Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość Sadnessme
Zapomnialam, Ona Ona, jesli Cie az tak bardzo boli I nie mozesz spac poprzez to, to moze popros o tabl. na sen? Mi pomogly,po operacji I nietylko, mam kilka jescze, jakby co moge podeslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, dla mnie facet tez nie jest wyznacznikiem szczescia, tylko ja bylam dzieckiem nie przytulanym , ktoremu wogole nie okazywano milosci, jedynie troske i ja nie potrafie byc sama.Nie bede juz szukac faceta, dla mnie temat skonczony,zajme sie czyms innym, bede przytulac kota :D prwdopodobnie jest tak dlatego, ze moj ojciec nigdy nie okazywal mi uczucia.Ja nie szukam w facetach ,,ojca"...ale ja jestem bardzo uczuciowa osoba i czesto tak po prostu sie przytulam,potzrebuje tego do zycia :)wiem ze moze to chore, ale tak juz mam,tutaj na obczyznie nie mam nikogo bardzo bliskiego, anje z pracy, to bardzo kochane dziewcze,ale ja sie nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadnessme
Wiem..,rozumiem co masz na mysli... Ja tez sie lubie tulac:). Do kota sie tule ,Synka . Drach, teraz potrzebujesz czasu dla siebie, tylko dla siebie, wiesz... malownaie pazurkow, nowa torebka I takie tam:P,musisz dojsc do ladu sama ze soba po takim czyms, Kolezanki sa ok,ale wiadomo,kazda ma swoje zycie, faceta etc... Ja tez sama na obczyznie,wiec wiem jak to jest . Mialam psiapsiole kiedys, z ktora sie dogadywalysmy, bo mialaysmy podobne zyciorysy I przejscia,ale zjechala do Pl, kontakt jest nadal,ale poprzez komp czy tel to nie to samo ,co na zywo.. Zrob sobie kapiel ,drinka I miej w czapce. Wiem,ze ciezko,ale MINIE, Ty tez to wiesz:). Fajnie,ze masz dzis ruch w domu, to mysli beda chociaz chwilowo zajete czyms innym. Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadnessme
Ja dzisiaj zrobilam sobie I Mlodemu present na zajaca= z nowym tv, szafka I perfumem, aco tam:P, siedzimy I lukamy w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebke wlasnie kupilam, pazurki zrobione :D normalnie czuje sie dobrze, przez glowe tylko non stop przechodzi mi jedna mysl:jak ja sobie teraz poradze,to nie bedzie proste.Ja pracuje od rana do wieczora, komandos zalatwial za mnie wszystkie sprawy,bo ja nie z lenistwa nie moglam,tylko po prostu ze wzgledu na prace.Juz we wtorek bedzie problem, przypomnialam sobie dzisiaj ze we wtorek zciagna z konta kase za mieszkanie, ja wplacam osobno pieniadze na mieszkanie.Tzn. komandos wplacal bo ja nie mam jak.I zaskoczylam dzisiaj ze on ma moja karte do bankomatu, bo czesciej tam byl niz ja.Nie mam tutaj nikogo kto moglby to zrobic za mnie.To jest tylko jeden z przykladow totalnej dezorganizacji mojego zycia.Sama tego nie ogarne i to mnie dobija. A tak wogole to trzymam sie :) Wierze ze na obczyznie nie jest latwo, podziwiam ludzi ktorzy decyduja sie na taki krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadnessme
Poradzisz sobie! Ja bylam kiedys w sytuacji,z dzieckiem 7mscznym na reku na ulicy bez niczego, oprucz wozka I pustej butelki na mleko... dzieki mezulkowi I dalam rade! Ty tez dasz! Wiem,ze jest ciezko, ja radze sobie ze wszystkim sama od daawna, jak sie rozstalam z exem ponad rok temu, to pyt jak ja dam rade??? Nie mialam pracy, auta, za to mialam niezaplacone rachunki"( I dalam rade! Ty tez dasz, wiesz o tym, sama nie raz bylas w 100 razy gorszych napewno sytacjach, wiem,ze przywyklas poprzez czas bycia z komandosem ,do pewnych podzialow, to normalne, ale czas sie ogarnac I jak zwykle liczyc sama na siebie. A moze to znak nad zastanowieniem sie zmiany pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadness me dziekuje za troske i chec wyslania tabletek, ja bralam po dwa tramadole na noc i budzilam sie sztywna z bolu po godzinie, ta noc byla juz calkiem calkiem i dzis nie boli tak bardzo, bedzie dobrze wracam do zdrowia :) Jezu z malenkim dzieckiem zostalas sama, ale historia :( ale widzisz lepiej odejsc z dzieciatkiem i niczym a miec swiety spokoj.. ja sie zastanawiam czy s gdzies normalni mezczyzni... normalne pelne rodziny gdzie sie nie zdradzaja... ech drach kochana! takie sprawy to pikus poradzisz sobie bez niego lepiej niz myslisz- kwestia organizacji. Moze Eryk moze cos juz zalatwic a moze Anja, z czasem wszystko sie ulozy, zobaczysz :) pazurki, torebka super! pokazesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Erik czy anja tez nie moga bo od rana pracuja jak ja.Zmienic prace?na taka normalna?Boze to ty chyba nie wiesz jak jest w Niemczech wschodnich,to nie zachodnie Niemcy gdzie na wejscie dostajesz dobra kase.U nas jest ogromne bezrobocie,naokolo mam kontakt z Niemcami na socjalu.Nie zapominaj ze jestem Polka bez obywatelstwa,nikt mnie w tej chwili z marszu nie zatrudni na czas nieokreslony.Myslisz ze gdybym miala inna mozliwosc to nie zrobilabym tego?zapieprzam jak kon,ale chwilowo nie ma innego wyjscia.Atmosfera w firmie jest bardzo zla,nie moge powiedziec ze przyjade pozniej czy ze wyjde wczesniej, nie wolno nam.Nasz szef powiedzial nam,ze nasze prywatne zycie go nie interesuje. Wlasnie moj mlodszy syn przyszedl do mnie do pokoju i oswiadczyl jakby nigdy nic ze wlasnie telefonowal z komandosem.To sie pytam czy komandos do niego zadzwonil pierwszy, nie,mowi ja do niego zadzwonilem.Pytam sie : PO CO SYNU???????Bo chcialbym zeby przyszedl do nas na swieta.No myslalam ku***a ze sie przewroce :O To pytam dalej i co ci odpowiedzial,a maly ze,bardzo chetnie by przyszedl ale mama nie chce.I wiecie co moj maly mu powiedzial?Pogadam z mama,ona mnie kocha to sie zgodzi. Poszedl znowu do swojego pokoju, no musze z dzieciakiem pogadac. Torebke kupilam w stylu chanel,kremowa lakierowana z czarnymi ,,uszami".Pisalam wam juz. I jutro rano jade do swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, dzieciom wydaje sie ze to takie proste.. maly chcial dobrze... drach pisalas o tej torebce ale myslalam ze nowa sobie sprawilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest nowa :) jeszcze zapakowana :D, dzisiaj kupilam sobie zelazko na zajaca :D chyba mi odbija :D mam 3 , brakowalo mi czwartego :P ja wogole mam pierdolca na punkcie plynu do plukania,plynu do prania i do zelazka.Ubrania musza byc pieknie pachnace,miekkie i super wyprasowane.A ze moi synowie chodza prawie zawsze w koszulach,to musze prasowac.Teraz kupuje te samo rozpuszczajace sie saszetki z plynem persil,sa super.I plyn do plukania Lenor czarny perfumowany.Dla mnie rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Drach co do tych oplat, to nie macie w Niemczech mozliwosci robienia oplat przez internet? Albo zrobic comiesieczne zlecenia w banku by sami pobierali na rachunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Hej dziewczyny:)witam nowe kolezanki Kasik i Sadnessme Mam nadzieje,ze zostaniecie z nami dluzej po to,zeby sie wspierac,przytulac,cieszyc,smutac,smiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
niedawno wrocilam z pracy ehhh.Od 7mej rano.Ale teraz zapi*autobusami choc X rano pytal czy mnie zawiezc To jest wlasnie jedyne uzaleznienie od niego,ze czasami mnie podwiezie Musze,po prostu musze sama zaczac jezdzic i kupic auto.nie moge byc taka sierota po ktorej sie jezdzi jak po lysej kobyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
jozef za ta ksiazaka-koniec uzaleznienia oblecialam cale miasto ale na wsi nie maja:P.Zamowilam i bedzie po swietach:)Zrobilam to od razu i biore sie za lekture jak tylko przyjdzie.Mam nadzieje,ze wskaze mi jakas droge,pozwoli zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
do mamy nie jade na swieta bo ona sie gdzies wybiera a u mnie w miescie bedzie w 2 dzien swiat.pomyslalam nawet,ze moze lepiej ze nie jade bo od razu by sie domyslili o co chodzi,oczywiscie by nie pytali ale swoje zdanie wyrobili a nie chce zeby ktos mial pozywke matka jest uprzedzona do X i jak sie z nia spotykam to o niego wcale nie pyta,ten temat nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
w 1 dzien swiat moze pojade na grob do babci pociagiem-mam 120km\pomysle kolezanki tez zapraszaly,moge isc do cioci jakby mi sie nudzilo:) w domu nic nie robie.dzisiaj po ponad 14godz w pracy to mi sie reka ruszac nie chce,jutro tez pracuje nie jestem cyborgiem a mala kobietka i nie musze zap*20h na dobe X jakies zakupu miesne poczynil wiec moze cos jutro uszykuje dla mnie nie musi nie odzywamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dzisiaj taka znajoma w wieku mojej mamy powiedziala,ze moge byc dumna ze swojego syna,ze dobrze go wychowalam Tak mi sie milo zrobilo:)ostatnio plakalam a on podszedl objal mnie i mowi-mama nie lam sie ,bedzie dobrze,nie jestes sama,masz mnie i wspominalismy jak kiedys bylo ciezko,jak nie mialam go z kim zostawiac gdy byl maly i zabieralam do pracy ,a pozniej wracalismy o polnocy ostatnim autobusem,on zasypial a ja prosilam,ze jeszcze chwile i bedziemy w domu mial moze 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josef mam takie konto, ze wlasnie nie moge,logiczne ze bym tak zrobila :)za duzo pisania zeby to tutaj tlumaczyc. efa to my tu mamy stajenke :D same koniki do roboty :D wspolczuje, na pewno jestes umordowana :( a jajeczkiem bedzie trzeba sie podzielic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa przykro mi ze i u Ciebie sie tak pochrzanilo przed swietami, dzis myslalam o Tobie i to Ty jestes zalozycielka tematu... moze czas sie rozstac a moze jak mu dasz porzadnego kopa to sie w koncu opamieta? drach to u mnie przeiwnie, ja nawet zelazka nie mam , kupuje ubrania ktore sie nie mna a jak mam potrzebe to lece do sasiadki, ona mi zelazko ja jej suszarke, wynajmujac pokoj chce sie miec jak naajmniej gratow chociaz ostatnio myslalam o kupnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Efa, a probowalas czytac swoj topik od poczatku? Badz co badz masz tutaj niezly pamietnik ;-) , moze to Ci w czyms pomoze. Ja zaczelam czytac od poczatku, glownie po to by was poznac, bo tak troche glupio dolaczac sie a nie znac gospodyn. Ale doszlam chyba do 20 i na wiecej na razie nie mam czasu. Ide spac, jutro pracuje od rana, a na dodatek kregoslup mnie boli przez caly dzien. Starosc sie zbilza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Czuje sie takim niechcianym psem:(Jak pan mial dobry humor to zaspokjala zyciowe potrzeby psiaka i nawet go poglaskal,jak mial zly to mu mies przeszkadzal,gonil go,kopal A piesek sie łasil,byl mily bo myślal,ze tym kupi milosc pana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Drach to szkoda bo to by niewatpliwie uproscilo sytuacje. Swoja droga to ciekawe, pamietam jak ja spakowalam manatki i odeszlam od swojego, najbardziej balam sie jak sobie poradze z sprawami typu dziecko, rachunki , typowa organizacja zycia . Chociaz tak naprawde gdy bylismy razem wiekszosc opierala sie na mnie. Drach, radzilas sobie swietnie przed komandosem, poradzisz sobie takze po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach Jak bylam ostatnim razem w berlinie u R kupilam zelazko :) moge polecic z czystym symieniem jezeli duzo prasujesz to tymbardziej . Nie wiem jakie kupilas ale my w domu mamy firmy hailo a ja kupilam sobie miele dlatego ze mam pralke i suszarke z tej firmy wiec do kompletu , parowe ale rewelacja :) tanie nie bylo ale warto go kupic jesli duzo sie prasuje to z tym zelazkiem sama przyjemnosc ;) Mialam Was zapytac czy jesli jade do roberto to nalezalo by cos zabrac ze soba ? Poradzicie PLEASE :) DOBREJ NOCY gwiazdy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach jestem umordowana bo nie dosc ze tyle pracuje,zapierdzielam po 250 godz w miesiacu to jeszcze WSZYSTKO na mojej glowie on mnie 2 razy w tyg podrzucil do pracy i tyle Kopa?To juz nie wystarczy Nie wierze,ze sie zmieni Poza tym nic nie wyglada,zeby mial ochote.Burknal przepraszam i napisal,ze ja sie zachowuje jakby mi matke zabil:( On nie widzi swojej winy,Jest bardzo pewny siebie Mysle,ze mu nie jset potrzebna rodzina No i ma full wypasiona,nowa zabawke zarobil,kupil oki ale mi ciagle wypomina,ze dziecka mu nie urodzilam(doslownie) boze bujalabym sie z malym dzieciakiem i byla na jego utrzymaniu On by nic nie pomogl,znikal na cale dnie,na siebie kasy nie szczedzil(jak teraz)a mi grosze by wydzielal Uchron mnie boze zebym byla kiedys na utrzymaniu tego czlowieka Na szczescie nigdy byc nie musialam,to on nie pracowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
anja ja bym cos zaniosla dla przyszlej tesciwej;)ciasto,winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
aha dziewczyny nie odpisujcie zlosliwym pomaranczom ignorujcie bo zanieczyszczaja nam atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Anja jesli to zaproszenie na kawe to ciasto pasuje ;-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona ja dzisiaj tez myslalam o Tobie:)Wiesz ciagle przypomnam soebie jak napisalas,ze Ci smutna gdy czytasz,ze chce zasnac Pozczulam sie wazna dla kogos:)dla Ciebie dziekuje sie znowuu zryczalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach dobrze,ze mamy sloneczka nasze kochane:)bez nich to zycie zupelnie nie mialoby sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×