Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość Józef i na
Witam coś cicho tu. Efa, Anja, a ona, drach, Blueoczka gdzie jesteście? Całkiem dobry długi weekend miała, nawet bardzo dobry, pomimo niesprzyjającej sytuacji i braku współpracy z drugiej strony. No szczerze powiedziawszy jestem z siebie dumna:-D Rozpisala bym się bardziej ale po takim wesołym wpisie Oli aż żal wstawiać moje smety ;-) Ola i bardzo dobrze! Mlodziutka jesteś masz życie i facetów poznawać a nie wiązać się w jakieś toksyczne związki. Jeszcze zdążysz w razie czego. A teraz się baw, szalej i podrywaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
kurde w sumie to jestem rozczarowana, bo napisalam do niego na fb i nie odpisał, ani zaproszenie nie przyjął, a był na face. Chyba jestem aż taka okropna, ale cóż.. :D w sam raz na jeden raz i byle do soboty :P buziaki miłe panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie sie dzieje ostatnio duzo, prowadze zajecia w parku no i mam klienta, gosc jest prawnikiem,niezle ciacho, ale zonaty hehehe , przedstawila mnie kolezanka jemu i trenuje go prywatnie ;) jutro na 7 do pracy, a w sobote lece na Cypr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do drach
Draszka to ja "relatywna d..." pisz bo dodajesz energy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej dziewczyny:) u mnie praca wczoraj 12 godzin,przylecialam do domu i poszlam biegac:Dtaki godzinny relaksik jozefina-napisz bom ciekawa:) Ola🌼 co mam zrobic-musisz cos zrobic bo sie zameczysz blueoczka-zapraszam nad morze a ona ona-Ty to masz zdrowie.Podziwiam anja,drach-napiszcie cos lece do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ma zrobic?
Jest to męczące. Wiem ze musze cos zrobic. Tylko co? Jak ciagle myśli sie o dzieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D dzisiaj mialam jeden dzien urlopu, kiedys trzeba odpoczac od obkurwiencow :P :D napisalam Wam wczesniej ze jak lekko uporzadkuje moj swiat to napisze.Moje naprawianie skonczylo sie tym ze jestesmy z komandosem.Tlumaczyc co , jak i dlaczego to zabraklo by miejsca.Wyprostowalam ( tak mysle...) temat z lafiryndami.Wiecej rozmawiamy na tematy ,,bolace",tzn. czego bysmy nie chcieli w naszym zwiazku i co sprawia nam przykrosc.Na dzien dzisiejszy wszystko jest o.k...ktos moze napisac...taaak,do nastepnego razu.Nie wiem jak to bedzie dalej i nikt nie da mi gwarancji szczescia,ale w tej chwili jestem szczesliwa i ciesze sie z tego.Moi rodzice bardzo sie ciesza, moje dzieci,to chyba warto zaryzykowac.Komandos bardzo sie stara,nie tlumacze go inna mentalnoscia,on wie ze dla mnie nie ma to znaczenia,albo czlowiek jest w porzadku w stosunku do innych albo nie, obojetnie jakiej jest narodowosci. czytalam wszystkie Wasze posty...i ciesze sie ze radzicie sobie i nie poddajecie sie pomimo wszystko.Zycie raz nas boli, raz cieszy... czytalyscie ten artykul na onet pl napisany przez faceta,ktory pisze do kobiet ze on nie rozumie ze kobiety maja problemy z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Jest dobrze u mnie , ale mam dola od kilku dni.... Mam nadzieje ze szybko minie :O Jakos nie moge sobie do konca poradzic ze swoja prseszloscia :( Milego wieczoru laski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
A u mnie w sumie bardzo fajnie. Ogólnie jestem bardzo szczęśliwa. Nie wiem czy przez to, że już się ogarnęłam z myślą, że jestem wolna i będę korzystać z tego ile się da , czy jestem taka po tej fajnej zabawie w sobote, a moze dlatego, że odstawilam tabletki anty, nareszcie się od nich uwolniłam. :) No tak, niestety przeszlość zawsze nas dogania w nieodpowiednim momencie naszego zycie i czesto mamy problem ,aby sie z nią pogodzić. Ale to minie, jesteś silna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam sie kochane:) u mnie znowu zmiany zakonczylam znajomosc z mackiem nie moglam przeskoczyc trawki i innych pogladow i podejscia do zycia... choc zal jest... ale dzis bylam ... na randce :) bylo bardzo milo i sypatycznie w koncu dziewczyny jakis normalny facet naprawde ..;) bez udziwnien ze zdrowym podejsciem do zycia ;) pozyjemy zobaczymy:D od jutra po poludnia zaczynam dlugii week :) i jade do rodzinki do wilekopolski :) drach milo widzieć Cie :) anja minie minie z czasem damy rade ;) efa oj skorzystalabym ale kazdy ma robote i zero urlopu wiec nie mam z kim:D jak narazie ;) aleksandra wielka takie akcje daja powera ;) co nie ?: P mnie dzis ta randka tez dobrze nastroila choc glowa mi dzis peka to nie odwolalam randki i dobrze nie zaluje ;P a on ona zazdroszcze cypru... ale juz niedlugo odbije siobie ;P a co do pracy zuch dziewczyna ;) (apropo dostalam od skiostry koszulke z nadrukiem takim zuch dziewczyna ;) jozefina milo ze do nas dolaczylas widze wsparcie ktorego potrzebujemy wszytskie :P co mma zrobic wsp;olczuje caly czas zadje sobie pytanie i nie ogarniam twojej sytuacji .. sciskam!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Drach wrocilas! ja nie bede Ci nic pisac, to jest Twoje zycie a ja ciesze sie ze jestes szczesliwa! same nieraz popelniamy gafy ale nie jestesmy tu od tego zeby sie dolowac :) dzis znow mialam trening z prawnikiem, deszcz padal! ale to nam nie przeszkadza ;) Blueoczka szukaj dalej , przebieraj wybieraj ;) Anja... tesknisz za R? ech zawsze tesknimy za dupkami. z kijanka rozmawiam przez tel ale napewno nic z tego nie bedzie, mi przeszlo, nie mam czasu na nic , albo praca albo silownia , robie zajecia w parku i teraz ten klient ;) ale zycie jest piekne ;-) podam wam adres na fb niedlugo dodam zdjecia z cwiczen buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
drach cieszę się, że wróciłaś i, że poukładałaś sobie sprawy z komandosem. Brakowało tu Ciebie :) Ja przez cały czas czytałam wasze posty, sama się wycofałam bo... drach pamiętasz moją historię? Ona wcale sie wtedy nie skończyła. Pozdrawiam i trzymam kciuki. magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do drach
fajnie ze napisalas, zycze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie was tez brakowalo :)...ja sie uzaleznilam od Was :D niktore nalogi sa fajne :P magda pamietam...tzn. jak jest teraz? dobrze czy sama nie wiesz? znalazlam na niemieckiej stronie okreslenie stanu cywilnego: singiel czekajacy na cud :D, dziekuje bardzo,sama potrafie sie oszukac :D. Ten pierwszy to powinien byc w polskich formularzach :P :D a ona ona na cyprze cieplutko...ale jak dla mnie za duzo sniadych twarzy...no nic nie poradze ze mam takie poglady :)wyslij nam prawnika :D :D :D ( zdjecia )...te ktore juz wstawilas na fb robia wrazenie...ambitne dziewcze z ciebie bardzo :* ja waze 60 kg i nic nie chce zejsc ponizej....a cwiczyc mi sie nie chce,chyba sie wypisze z fitnessow bo place za nic.Na rowerze moze pojezdze... ten artykul o ktorym wczesniej wspomnialam byl o facecie ktory twierdzi ze wie co kobiety powinny robic zeby facet je nie zdradzal.Podal kilka przykladow znajomych par i to sie sprawdza.Tzn. kobiety o roznych porach dnia wyciagaja swoich facetow na ,,fikanie", przed wyjsciem faceta do pracy, na impreze itk. I ten gostek twierdzi ze to sie sprawdza, bo pozniej taki facet nie mysli zeby spojrzec na inna kobiete. Dla mnie jakis palant :D :D :D fakt, ze sama znam takie pary i funkcjonuja po 20 lat razem, facet patrzy na kobiete jak 20 lat wczesniej, ale gdzies sa granice przeciez .Co wy o tym myslicie?ja osobiscie w to nie wierze ( chociaz np. u mojego brata jest taka sytuacja, jego zona owinela go wokol palca wlasnie dzieki sexowi, ona sie z tym nie kryje)....po polsku...ruchawica jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
drach, dobrze to określiłaś sama juz nie wiem jak jest, czy ten rok stracony, czy nie, jestem odrętwiała, nawet nie potrafię opisać obecnej sytuacji. Myślałam że dam dam radę, nie dałam. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis kolejna randka byla na pergoli przy fontannie multimedialnej;) dzis taki spontan bo nie planowalam tego najpierw zakupy buszowanie a potem jakos wyszlo zadzwonil i .. ale nic z tego nie bedzie ..;P tak jak aon aona piszesz ;) z kijanka nic nie bedzie ale dalej z nim gadasz ja juz nie moglam tak z m ta trwaka mnie ograniczala musialam to zakonczyc a teraz zaluje bo wiele rzeczy w nim smi sie podobalo ...ale ten od randki teraz nie pociaga mnie tak jak ten trawkowy ;) kurde akzdy ma cos nie tak ten ma wszhytsko poukladane w glowie ma to co powinine miec i zachowanie odpowiednie i wszytsko inne ale wyglad nie pociaga mnie no wiec chyba wiecej sie z nim nie spotkam ;) jakby tak skleic do kupy wszytskie zalety facetow ;P... wiem wiem nie mozna miec wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....----........
to co w wyglądzie ma takiego niepociągającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
No i sie doczekalam, wolne, piekna pogoda i chory trzylatek z ktorym trzeba siedziec w domu i nawet na chwile nie mozna wyjsc. To juz wolala bym zeby padalo! Blue oczka, naprawde zalujesz ze odstawilas trawkowego? Przestan, ja tu zaczynam Ciebie wielbic bo taka silna jestes i stawiasz granice i wiesz co jest najlepsze dla Ciebie a tu nagle zaluje? :-P, :-S A co do obecnego randkowicza, czy Ty przypadkiem nie masz tak, ze za szybko przekreslasz? Anja no pewnie ze miewasz doly i nie do koncamozesz poradzic sobie z przeszloscia. W koncu byliscie razem kupe lat. Tego tak szybko sie nie zapomni. Moim zdaniem zupelnie naturalne i ze posluze sie truizmem, z czasem bedzie lepiej. Drach fajnie, ze wrocilas, od razu weselej. Artykulu nie czytalam, jakos nie moge znalezc. Ale, osobiscie uwazam, ze udane zycie seksualne to 50 % jesli i nie wiecej udanego zwiazku, a Twoja bratowa calkiem madrze robi. Choc pewno nie z kazdym tak sie da :-) efa nie wiele jest co opowiadac. Jak zwylke, mielismy plany i sie zmielismy... Takie tam. Byl dlugi weekend i tydzien wczesniej ustalilismy ze spedzimy go w koncu razem bo ciagle albo ja w pracy albo on . Miala byc wycieczka. takie tam glupoty i drobiazgi. Problem w tym ze dzien wczesniej niemaz postanowil spedzic czas w swoim ulubionym towarzystwie. Jeszcze kilka miesiecy temu bym milala zepsuty caly wolny czas. A teraz tylko zamiast pobyc szczesliwa rodzina pobylam szczesliwa matka z dzieckiem. A potem byly pretensje jak moglam zorganizowac sobie czas i brac jego pod uwage, a juz najgorsza zbrodnia bylo, ze zamiast wracac do domu i gotowac obiady jedlismy z malym na zewnatrz. No jak moglismy , spedzalismy milo czas nie przejmujac sie biedakiem w domu. Ech czasami jego zachowanie przypomina mi zachowanie malego dziecka. Co mnie naszlo, zeby wiazac sie z duzym dzieckiem to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie "duze dziecko". Moze Moj mąż tez jest dużym dzieckiem, ktory nie dorósł do bycia ojcem i mężem ? Tylko dlaczego nie potrafię sie od niego uwolnić? Dlaczego myśle ciagle o tym czym zrobie dzieciom wieksza krzywdę - odchodząc od niego (bo mimo ze on mieszka gdzies indziej to nadal jsstemy małżeństwem) zabierając im ojca (ładnie brzmi - ale niestety syn tak odebralby taka sytuacje), czy tez nadal tkwić w takim amoku... Moje życie to same znaki zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hay :) Blueoczka za kim Ty tesknisz ... tz za czym ... :O tyle fajnych facetów a Ty potrzebujesz adrenaliny ? wiem ...wiem to jest tak ze zawsze tesknimy za czymś co jest niedostepne dla nas :O Józef i na masz racje musze swoje przecierpieć tyko u mnie jest tak ze na początku odetchnęłam z ulga i byłam szcześliwa, pozbyłam sie ciągłej szarpaniny :( po poł roku zaczyna mi tego brakować ... inaczej nie moge sobie tego wytłumaczyć :O Drach ja uważam ze bratowa dobrze robi :D dla mnie seks jest wazny 80 % pod warunkiem oczywiście ze idzie w parze z całą reszta :P Efa co u Ciebie? a_ona_ona opalasz juz dupkę ? ;) moze wybierzemy sie razem na Ibizę :P byłaś może ? u mnie bez specjalnych zmian byłam u fryzjera i zrobiłam sobie trwałą :P mam teraz duuuuzo włosów i nie musze sie szykować 3godz wychodząć gdzieś ;) zakrecam wałki na 15 min i gotowa do wyjścia ;) u nas piekna pogoda weeken przed nami ,nie jest zle :D miłego i słonecznego weekendu gwiazdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozefina dzieki za wsparcie normalnie mi sie kobietko ;podobasz ;P moze za szybko faktycznie robie "aut" ale dla mnie jak cos nie pasuje odrazu to raczej tak zostanie;P z doswiadczenia ...choc z moim bylym narzeczonym tez na poczatku bylo z dystansem a potem mnie zdobył tym swoim zainteresowaniem staraniem troska czuloscia itd itp:P moze faktycznie nie mozna miec wszystkiego "od razu" ;P ale ja ostatnio w goracej wodzie kąpana ;P ale tez trzeba miec swoje zdanie poglady i racje a nie tylko przytakiwac i brac wszystko co dostaje sie od zycia..;) i bez pociagu bez motyli dreszczy itd to tez nie to...ale faktycznie jak anja mowi ja chyba takich drani i niedostepnych co sa nie tacy "ułozeni" jak trzeba pociagam i mnie tacy kreca ;P bo za grzecxzny za mily i sympatyczny to mnie nie kreci ;) nie to co trawkowy ale nie chodzi tu o ta trwake ze jest zakazana tylko jego osoba podejscie do mnie do zycia (zupelnie inne niz ja- moze dlatego mnie tak kreci ze szukalam szalenstwa no i pociag fizyczny,,, jest jak diabli choc wiem ze z czasem to przeminie ;P wariactwo ;) p.s. jozefina a tak swoja droga chyba randkowicz wyczul ze jestem na nie bo wczoraj sie juz nie odezwal a po spotakaniu wczesniej dzownil i pisal jak najety ;P choc pytal sie jeszcze kiedy wracam do wrocka;P zycie ;P wiem ze teraz moj krok ;) anja ja sie niby wyleczylam z m ale w chwili slabosci tez o nim mysle jaki byl i ze inni faceci nawet sie z nim nie rownaja moze nie daje im szansy poznac sie na fb ostatnio byl taki link i zdjecie co facet robi a co nie i jesli tego nie robi to go olac a u mnie akurat M spelnial wszystkie kryteria.... z tym calowaniem w czolo itd :D nie wiem czy wiecie o jaki link mi chodzi ;P a i ze czy w dresie czy w pizamie to pieknie wygladalam dla niego ;) anja glowa do gory powiem Ci jedno z F mialas adrenaline ciagle na wysokim poziomie z R masz odwrotnie jest milo cudownie i spokojnie i czegos Ci brakuje ;P ale powiem Ci ze lepiej miec splokoj niz ciagle wariactwo wiesz ze mialam to samo ...;P i moje zdrowie na tym cierpialo ;) to sie rozpisalam laseczki milego dnia ja teraz obiadek robie dla rodzinki a potem jade sobie na zakupy z siostra nie pamietam kiedy juz tak razem gdzies spedzalysmy czas...;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sesku, seks jest wazny i jest dopelnieniem dobrego zwiazku i jak jeszcze ciagle kokietujesz i dbasz o te sprawy albo urozmaicasz ..;p to faktycznie facet nie pomysli o skoku w bok i innych doznaniach ale .. wiadomo ze my nie mozemy byc super ekstra przez caly czas 7 dni w tygdoniu 24h bo praca dzieci dom na glowie i nie zawsze jest czas chec i sily ..;P dla chcacego nic trudnego ;P u mnie z bylym ... tak bylo dopieszczalismy sie w tych sprawach .. ale co innego nawalilo.... klamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczka ja mam tak jak Ty ;-) tez robie out szybciutko, moze nie z tymi co jestem dluzej ale napewno na pierwszej randce potrafie wyczuc czy cos z tego bedzie czy nie ;) jutro jade na Cypr, Anja na Ibizie nie bylam, ladnie tam ale straszna imprezownia, ja chce na Lanzarote pojechac :) Drach cudownie miec Cie spowrotem tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) jeszcze trawkowego wspominam to chyba facet ktory nie wyleci mi z glowy tak szybko jak zawsze inni 1,5 miesiaca to juz cos a nie 2 czy 3 spotkania i out ;P ale ktos tam sie kreci juz w miedzy czasie wiec ..;P pozyjemy zobaczymy ;) a ona ona udanego ..;) anja to co jedziesz ze m na we wrzesniu ?:P efa,drach, jozefina, aleksandrawielka, co mam zrobvic?co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tydzien leci okropnie szybko. O M wcale nie myśle. Ale przychodzi week i sie zaczyna. Syn od południa na niego czeka. Zaraz ponoc bedzie. I co sie stanie jak tatus przyjedzie? Złość przejdzie i bedzie wszystko ok. Psychicznie chyba zejde jak tak cały czas bedzie. A on jak przyjezdza zachowuje sie tak jakby nic sie nie działo. Normalnie gada. I tylko tak dziwnie mi sie przygląda. Sama nie wiem dlaczego. Zachowuje sie cały czas tak jak wczesniej, jak "przed tym ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis umieram :D wczoraj popilysmy z anja u niej w ogrodku...bylo super...ale najgorsze ze dzisiaj musimy z anja isc na urodziny do manon corki...chyba nie dam rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
Co mam zrobić nikt Ci tego nie wytłumaczy, jedyna osoba która może to Twój maz. Rozmawialas z nim o tym co czujesz, czy to wygląda tak, że jak jest to nic nie mówisz i grasz że wszystko Jest w porządku a jak go nie ma to rozmyslasz nad wszystkim? próbuję jakoś zrozumieć i ogarnąć Twoją sytuację i po prostu nie mogę, nic mi nie wychodzi. Drach jak ja bym chciała tak przechorowac następny dzień, najlepiej po porto albo winie :-P Efa napisz coś, choć zakładam, że skoro nie piszesz to wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×