Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
aleksandry to niezle artystki i gwiazdy:)zgadzam sie:) nie uwierzycie ale dopiero wstalam:Djak mi mlody powiedzial ktora godzina to uwierzyc nie moglam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) czasami tez tak mam ze spie i spie nieraz 12 godzin ;> poznej stracony dzien ale co tam... lece jutro do Polski na tydzien;))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D no to pozdrow Ziemie Ojczysta ode mnie tez :D ja jestem przemarznieta, w firmie zepsulo sie ogrzewanie, sluchajcie 9 godz. w 10 stopniach...i tak mamy drugi tydzien, moi wspolpracownicy klna niemilosiernie, tylko lizusy szefa siedza cicho...mowilam wam ze to obkurwience,nawet nie wezwali ekipy do naprawy, u szefow oczywiscie cieplo bo dogrzewaja elektrycznymi grzejnikami. na sama mysl ze mam tam jutro znowu jechac,noz otwiera mi sie w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny drach apropo warunkow w pracy to pracowalam jakis czas temu na innym oddziale tej samej firmy co teraz i tam chodzilam ubrana po 3 rekawy z grubymi golfami i na to fartuch a pacjenci na poczekalni siedzieli w kurtkach bo tak zimno bylo, a szef grzal tylko wtedy gdy przyjezdzal do firmy i tam spal a rano z nowu zimno i od 22 po pracy dopiero wlaczalo sie ogrzewanie, bylam tak przemarznieta ciagle zasmarkana i ciagle przemarznuiety pecherz moczowy.. koszmar a herbate jak zrobilam w 5 min byla zimna. Wyczailam kiedys ze klimmatyzacja jest wiec znalazlam pilota i wlaczalam sobie na cieplo kiedys szef przyjechal przypadkiem i byla zadyma z konfiskował pilota od klimy i tyle bylo cieplo.na szczescie tamten oddzial firmy sprzedal i wrocilam do głównej siedziby;) A na tym oddziale firmy co jestem teraz szef tak grzeje ze mozna sie udusic z goraca ;) ciagle mamy okna pootwierane ;) zycie ....;) Dobranoc :) a nasz cudowny szef teraz dał nam mozliwosc dorobienia i placi za nadgodziny matko jaki on wspaniałomyślny ;) ;)(ironia);) co tam przeciez mozna harowac wiecej co to dla nas ;) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze nie placi jak zostaniesz godzine dluzej w pracy piąty czy osmy raz tylko wyznacza nam dni w ktore pozwala nam przyjsc ;);););) do tej pory nie bylo to istotne Wam placa za nadgodziny drach nie ma co pisac bo pewnie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej blueoczka ja jestem na swoim wiec ile pracuje tyle zarobie wczoraj bylam od 7.30 rano do 22.30 czyli 15godzin jak dobrze licze:O X wczoraj sie napierdolil i nie dal mi spac cala noc bo chrapal ,sapal i nic do niego nie docierala kurwa myslalam,ze go udusze poduszka:O nie dosc,ze tyle godzin zapierdalalam w pracy to jeszcze wypoczac w domu nie moglam wroce z pracy to zrobie z nim porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka a co to sa nadgodziny? ja pracuje codziennie od 8.30 do 18.00 a placi nam za 8 godz.W sobote pracujemy 4 godz. i wogole nam nie placi, niemcom tez nie.Pod tym wzgledem obkurwieniec jest sprawiedliwy :P, traktuje nas jednakowo. my nie mozemy byc chorzy, wprowadzil taki terror ze kazdy boi sie odezwac.W zeszlym tygodniu zadzwonili ze szkoly ze moj mlodszy syn zwymiotowal i ma rozwolnienie i nalezy go zabrac ze szkoly, komandosa musialam wyslac bo nie pozwolili mi wyjsc z firmy.Moglam isc do lekarza i dostalabym zwolnienie, ale ich to nie interesuje.Ich nie interesuje nic.Atmosfera jest okropna, wczoraj np. szef dal mi rachunek za telefon.telefon mam sluzbowy.Rachunek jest na 200 euro, prywatnych moich rozmow jest na 27 a ten sk*****syn odwalil mi cyrk. Oni sa poje***ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej drach🖐️ i co masz placic za te rozmowy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
musialam polozyc sobie na oczy zimne okulary zelowe bo wygladam jak koszmar:O zabije dziada,przysiegam takie mialam rano chody,ze wynioslam wszystkie jego buty do skladzika i schowalam klucz:D niech w klapkach popyla:D mial wczoraj buty pochowac,nie chcialo mu sie to zrobilam to za niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość St. Strzelec Franciszek Dolas
Drach.....czy komandosowi udało się odbić syna ze szkoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st.franciszek dolas bardzo mi sie spodobalo twoje pytanie :D dal rade :P dzisiaj sie okazalo ze nastapila pomylka z tym rachunkiem, ja to juz wczoraj wiedzialam ale oni potrzebuja wiecej czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Franciszek ale mnie rozbawiles:D byl odbijany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D jezeli myslicie ze system zdrowotny w polsce jest chory to napisze wam jak po***ny jest system niemiecki, nie moglam tego inaczej nazwac :P dzisiaj komandos byl u lekarza z moim synem, bo wczoraj jak maly wracal ze szkoly to znowu zwymiotowal na chodniku jak wracal ze szkoly, nie wiemy co sie dzieje,i pani doktor powiedziala ze ma zostac 4 dni w domu NA OBSERWACJI, przy czym niemiecki system zdrowotny nie przewiduje dla matki zwolnienia na dziecko od 12 roku zycia, obojetnie w jakim stanie znajduje sie to dziecko. jezli ja pracuje do 18ej, to niby jak mam go obserwowac?kto ma mu np. obiad zrobic itd?komandos sie wk***il i powiedzial tej pani doktor ze to jest po***ne, to ona odpowiedziala ze moge wziazc urlop jak chce i siedziec z dzieckiem w domu. szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny drach szkoda gadac naprawde nic juz nie dodam... :/ a co do tego dorobienia w pracy to pierdziele to ... efa troszke sie usmialam z tych schowanych butow ;) Ty jestes cudowna kobieta ze tak "sprzatasz" za niego :):D porzadek ze hej :) witam strzelca ;) usmiech sie pojawil ;) Buziaki zapracowane kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach moze Twoj syn ma to na tle nerwowym-cos sie w szkole dzieje.A moze ma na cos uczulenie,dostal alergie Mozna nie byc uczulonym jednego dnioa a drugiego dnia organizm zareaguje na ta recz Ja np tak mam Tyle,ze nie mam pokarmowki i na ciele tez mnie nie wysypuje Najczesciej kicham,czerwone oczy,kaszle i sie dusze Porabana macie ta sluzbe zdrowia.U nas nie jest chyba az tak zle tzn ja nie narzekam Jak choruje to najczesciej z wlasnego znaniedbania lub jak odstawie sterydy bo mi sie wydaje,ze juz mi nie sa potrzebne Kilka dni i jestem zalatwiona:O Blueoczka no ja juz niestety pozostane pedantka do konca swoich dni;)I o te ciuchy bedzie walka zawsze A klucza jeszcze nie oddalam:D Dostalam wczoraj czekoladki-pyszne ale i tak odzywam sie sluzbowo ciekawe co u dammar?Zaniedbala nas ostatnio;) I pomarancza nie macha-ale nie ta od odbijanego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa to nie ma zwiazku ze szkola, maly uczy sie bardzo dobrze,jest lubiany w szkole.W sobote pisal pierwszy wazny egzamin w zyciu.Tutaj tez dzieci ida do gimnazjum bez egzaminow, ale maly chce isc do najlepszego o bardzo wysokim poziomie nauczania,i tylko tam zeby sie dostac nalezy zdac egzamin.W sobote maly pisal 3 testy,od 8.30 do 14.00 bez przerwy.18 zadan tekstowych z matematyki, 18 zadan z fizyki i 18 pytan popularnonaukowych. Jutro lub pojutrze beda wyniki. Moze to przez ten stres,jeszcze zostanie do piatku w domu, bo nie czuje sie najlepiej.Komandos z nim siedzi bo mnie przeciez nie wypuszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zyje, zyje, tylko nie mialam weny do pisania, ani zbyt wiele czasu. W Sylwestra umarla nasza chomiczka, miala juz 2 lata i wiadomo bylo ze dluzej zyc raczej nie bedzie, ale wtedy przeplakalam caly wieczor.To pierwsze zwierze jakie z nami bylo tu w Irlandii, nie wiedzxialam ze mozna sie tak przywiazac do ...myszy wlasciwie. Teraz mamy kota, ma 3 i pol miesiaca i szaleje.Zaaklimatyzowal sie u nas w jeden wieczor. U nas w collegu grzeja tak ze mozna oszalec, ogolnie jest bardzo cieplo na zewnatrz. Drach u twojego syna to chyba stres, ja czasem tez tak reaguje. Uczymy sie teraz podatkow i obliczania ich, wiecie ze w Irlandii jesli dostaniesz bonus 400 euro od pracodawcy to na reke wyplaca ci tylko 192, reszte zabiera panstwo.Zdzierstwo w bialy dzien. A mnie interesuje takie doradztwo podatkowe, wiec sie skupiam i ucze.W poniedzialek zaczelismy uczyc sie programu Power Point, jesli pracujecie w biurze pewnie go znacie, uczymy sie robic pokaz slidow , a babka od ECDL mowi ze za tydzien egzamin. Nie wiem co sie stalo ale tak lecimy z materialem ze zwariowac mozna. Wiec nie gniewajcie sie jesli nie bede czest pisac. A, witam nowa kolezanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dammar ja sie nie gniewam ale martwie jak tak dlugo milczysz:) dobrze,ze wszystko oki:) bol po stracie chomika znam bo mielismy ich kilka jak jeszcze mlody byl maly;) po pierwszym tak plakal wiec urzadzilismy pochowek;) i poszlismy kupic drugiego za kilka dni-moze 3 minely wracam z pracy a chomik sztywny:( chyba jakis chory byl pomyslalam,ze maly znowu bedzie plakal cala noc wiec polecielismy z X i kupilismy gryzonia mlody wrocil z zerowki i pierwsze co zrobil to polecial do chomika-zawsze tak robil nawet butow nie sciagal patrzy i patrzy i pyta co sie chomikowi stalo,ze ma inna sierc i jest gruby a ja mu powiedzialam,ze chomik zmienil sierc na grubsza bo zima idzie musialam go oklamac bo tak mi zal jego bylo:( sama zawsze plakalam jak chomik odchodzil ze starosci teraz juz nie mamy zadnych zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziewczyny a planujecie jakies wyjazdy,urlopy w tym roku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej dziewczyny :) efa Ty juz ? o wakacjach urlopie szybko ;) ja bede musiala sbie znowu w tym roku chyba podarowac jesli mamy odkladac na slub i oszczedzac ech :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Hay:) melduję się krótko ;) mam bardzo duzo pracy ale dzis jeszcze i uciekam na kilka dni do mojego R ... ;) Efa urlopu jeszcze nie planuję ...ale ja nie zrezygnuje z niego ;) (chyba ze zajdę w ciązę to polskie morze :D ) wszystko zalezy jak sie wszystko dalej potoczy ale pojadę w czerwcu albo wrzesniu , a kierunek bez roznicy jest dobra oferta ..jedziemy :) Ty efa nie musisz wyjezdzać masz urlop przez cały rok :D zazdroszcze! z kluczem czytałam ...dobry numer :D oddałaś ? czy dalej popycha w klapkach ?:D Dammar u nas w zeszłym roku padł chomik maly z bratową przepłakali cały tydz ,brat kupił nowego ale coś znowu choruje:( ja jestem kociara :D myszki zawsze będe tępić :D u nas wiało całą noc paskudnie :/ pozdrowienia i miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Morgen zza miedzy :D To widze ze kochacie zwierzatka jak ja, jak mi zmarl pies ( to bylo jeszcze w liceum ) 2 tyg. nie moglam chodzic do szkoly, byl 19 luty, pamietam jak dzis,snieg po kolana,pochowalismy go kolo domu, wiec ja zeby byc blisko, na boso w koszuli nocnej siadalam na dworze.Moja mama mowila ze sie bali ze mi odbije. Nie mam psa bo nie bede miec dla niego tyle czasu ile potrzebuje, ale to jest moje najwieksze marzenie i zawsze mowie, facet ktory mi kupi psa ( nigdy mi zaden nawet tego nie zaproponowal) to bedzie facet ktory mnie naprawde kocha. Ja juz wiem ze urlop mam od 22 czerwca, 2 tyg.Wiem, bo w tym czasie planuje przeprowadzke.Na tydzien gdzies pojedziemy, nie wiem gdzie bo ja panicznie boje sie latac samolotem.Komandos proponuje do Turcji albo do Egiptu.Mnie w tamte rejony jakos nie ciagnie.Ja moge nad polskie morze jechac i bede szczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
anja ja musze wyjechac gdzies bo tutaj nie odpoczywam Latem wiadomo jest fajnie ale zeby sie oderwac od pracy musze wyjechac Tez planuje Turcje w czerwcu ale zobaczymy jak X z praca Drach Turcja jest naprawde fajna.Egiptu nie polecam;) Upatrzylam fajny hotel w Marmaris-Wybrzeze Egejskie Na Riwierze juz bylismy i bylo napprawde super a tez na poczatku mielismy obawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Morgen ;) Tak Efa wiem w domu to nie urlop zawsze coś się znajdzie do roboty... Efa dlaczego nie podobało się Tobie w Egipcie ? ja byłam nie pamiętam ale ze 4 lata temu ...było super bardzo duzo zwiedziliśmy i bylismy zadowoleni bardzo! w turcji byłam 2 lata temu i szczerze to kazdy urlop jest super ale ja podobnie jak drach nie miałam ochoty tam pojechać ale moj R wybrał... wiec dla mnie liczy się urlop ;) brakowało mi tam czegoś ... jedynie to ze moj nakupił koszul "markowych" i ciągle wspomina ze musi tam wrócić bo orginały tak długo mu nie służą jak Tureckie :D ja nie kupiłam nic bo nienawidze podróbek :D osobiście logo znanych firm nie jest mi do niczego potrzebne ale czasem mam słabosc ... szczególnie do butów :D miłego weekendu ! u nas biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
nawet nie zauwazylam jak minela nasz rocznica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u mnie dzisiaj mija rocznica,jak pierwszy raz tutaj trafilam.Przeczytalam kilka pierwszych moich wpisow...ale czlowiek byl glupi rok temu ze tak przezywal :D, bardzo dziwnie teraz sie to wszystko czyta...a ile nowego sie wydarzylo od tego czasu :D dzisiaj wieczorem jedziemy z komandosem do polski,taki romantyczny wieczor sobie robimy. acha, dzsiaj przyszlo pismo z gimnazjum ze przyjmuja mojego syna.maly jest przeszczesliwy, od razu wykonal kilka telefonow do polski. na urlop pojechalabym np. do chorwacji, nie wiem dlaczego ale jakos mnie wlasnie tam ciagnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach🖐️ Pogratuluj mlodemu od ciotki efy z Polski;)Z synow mozesz byc naprawde dumna:)I pewnie jestes U mnie pol dnia siedziala przyjaciolka.Zrobilam,po raz pierwszy, makaron z tunczykiem-pycha,salatke z feta i pomidorowke wiec kolezanka tez zjadla:) Ja do niej jak wpadne to tez zawsze cos dobrego wciagne:) Przyszla z malym haskim.Znalazla go kilka dni temu w opuszczonej stodole:(Byl tam zakniety,glodny,zapchlony Taka pocieszna kulka X go polozyl na fotelu obok siebie a my w kuchni rzadzilysmy kolezanka szuka domku dla psinki ale pewnie u niej zostanie bo trudno sie bedzie rozstac Moi chlopcy tez chcieliby pieska ale nie mozemy niestety go przygarnac:( Wieczorem umowilam sie do pubu z przyjaciolkami.Bedzie piwko i plotki;) Mam 2 dni wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn tez chce psa bo w Polsce mamy.Ale powiedzialam ze jak bedziemy miec wlasny dom to kupimy psa. Najpierw kupie smycz i jesli smycz bedzie wyprowadzana codziennie na spacer to psa dostanie.Taki jest warunek. Drach pogratuluj synowi, swietnie ze zdal. Urlop? Ja bym chciala jechac na Bawarie, widzialam domki do wynajecia i wcale nie tak drogo, chyba 350 euro za tydzien, ale pewnie na Hiszpanii sie skonczy.Ja mam wolne od polowy maja. A le jeszcze tak daleko w przyszlosc nie wybiegam, ja musze miec zaplanowane,. Dobrej nocy kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
drach gratulacje dla syna , to się chwali super ! słuchajcie my w domu mamy schronisko ;) jest pies w kojcu zabrany ze schroniska drugi na dworze przybłęda .. koty dwa w tamtym roku się przypętały zal wyrzucic przygarnięte :) zeby było mało jeden z nich urodził 2 kotki... wiec sa 4 :D plus do tego jeden kot nazwany garfild przyszedł i spi u nas na dworze od tyg ...słodki i juz jest karmiony wiec zostanie :D a w domu mam mojego persa ktorego kocham nad zycie :D a mama ma pieska yorka :D dom wariatow mowie wam :D ale kochamy zwierzaczki i zaden z nas nie potrafi zostawic ich na pastwę losu :D najgorsz ze moj R uczuleniowiec...:( ok uciekam do spania ;) dobrej nocy wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×