Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

efa, drach, chcialabym chociaz troche waszego bolu wziac na siebie.. jestescie piekne mlode madre kobietki i wierze z calego serca ze bedziemy wszystkie szczesliwe predzej czy pozniej , moze teraz zbieramy te doswiadczenia po cos... ze jak spotkmy ksiecia to bedziemy pewne tego, nie bedziemy musialy bawic sie w detektywow, bedziemy jedyne i najwazniejsze dla niego od poczatku pewne milosci i wiernosci przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja z ciastem w niedziele wielkanocna? uwazam pomysl nie trafiony.U kazdego jest ciasto i beda chcieli Cie ugoscic,to ty z grzecznosci powinnas ich ciasto chwalic.Pasuja zonkile lub tulipanki w lapke z tekstem: Przynosze wszystkim troszke wiosny"lub ewentualnie bonbonki ( pralinki ).Na pewno zrobi im sie cieplej na Twoj widok :D jak nie goraco :P efa czasami zycie bywa parszywe do bolu,a szkoda...faceci sa niereformowalni.Wlasnie anja napisala ze jutro spotykamy sie u jej mamy i robimy imprezke.Miala byc dzisiaj ale kilka osob nie moglo przyjsc.Bedzie wesolo, bo my wszyscy bardzo sie lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dzieki dziewczyny:)mam nadzieje,ze spotkam kogos kto mnie pokocha,przytuli,wesprze,pomoze,dla kogo bede kobieta a nie robotem,kogos dla kogo bede wazna nie bohatera jednej akcji ktory nie potrzafi zadbac o rodzine,skleic ja tylko swiadomie rozwala chcialabym miec rodzine:)i tylko to tego ludziom zazdroszcze rodziny normalnej,zdrowej,kochajacej,gdzie czuc to cieplo,ta bliskosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach ale jakby sama anja piekla to by zrobila wrazenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazko jest philipsa, miele jest bardzo dobra firma,pralke mozna kupic ze 100 letnia gwarancja. ja tam nie czekam juz na zadnego ksiecia,po czasie i tak wszyscy okazuja sie padalcami,czlowiek naiwny , wierzy ze tym razem to juz na pewno bedzie inaczej, i co ? po kilku latach kicha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa pod warunkiem ze upiecze sama :)ja i tak bym kupila gotowe :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wlasnie nawyzywal mlodego od glebow:Olecialy chuje,kurwy,ze go rozpierdoli,mysl ta mozgowinca-jego slowa mowie,nie krzycz,wielka sobota jest bo mu mlody wyrzucil mu przyprawy,ktore byly nasypane do miski mlody myslal,ze to resztki lupin po pistacjach i wyrzucil-chcial sobie zalac platki na sniadanie w tej misce oki mogl zapytac ale takie wyzwiska,krzyki:( mowie uspokoj sie pojde po te przyprawy polecial do mlodego do pokoju i sie roztrzasal nad jego lozkiem,ze ma zasuwac natychmiast i sie darl lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
efa czy Ty jesteś uwiązana do niego jakimś sznurem? po co się z nim spotykasz? przecież jesteś wolnym człowiekiem i sama decydujesz co robić po co skazujesz swoje dziecko na takie poniżanie i na takie cierpienie co z Ciebie za matka że pozwalasz jakiemuś palantowi tak zwracać się do swojego dziecka? czy ty jesteś jakaś ubezwłasnowolniona że nie możesz zostawić takiego gnoja? potrzebny Ci jest do łóżka czy do czego? Ty jak Ty , dorosła jesteś, sama włazisz mu do tyłka ale jak możesz pozwolić żeby darł mordę na Twoje dziecko? weź podejmij raz w życiu mądrą decyzję i rozstań się z nim, wygoń go z domu, powiedź że to koniec! Kobieto zrób to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak można być taką osobą jak Drach;) w jednym poscie kogoś "przytula" winnym poście inną osobę nazywa żmiją;) chyba sama drach jesteś właśnie żmiją nie chciałabym, żeby mnie taa osba jak Ty kiedykolwiek"przytulała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziewczyny Spokojnych zdrowych swiat ;) a tak w ogole to usmialam sie z batali slownej z pomaranczakami ale uwazam tez jak efa ze to nie ma sensu i nie odpisywac tylko ignor. dziewczyny czytalam ostatnio nasze wypowiedzi i sie wzruszam jak glupia... bo czuje ostatnio w nas takie wsparcie tutaj ze nie ma wiekszego gdzie indziej.. to co a ona ona napisala do efy i ine dziewczyny jak sie wspieramy pocieszamy ze moze kiedys w koncu spotkamy faceta ktory stworzy z nami zdrowa rodzine ja tez o tym marze.. masakra ... brak mi juz slow... bo teraz to tylko jednego brakuje przytulic sie kobietki potrzeba nam tego i nawet te banalnne slowa "bedzie dobrze" sa potrzebne! sciskam przytulam caluje! anja z tym ciastem to faktycznie ... jedynie jak sama upieczesz albo ze mama twoja upiekla gotowy nie ;) i faktycznie tam bedzie tyle ciasta ze z ciastem chyba nie.. buzka powodzenia ja juz sie szykuje na pociag i jade do domku na swieta...u mnie w domku psuje sie strasznie u rodzicow...ale mam nadzieje ze swieta beda spokojne i udane. Iskierke radosci a nawet wiecej daje mi Chrzsesnica maly szkrab ktory przyjdzie do Ciebie powie Ciocia i mocno sie przytuli... i sie poplakalam ;)))))))))) :):):) bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabolalo setunia? :P mozesz sobie mnie nazywac jak tylko Ci sie podoba, moge byc dla Ciebie zmija :D nie przeszkadza mi to wogole.Nie przytulam sie do byle kogo :P ja upuszczam jadu tutaj,swoj upuszczaj gdzie indziej, nie robi na mnie wrazenia :P wesolych swiat :) efa zaden facet nie ma prawa nazywac moich synow glabami !!!!!!my mozemy zniesc duzo,ale w imie czego obcy facet ma ponizac twoje dziecko,na to nie wolno sie Tobie zgadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach nic mnie nei zabolało moż tylko troch zdziwiona jestm, bo mślałam ze tu spoko babki są ale widać nie wszystkie;) zaraz pwnie odpiszesz, że nie dla wszystkich) wisi mi o co o mni myślisz no to papap:) wesołych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
kaloszka ja sie z nim nie spotykam,on tu mieszka nie panuje nad tym co mowi,wyzywa nas,obraza i poniza:( Mlody poszedl ze swieconka-sam wsadzil jajo,kielbaske ,chlebek ,sol i pieprz Pojechal na cmentarz zapalicz znicze u mojego taty Odciazyl mnie,dopiero z pracy wrocilam My mamy tylko siebie:)Przytulilismy sie i byl buziak i kocham cie mamo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
jaka Ty jesteś efa cierpiętnica a nie możesz go wyrzucić z tego mieszkania, po co z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
i dziwie się że Twoje dziecko Cie jeszcze przytula, powinno może przemówić Ci do rozumu i kopnąć Cie w tyłek zobacz jaki ty mu los zgotowałaś i nadal gotujesz może wyrośnie przez Ciebie na lękliwego , zastraszonego i niepewnego siebie człowieka niszczysz swojemu dziecku zycie, robisz mu straszną krzywdę co z Ciebie za matka???? jakiś obcy facet wyzywa go od głąbów, drze sie na niego a Ty jak ciele mele na to pozwalasz? jak możesz być taka egoistyczną istotą? po to żeby mieć faceta do łóżka pozwalasz żeby traktował Twoje dziecko jak śmiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa moja mama ma nas troje i z ojcem rozeszli sie jak bylam malutka, poznala W jak mialam 7 lat byli razem koala 16, lat, on mlodszy od mamy przytojny fajny facet bezdzietny bardzo chcial miec z moja mama dzieci ale mama nie mogla zajsc w ciaze bo miala komplikacje po porodzie ze mna, najmlodsza. W staral sie bardzo gotowal, sprzatal, bawil sie z nami rozwiazywal zadania domowe itd ale bywalo i tak ze na nas nakrzyczal ale mama zawsze stawala w naszej obronie i konczylo T tak ze sie klocili o wychowanie. Robil czasem jazdy o byle co ale nigdy na nas nie przeklinal bo mama by go pewnie wywalila z domu odrazu.Twoj apollo nie ma prawa przeklinac do Bananka i Ty go w koncu wypiernicz :) Blueoczka milo czyta sie Twoje posty pisze to juz drugi raz , dokad zostawilas M to nie ta sama osoba :) Za godzine bedzie u mne kijanka jedzie z filmami :) a ja smierdze cebula hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
może za 10-15 lat Twoje dziecko efa będzie żalić się na takim forum że zmarnowałaś mu życie napisze że matka nie zapewniła mu normalnej rodziny tylko znalazła sobie kochasia który go niszczył i poniżał i może Twoje dziecko Cie znienawidzi To jak jest teraz rzutuje na jego całe przyszłe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
kaloszka mysle,ze mnie nie znienawidzi a z X nie sypiam-tak dla wyjasnienia,to nie facet do lozka wiem,ze powinnam zrobic porzadek w swoim zyciu tylko nie wiem jak:( a ona ona-zapach cebuli jest sexy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem dlaczego pomaranczki czepiaja sie efa ze potrzebuje faceta do lozka podstawowe pytanie do was drogie panie, czy jezeli z facetem sie wam nie uklada, mijacie sie, nie spedzacie wogole czasu ze soba, warczycie na siebie , to idziecie z nim do lozka??? podejrzewam ze nie, wiec pisanie tutaj ze efa chce byc z nim tylko po to jest poprotu smieszne, ja mysle ze tu bardziej chodzi o przyzwyczajenie moze w jakims stopniu wygode moze strach moze poprostu boi sie podjac tego kroku bo to jednak bedzie bolec i bedzie jazda. Niewiem czym kieruje sie Efa, jako kobieta i wnioskuje po tym co pisze Efa o swoim zwiazku to podejrzewam ze seksu tam dawno juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
sexu nie ma,ja w ogole nie potrzebuje tego albo tak mi sie wydaje,ze nie aale jezeli sie nie uklada,klocimy sie ,nie ma ciepla to jak mozemy sie kochac? u mnie najpierw glowa i to co nazbiera sie w ciagu dnia rzutuje tez na noc a ona ona-jak Ty doskonale rozumiesz kobiety;)dokladnie jest tak jak piszesz:) drach jak sie trzymasz?poprzytulac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku Efa78 jest to współuzależnienie. Bardzo trudno wyjść z takiego związku ale można ... Tutaj jest dziecko więc nie ma na co czekać, będzie tylko gorzej Efa. Zestresowana, smutna, skupiona często na piciu partnera matka to kiepskie wsparcie dla nastolatka. Decyzja i konsekwencja - da się wyjść i na nowo poukładać sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
mia77 to dorosly prawie facet-19lat:) nie wiem czy isc na ta terapie czy prywatnie?czy w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnessme
Ale sie porobilo tutaj..... Efa---przykro sie czyta,ze X tak sie odnosi do Twojego syna:(. Ja bylam 8lat z nieojcem swojego synka, owszem,zdarzaly sie miedzy nami klotnie, ale NIGDY nie wyzwal mojego syna, nigdy,tego mu akurat nie zarzuce.Nie reczylabym wtedy za siebie, przeciez to jest niepojete,zeby obcy badz co badz facet wyzywal mi dziecko?! Efa, jestes silna kobietka, zapewne dlugo jestes z X,ale... sama widzisz,ze do niczego dobrego nie zmierzacie:(. Musisz to zakonczyc, ludzie sa ze soba ,po to,zeby bylo przyjemniej, wspierac sie,pomagac, SZANOWAC, a nie psuc nerwy sobie tylko, I to jescze poprzez faceta! Wiecie.. ja meza wywalilam z domu sama, mialam dosc jego awantur, bicia etc...zamknelam za nim drzwi, maly roczku nawet nie mial, I zaczelam myslec, ok, co teraz?? Co z rachynkami, domem, dojazdami do pracy? I wiecie co, dalam rade! mimo tego,ze zrobilam to ,wywalajac go pod wplywem impulsu, to dalam rade, Takze Efa, nie uzalaj sie , ze wspolne lata, dom itd.... tylko dzialaj kobieto:). Jeszcze mnostwo szczesliwych chwil Cie czeka, zobaczysz:)A przedewszytskim swiety spokoj, o co wbrew pozorom najtrudniej. Zycze duuuuzo sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
sadnessme przywracasz wiare,ze sie da:)podziwiam,ze dalas rade moze lepiej najpierw cos zrobic a pozniej myslec jak bedzie-tak jak w Twoim przypadku impuls a nie analizowanie cholernie mnie boli,ze obcy gosc wyzywa moje dziecko ma niska samoocene dlatego tak robi zadnych zasad a lacza nas tylko wspolne lata... zaden dom bo tu to ja zycie wnosilam,ja i moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
razem jestesmy 15lat z tym ze ja odeszlam ,bylam z kims innym,on sie wyprowadzil trwalo to z 5-6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
Przykro sie to wszystko czyta Efa, chyba w kiepskiej kondycji psychicznej teraz jesteś co? Nie masz mozliwosci wyjechać gdzieś na chwilę? Tak żeby wszystko na spokojnie przemyśleć. Jedna poprawka jeśli byliście razem 15 lat to on nie jest obcym człowiekiem, ma prawo zwrócić uwagę, a wyzywać nie ma prawa nikt rodzony ojciec też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
🖐️Jozef:) nie ma prawa wyzywac-sam powinien o tym wiedziec jestem w fatalnej formie,w pracy placze,czasami mysle,zeby zalatwic to raz na zawsze,ze nie dam rady,ze jak mnie nie bedzie...to sie wszystko ulozy mam ochote wszystko do rzucic i wyjechac,wylaczyc tel to znowu ide na cmentarz i prosze ojca,zeby zabral mnie juz do siebie:( wiem to nienormalne jest ciezko mi naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
Wiem Efa, naprawdę wiem. Był czas, że wracałam do domu tylko dlatego że małe dziecko czekało na mnie. I nie wiem gdzie była bym teraz gdyby nie mały. Naprawdę rozumie to co czujesz i piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnessme
Efa Kochana! NIE WOLNO Ci tak myslec!Zeby tata Cie zabral,co to ma byc?? Przez faceta sie tak zadreczac??? No way! Wlasnie o to chodzi, o ten impuls, bo jak sie czlowiek zastanawia, analizuje.. jednoczesnie wiedzac,ze do niczego dobrego to nie prowadzi. Trzeba krecha przekreslic,nie mile,ale zycie czasami jest niemile wlasnie.To tak jak podobnie z plasterkiem, trach,raz ,a konkretnie, poboli troche I przejdzie, 15 lat... hmmm, troche czasu minelo, ale moja mama byla 30 z ojcem,ktory ja zdradzil I zostawil, mama sie podlamla, ale na dzien dzisiejszy ma cudownego faceta, ktory zrobilby dla niej wszytsko! jest schorowana, a on jej pomaga, sprzata, czasem gotuje, poprostu jest przy niej, Mi to obcy facet,ale nigdy nie dal tego odczuc, dziekuje mu za to, Piszesz,ze kiedys sie rozstaliscie.. hmm, z doswiadczenia wiem,ze powroty nie istnieja, tym bardziej,jak byl ktos inny w miedzy czasie, niewielu sie to udaje. Wiem,ze Ci ciezko, ale pomysl.. masz doroslego syna, chvesz,zeby doszlo wkoncu do rekoczynow? Wkoncu sie chlopak wqu.. I mu przywali za takie wyzwiska. Drach, jak sie trzymasz? Wiem,ze ciezko z praca, w Uk tez jest ciezko od jakiegos czasu. Sciskam Was mocno x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
jozef to jest rodzaj takiego uzaleznienia psychicznego:O dam rade,mysle,ze to ostatnie swieta nasze zasluguje na milosc,szacunek,wsparcie a nie na wyzywanie na mnie wlasnych porazek:O troche pojecze,poplacze ale sie podniose moze wyjade-przemysle jak mnie impuls strzeli to sie spakuje w pare minut i pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×