Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

jozefina ale ja nie zabranialam mu tej pracy ani nie stawialam ultimatum tylko skomentowałam ze mi sie to nie podobalo i bylo wkurzajace ;P tyle ;Pi sadze ze gdyby mialby isc ochraniać dyskoteke czy jakąs impreze to i tak by to zrobił. bo kase potrzebował i w tej kwesti mu ufałam ale coś innego nawaliło. buzka a ona ona powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski :D a ona ona....trzymaj sie :* jozefina to nie tak troche jak ty myslisz.Ja nie zabraniam komandosowi kontaktow z kobietami na codzien,ksiegowa jest kobieta, pielegniarki ktore przychodza do tesciowej itd.Ja 99 % klientow mam facetow, dla komandosa to zaden problem.On wie ze ja podobam sie facetom.Ale..... na disco jest inny swiat...podchmielone 20tki...szprychy...nigdy nie mozesz byc pewna na 100% ze facet kiedys sie nie skusi...takie zycie.Ja po prostu eliminuje ,,teoretyczne zagrozenie".Wiem ze komandos mnie kocha...ale dmucham na zimne :D ja chodze sama z anja na disco,wracam na ranem,nigdy nie bylo to problemem dla komandosa.Nawet jak cos lykne.Okreslmy to tak, komandos wie ze ja jestem porzadniejsza od niego.Mam nadzieje ze juz sie wyszalal, a szaaalllaaalll....oj oj oj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona jestesmy z Toba🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Drach wiem, ze to nie tak. Uczepilam sie jednego zdania, albo tej jednej wypowiedzi z 14 czerwca i juz nie odnosilam sie do nastepnych . Bo juz samo stwierdzenie, ze otoczenie Ci sie nie podoba, uwazam za jak najbardziej ok. ja sie tylko tych lafirynd i obrony biednych mezczyzn przed nimi uczepilam. I to nie konkretnie Komandosa tylko calego rodzaju meskiego. Za kazdym razem jak slysze ja kolezanki zabraniaja swoim mezom roznych rzeczy pod pretekstem - musze go pilnowac bo inne baby to harpie i na 100 % beda polowaly na mojego misia a on taki biedny napewno ulegnie - zastanawiam sie czy to napewno tak ma byc. Jak jestem w zwiazku to moim zadaniem jest pilnowac, zeby nie ulec jakiemus ciachu z pracy czy fitnesu, natomiast moj niech sie martwi o te wszystkie ewentualne napadajace na niego laski. Blueoczka , A ona ona - nie tykalam was osobiscie tylko dawalam przyklad. Przepraszam. A ona ona, powodzenia, trzymaj sie. Bedzie dobrze. Efa napisz pare slow wiecej, kiedys jak juz bedziesz miala czas. Ja pakuje ostatnie rzeczy i o 12 na lotnisko. Wspaniale 10 dni przed nami. :-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Józefina to masz całkiem inne podejście od większości kobiet albo to była ironia z tym, że to mąż biedny musi się bronić przed tymi babami a nie , że to mąż "napadnie na nie" i one będą musiały się pilnować by nie ulegać, tak jak to Ty piszesz, że musisz się pilnować,,,,,, kij ma przecież dwa końce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyznę trzeba glaskac jak kota , karmic jak misia i trzymać na łańcuchu jak PSA ;) :D Tego sie trzymam :) oczywiście ze okazja czyni zlodzieja np DISCO ... sama wiem po sobie ;) Jozefina Milego, udanego urlopu ! Odpocznij kochana ! A_ona_ona Trzymaj sie bidulko ! Pozdrowienia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obyś go Anja tylko nei zagłaskała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! Jozefina wiem ze sie mnie nie czepialas :) kazdy ma prawo do swojego zdania. Racja z tym ze mi facet moglby zabronic pracowac z mezczyznami a od tego sie nie uchronie, bo beda wszedzie, na silowni, zajeciach i prywatni klineci. Na lotnisku pracuje w lounge dla VIP i tam dopiero mam facetow heheh Ostatnio moj klient mi powiedzial ze ze wzgledu na to ze jestem atrakcyjna i fajna to bede miala jeszcze wiecej klientow mezczyzn. ;-) jak ktos kogos kocha to nie zdradzi a delikatny flirt to nic zlego Dyskoteki kojarza mi sie z pijanymi ludzmi, narkotykami, napalonymi mezczyznami i kobietami. Oczywiscie nie wszyscy chodza tam w tym celu, i dalej upieram sie przy zdaniu ze jak bedzie chcial zdradzic to i na przerwie w pracy zdradzi. Nie zabranialabym chyba ale pewnie weszyc bym weszyla. Gdzies czytalam takie powiedzenie ze zwiazek nie istnieje jak kobieta czy mezczyzna musi bawic sie w detektywa. Wczoraj mialam operacje dziekuje za wsparcie :))) mialam znieczulenie ogolnie,uspali mnie, odlecialam niewiem nawet kiedy obudzili mnie juz po ;-) mam nadzieje ze juz bede miala spokoj :) czulam sie dobrze po wszystkim nie bylo mi niedobrze ani nic z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona ciesze sie,ze tym razem jest dobrze:) gdzie pojechala Jozefina?chyba cos nie doczytalam Udalo mi sie wczesniej wrocic,zakladam trampki,sluchawki w uszy i lece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozef i na milego urlopu, wypoczywaj :D podsumujemy temat z ,, praca na bramce w disco". lafiryndy sa wszedzie,facet moze zawsze zdradzic,fakt numer jeden.Fakt numer dwa nikt nie lubi jak sie go do czegos zmusza, obojetnie czy to kobieta czy facet. Fakt nr 3...nasi faceci nas kochaja bo jestesmy gwiazdy :D i wszystkie lafiryndy mamy gleboko w czapce :D :D (...dmuchamy na zimne od czasu do czasu tez :P :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach jak zawsze konkretna ;P dmuchac zawsze trzeba ;P a ona ona super ze ok:) jozefina spoko wiem ze nie bylo to w tym kontekscie, tylko wyprostowalalam swoja wypowiedź bo moze Ty mnie zle zrozumialas ;) udanych wakacji:P(tez chyba nie doczyta;lam albo nic nie wspominalas):) anja glaskanie swoja droga ;P buzka u mnie ok... cos tam sie kreci choć ostatnia randka nie udana ;P bo kolejna szuflada z napisem "kolega" się zapełniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jozefina nie pojechala nigdzie o ile mi wiadomo, chodzilo z pojechaniem ze wywalila kawe na lawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Chyba jednak poleciala gdzies bo sie pakowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Drach swietne podsumowanie. Efa, na urlop pojechalam, do Polski. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozefina ale gdzie do polski?..i tak dobrze ze nie do egiptu na wielbladzie jezdzic...wszyscy tam teraz jezdza.Nie mam nic przeciwko wielbladom :D tylko arabom :P moje marzenie to japonia...ale tam ani autem ani na koniu sie nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonia....moze byc z malej litery ale jakos ,, do polski" z malej litery zabololao mnie :(....do POLSKI !!!!!!!!!!!!, lepiej wyglada,co nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Drach na przepiekne Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja chce do wloch😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Po 12 h w pracy musialam sie zrelaksowac wiec co?...no bieganie wiadomo Przyjaciolka obok rowerem jechala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa super ja dzis prowadzilam zajecia i z zazdroscia patrzylam na moja cwiczaca grupe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie bylam na podkarpaciu, dla mnie to zawsze bylo bardzoooo daleko :D ale teren na pewno piekny :) efa jak w taka pogode mozna biegac????? :D u nas jest tak goracoooooo :O z moim niskim cisnieniem krwi mam problem zeby oddychac :( o.k Arbeit macht frei :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-z Ciebie to jestem dumna:)tak szybko zamienilas marzenia w rzeczywistosc wiem,ze ciezka praca ale robisz teraz to co lubisz Drach u nas tez gorac:Ddzisiaj rowerem 40km z przyjaciolka.chcialam dalej ale ona jeszcze nie rozruszana Musze ja troche przegonic to mojego tempa nabierze Uczcilysmy nasz wysilek wielka pizza;) W taka pogode jednak lepiej sie jezdzi niz biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja naleze do wybitnych leniwcow...w tym jestem MISZCZEM :P moj mlodszy syn chodzi na treningi kolarskie, dziennie ponad 100 km....na pewno ma to nie po mnie :D dzisiaj 20 stopni...az chce sie zyc :D buzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
u mnie dalszy ciag upalow milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
u mnie dalszy ciag upalow milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas cieplo tez ok 20 stopni ale od kilku dni pochmurno i duszno nie podoba mi sie to wolalabym Polskie upaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 stopni bylo rano...teraz juz mamy 30 :( :( :( i znowu zero powietrza !!!! ale dzisiaj juz PIATEK,PIATECZEK,PIATUNIO :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!! a tu od rana chmurzyska ;-) nic sie nie zmienia od paru dni i powietrze stoi :-) milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, czy u was jest tez tak duzo komarow?sluchajcie chodzimy z niemcami pokasani jak cholera...jakas plaga u nas panuje...zra nas w pracy,domu, na ulicy nie idzie wytrzymac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×