Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

hej :)dziewczyny wlasnie wrocilam z piwka z moja aga. Potrzebne mi to bylo bo w pracy mialam nerwowke tragedia.:/ jozefina masz racje pewnie ze jak mysli o innym i rozpamietuje a teraz ma inny zwiazek to nie w porzadku ale mam nadzieje ze jej to juz niedlugo minie :) i nie zaprzepasci tego co ma :D anja ja tez nie moge sie zdecydowac na zadna oferte i nie wiem gdzie pojedziemy chyba poczekamy na lasta ;P buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach jak ja nie lubię takich sytuacji! bardzo Ci współczuje, że musisz pracować z takimi ludzmi! u mnie w pracy też szefowa za uczciwa nie jest! powinna być obiektywna a jest tak, e jak ktoś trzaśnie drzwiami to ona si boi i chce t osob udobr***a i zmienia swoje wcześniejsze zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
No nie, to już zakrawa na kpine, żadnych wpisów nie widać. Ciekawe kiedy się pokażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wpisami przeginają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj zakonczyłam kurs english,certyfikat mam a w głowie pustka :D zapisałam sie na kolejny rok ;) drach w pracy takie są uroki i mozna rozumieć to na dwa sposoby... szef uważa ze wszyscy pracownicy to złodzieje i chamy a pracownicy ... nie chce nawet wiedzieć co na mnie mówią.... :D :P Ty postawiłaś sie w imieniu klienta , "podoba" mi sie Twoja SZCZEROŚĆ ! a szef jak widać do końca nie rozgarnięty w pewnych sprawach :O u nas dziś pierwszy raz wyszło słońce :) wieczorem wybieram sie z roberto do teatru ;) pod warunkiem ze uda mu sie wczesnie skończyć pracę ... miłego dnia laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja a mogę zapytać jaką metodą się uczyłaś ang? i jaką miałaś książkę? ja uczę się metodą direct i kończymy pierwszą książkę:P jeszcze przez czerwiec będę miała bo łącznie z testem;) potem pewnie też będę kontynuować tylko nie wiem czy nie w innej szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slonecznie w koncu-setunia to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonecznie w koncu EMPIK school , metoda INSELL ,książka face2face. były cztery testy i na koniec egzamin ustny :) sa rożne inne metody ale ja chciałam mieć gramatykę rozłożoną na częsci pierwsze jezyku Polskim. w cenie miałam wakacyjny kurs powtórki codziennie 4 godz przez miesiąc czasu z którego skorzystam, dlatego ze nie czuje sie dobra i musze materiał powtórzyć. Zwarjuje bo miesiąc intensywny do tego praca nie wiem czy dam radę :) dalsza kontynuacja zaczyna sie w pazdzierniku. Dlaczego chcesz zmienić szkołę ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże ciało nieburzowe
Anja może zmienie szkołę bo może się wyprowadzę. Wczoraj miaałam lekcje, sama byłam ze swojej grupy , w dodatku nowa lektorka, tzn z nią nigdy nie miałam i tak jakoś dziwnie było. My mamy mało gramatyki. Na razie dwa czasy terazzniejsze byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej dziewczyny jak minal dzien?' ja odespalam w koncu,pierwszy wolny dzien chyba od miesiaca pozniej rowerkirm jakies 40km a teraz w domku mialam wyjsc ale sie zachmurzylo i wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weekendzik spedzam z rodzinka :) a juz jutro do pracy :( milego tygodnia :) efa i tak zazdroszcze tego morskiego klimatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej blueoczka:)ja dzisisj tez do pracy od rana burza i ulewa az sie wychodzic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drach, można Ci juz gratulować? 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mozna :) fajnie bylo.To byla taka nie duza uroczystosc,ale Niemcy mnie zaskoczyli bardzo.Wieczorem zorganizowali dla nas party...bylam w takim szoku.Nie spodziewalam sie ze ktos moze dla mnie cos takiego zrobic.Bo to nie znajomi komandosa tylko moi,to dla nas zrobili.Fajnie,fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach gratuluje🌼 teraz pora na nas dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli odejdziesz od niego to on zrozumie wkoncu ,ze Cie stracil i jesli Cie naprawde kocha to przestanie pic i wroci do Ciebie.On musi przezyc ten szok ,ze jednak potrafisz to zrobic odejs od niego...bo tak to wie ,ze tyle razy mu wybaczalas to i kolejny wybaczysz dlatego dalej pije bo czuje sie pewny Sproboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy :) GRATULECJE kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam wyprzedzi kto kogo jakie to ma znaczenie, wazne ze sie w koncu znajdzie ;-) ja pamietam zawsze bylam otoczona wianuszkiem adoratorow i kolezanka mowila ze pierwsza wyjde za maz a tymczasem ona ma dwojke dzieci juz i mezatka od 6-7 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiazdy :D dzieki za zyczenia :)wiecie dobrze,jak bylo i jak jest.Oprocz obraczki na palcu i podwojnego nazwiska nic sie nie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
Drach wszystkiego naj, na nowej , starej drodze ;-) A ona ona dlaczego uważasz że temat sie sypie? On się nie sypie, tylko ma trochę przestoju ;-) Chyba wszystkim układa się mniej więcej dobrze skoro milczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozefina no w sumie lepiej ze sie uklada niz jak byly te czasy kiedy plakalysmy wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie o to chodzi czy jest ,, za dobrze"...ale zaczyna mnie np. wk...denerwowac :D jak pomiedzy nasze rozmowy wtraca sie ktos kto zupelnie nie ma pojecia o co tutaj chodzi, przypieprza sie z byle powodu, najlepiej jak jeszcze zdoluje czlowieka,bo przeciez dlaczego inni maja zyc :) Ja rozumiem ze to jest forum dla wszystkich i p****ancow na swiecie nie brakuje...bardzo dlugi czas bylo jakos ,,intymniej"..jezeli mozna tak okreslic publiczne forum.Teraz to strach napisac ze jakis facet sie podoba...bo zaraz napisza ze jest sie dziwka itd. Niektorych ludzi calkiem juz popieprzylo.Z nudow chyba szukaja u nas tylko czegos zeby nam dowalic.Ja od poczatku bylam tutaj wobec wszystkich uczciwa, pisalam co myslalam,staralam sie wesprzec kazdego.A to ze ktos uwaza mnie za zmije,no ma prawo,nie mam nic przeciwko...no moze jestem przeciwna tylko chamstwu i glupocie :D ze spraw biezacych...jutro komandos jedzie kupowac dla mnie auto :)...i od 1 lipca wyprowadza sie moj syn, juz ma mieszkanie.10 min drogi ode mnie.Dzisiaj kupilam mu komplet wypoczynkowy i jeszcze musze kupic pralke.Nie musze, chce,od moich rodzicow nie dostalam na starcie 1 zl.Mlody bardzo sie cieszy...ja nie bardzo...bedzie mi smutno i bede tesknic.to tak jakos jak bez reki.Juz przerabialysmy ten temat kiedys...ale dla mnie nic sie nie zmienilo.Chcialabym miec moje dzieci przy sobie :) buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach teraz bedziesz miec przy sobie ... męża ;P wiem wiem temat juz został przerobiony ale mimio iz nie mam dzieci to wiem co czujesz ale kiedys musi Twoj syn wyfrunąć z gniazdka i chyba teraz jest na to czas :) ale blisko jest pod ręką ;P wiec nie ma tragedii :) no tak kiedyś było inaczej tutaj ... pisałysmy co dziennie o wszystkim...;) ja trochę zwolniłam z randkowania (co nie znaczy ze przestalam całkowicie;P ale... skupilam sie na pracy teraz musze troszke moj budżet zwiększyć żeby mieć za co się obijać na urlopie jednym w lipcu i drugim we wrześniu :) buzka kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
setunia czemu tak zmieniasz niki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×