd?nie kaze byc ci baba jaga, ale niech pocierpi, moze go to troche uszlachetni:) a wogole to mam dzisiaj dobry humor...czuje blizne w sercu, boli ale inaczej...wieczorkiem do was napisze...a chyba pojde sobie dzisiaj cos kupic, perfumy mi sie rano skonczyly...bez nie wytrzymam...jakich uzywacie perfum? ja chanel 5( jak mam pieniadze:)ale tansze tez kupje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa78
A ona ona-mam taka satysfakcje,ze sie zlamal jakby to mnie dotyczylo:) Jestes wieeeeelka🌼 Nie wiedzial jak zalapac kontakt:O Mogl przeciez napisac-serce mi peka z tesknoty bo jak widac to on umiera:) drach ja tez smigne na szopinng:PPopatrze za strojem do cwiczen Bo musze miec duzo zmian.Nie nadazam prac ostatnio tylko w dresach smigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach nie uwierzysz !! Chanel 5 to moj ulubiony zapach. Na ogól zapachy mnie drażnią do tego stopnia że czasem jak jakimś testerem się poperfumuje to aż mnie boli głowa. Nie często sie wiec perfumuję, ale chanel 5 uwielbiam i zawsze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa czyli odkąd zakładałaś topik, wiele sie zmieniło na lepsze? Trzymam kciuki żeby było OK? Czy dobrze doczytałam że jestescie razem 14 lat? U mnie tez pomału do przodu. Ciągle dzwoni, duzo rozmawiamy, chciałby juz dzisiaj wrócic do domu. Chce go przetrzymać chociaż do weekendu. Boje sie reakcji dzieci:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa78
Drach ja lubie slodkie i mocne zapachy amor cacharel eupforia kleina desire dunhilla(ciezko osiagalne) fendi fendi(piekne) miracle lancoma hallowen-del pozo poison-diora adicct-diora i jeszcze duzo omijam zapachowe sklepy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa78
Jarzebinko tak 14 lat:) duzo w tym czasie przeszlismy.Mielismy kryzysy-wiadomo jak w dlugoletnim zwiazku najpierw byly motyle,pozniej takie wypalenie wiec sie rozeszlismy a teraz dojrzala milosc,przyjazn,partnerstwo nasz zwiazek dla wielu wydaje sie dziwny bo moze nie ma misiow,glaskania ale jedno za drugim w ogien by skoczylo wczesniej walczylismy z jego pracoholizmem,uciekaniem z domu w prace-masakra:O wtedy tez zaczelismy terapie-kilka wizyt i moj wraca nawet przede mna z pracy:) teraz alkohol:O moze i nie jest to na etapie uzaleznienia ale kontrolka mi sie zapalila pewnie dlatego,ze ciagle pamietam dziecinstwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? na tym swiecie nie mam zadnych wrogow, nikogo o kim wiem zeby mnie nienawidzil, nigdy nie pale za soba mostow, nigdy jeszcze nie zdarzylo sie zebym sie do kogos calkiem nie odzywala np poklocac sie i nie wyjasnic tego nie odzywal sie od soboty, ok rozumiem bo to ja odeszlam i to napewno byl dla niego szok, jednak pare razy wczesniej mowil juz ze to koniec ze to ze tamto... ja juz przestalam wierzyc ze nam sie uda milo mi ze sie odezwal, puki co nie chce przesadzac z kontaktem dotad az bede pewna ze on nie dziala na mnie i ze bede na tyle silna zeby nie wracac odpisal mi na smsa "a kim ja jestem jesli nie prostakiem?" ech chce mnie teraz wziasc pod wlos ;> ulubione perfumy?? Stella Mccartney Rose, In two, sheer christina aguilera -bialy jeniffer lopez-still boss pomaranczowy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa78
a ona ona-probuje wzbudzic w tobie poczucie winy i odwrocic kota ogonem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa, z twojego zestawu to uwielbiam miracle , ale to ma zaj****ty zapach, ale chanel 5 jest nie do pobicia...uwielbiam....i jeszcze uwielbiam bizuterie...wielkie kolczyki...normalnie, ale eleganckie rzeczy tez mi sie podobaja...acha!!!!!!!!!i zapomniala bym KOCHAM ZEGARKI Z OGROMNYM CYFERBLATEM I TOREBKI !!!! zauwazylscie roznice jak my piszemy? miesiac temu tylko o uczuciach, nic egoistycznego, a dzisiaj juz widzimy ze sa jeszcze inne rzeczy na swiecie oprocz facetow, powiem wam ze poczulam sie jakas taka szczesliwa...chyba mi sie udaje zakonczyc cierpienie....dochodze do tego ze jest mi obojetne co robi moj ex...mam to w czapce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! to prawda! piszemy o czyms innym, ja juz planuje wakacje, ok nie mam faceta, bedzie to ktokolwiek kto chce pojechac ze mna! mam wolny tydzien w marcu i dwa w kwietniu, na kwiecien kolezanka sie pisze, bez faceta no i bedzie fajnie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa78
a ja wykupilam 2 dni spa z kolacja jaka sobie wybierzemy,koszem pelnym owocow,masaz ,sauna ,jakuzzi na wylacznosc przez 2 godz jak cos to kolezanke zabiore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... kolczyki musza być! Nie koniecznie duże, ale musza, bez kolczyów czuje sie naga :P:P O tym że kocham ciuchy i buty już chyba pisałam. Postanowiłam w lutym oszczędzać i nic sobie nie kupować. Bedę tez pisac wydatki, to tak na wypadek gdybym została sama, musze wiedzieć ile potrzebuję na podstawowe rzeczy, bez szaleństw. Potrafie ostatnie pieniądze wydać na ciuch, na to mi nigdy nie szkoda. Jak cos mi sie podoba nie potrafię sie powstrzymać, muszę to mieć. Nie kupuję drogich rzeczy, ale zawsze jakaś sumka sie z tego uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do pracy, dzis dluga zmiana 12 godz ale moze da sie czmychnac wczesniej, hehe milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys uwielbiałam zebry, jak zobaczyłam coś w zebrę, spódnicę, tunikę, torebkę kupowałam to. Teraz jak zrobiło się to dość modne już mi przeszło, ale troche tego w szafie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, teraz to jeszcze bardziej interesujace robi sie to nasze pisanie :)Bo krzywda boli tak samo i tak samo czlowiek sie meczy, co nie? i w tym odczuwaniu jestesmy jak siostry...ale to jakie my jestesmy tak normalnie na codzien, to dopieri jest fascynujace...jarzebinka, oj my to bysmy poszalaly:):) ja nie wydam ostatniej kasy na ciuchy, czy cos dla mnie, dla dzieci czy faceta, tak.No juz tak mam. Dzisiaj zarezerwowalam pobyt w miedzyzdrojach...ja nie musze latac po cieplych krajach i pozniej wszystkim opowiadac a jak tam bylo super, jak sie ma super towarzystwo to obojetnie gdzie.zabiore ta moja kolezanki, zabierzemy dzieciaki, oj bedzie sie dzialo:) U nas wlasnie zaswiecilo slonce, jak pieknie!!!Ale wiecie to niemieckie slonce:(trzeba uwazac:) Sluchajcie gwiazdy...mam do was pytanie, zebym mogla sie mniej wiecej zorientowac...napiszcie mi ile jest od was kilometrow do Zielonej Gory i moze chociaz kierunek wsychod,zachod,poludnie,polnoc, a wogole jak napiszecie wojewodztwo to bedzie super, efa i ona ona nie musza, ich kierunki juz znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×