Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 87wroclawiak

Sympatia - wnioski

Polecane posty

Gość 87wroclawiak
Droga MissUkraina - "faceci z 15-letnimi BMW, po przejsciach, rolnicy, kierowcy ciezarowek," Sam jestem szczęśliwym posiadaczem 12letniego BMW oczywiście że z gazem! I wcale nie uważam tego za coś złego. Najnormalniej lubię tą markę ale nie obnoszę się ze zdjęciami mojego auta na portalu. Druga kwestia to zawód, sam jestem z wykształcenia finansistą ale co złego wtym jeśli ktoś jest rolnikiem albo kierowcą ciężarówki? Wolałabyś Złodzieja w nowym BMW? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia255
A znajomi znajomych nie maja zadnych wolnych kolezanek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocuraa
a ja mam zupełnie inne doświadczenia z sympatii. Fakt, że Panowie w ogóle nie czytali mojego opisu i w zasadzie Ci, którzy pisali do mnie nie byli warci uwagi. Sama wyhaczałam, również tych bez zdjęcia tylko po opisie. Po kilku miesiącach na tym portalu mam jednego przyjaciela, z którym mogę pogadać o wszystkim, choć się nie widujemy, jedną znajomość bardzo krótką oceniam bardzo miło no i mój mężczyzna, z którym jestem 1,5 roku i myślimy o ślubie. Fakt, że mamy już 30 lat i oboje jesteśmy po rozwodach i może trochę inaczej podchodzimy do tematu ale da się tam znaleźć bratnią duszę. Pomyślcie sami, skoro Wy tam jesteście, nie możecie być jedynymi wartościowymi ludźmi na całym portalu. Może trzeba się bardziej wczytać w opisy :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaWrocławianka28
Ja kilka lat temu założyłam konto na i.love. I.....zaliczyłam wielkie zdziwko:) Okazało się bowiem, że większość facetów nie szuka w zasadzie nikogo, a na portalu koczują z przyzwyczajenia. Owszem piszą maile często-gęsto, chętnie pogadają na gg ale do realu mało któremu się śpieszy:( O ironio! Połowa z nich okazała sie po prostu uzależniona od szukania, "przebierania" w ofertach i oczywiście od netu. Tych kilku którzy zdecydowali się na spotkanie nawet już nie pamiętam. Były to poprawne i nudne spotkania z których nic nie wynikało. Narzeczonego poznałam na czacie wp. Przypadkowo. Od razu zaproponował spotkanie a po trzech dniach byliśmy już parą. Razem jesteśmy już ponad trzy lata, a miłość nadal kwitnie jak w pierwszych dniach :) Powodzenia, bo wiem, że jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba ale laska
Mnie do założenia konta na S. namówiła koleżanka. Załozyłam, experymentalnei na 1 miesiąć i obiecałam sobei, ze nie bede przedłużac aktywnosci bez względu czy kogos poznam czy nie. Pisało do mnie tysiące facetów, spotkałam się z dwoma. Pierwszy zaproponował drugie spotkanie jako kolacjo - sniadanie, nota bene dyrektor jednej z powaznych firm. Na spotkanie z drugim facetem nie poszlam, zrażona tym pierwszym. Zadzwonił po mnie gdzie jestem i czy spotkanie aktualne. Hihi, a ja byłam w domu. Cóz, powiedziałam mu, ze bede za 10 minut, bo skoro nie odezwał się od 4 dni i nie uaktualnił spotkania, to myslałam, ze zrezygnował.Spotykamy się juz czwarty miesiąc. Mam fajnego kumpla do wypadów na kawę, spacerów i po zakupy. Martwi mnie tylko to, ze nie ma sexu:) Oboje mamy podobny status życiowy i wykształcenie. A koleżanka chociaż młodsza i ładniejsza ode mnie siedzi nadal na S i ma 70 tys wejść na swój profil. Tak wiec widzicie - do wszystkiego trzeba miec szczęscie. Nie zrazajcie się, w necie tez siedzą normalni ludzie, a skąd wiecie, czy za wami w kolejce w sklepie nei stoi dziwka alno erotoman?:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamoAdamo
Zakłamanie i iluzja. Allegro z ludźmi na sprzedaż. Umówiłem się dwa razy. Za pierwszym razem szkoda słów Drugi raz...... hmm spotkaliśmy w Złotych Tarasach Przepiękna bardzo ciepła kobieta, bardzo atrakcyjna i od razu spodobała mi się, coś jakby we mnie zaiskrzyło, nie mogłem w nocy zasnąć ponieważ ciągle o niej myślałem. Oczarowała mnie swoją osobowością i nagle po randce oświadczyła, że jest jeszcze umówiona z innymi i do końca tygodnia podejmie decyzje, ręce mi opadły, poczułem się jak towar na półce sklepowej. Konkurs kandydatów. Na drugi dzień wysłaliśmy do siebie kilka sms-ów i na tym chyba koniec. Usunąłem konto z Sympatii, nie jest to miejsce do szukania miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaa833
oświadczyła, że jest jeszcze umówiona z innymi i do końca tygodnia podejmie decyzje - wow:))) to tak jak rozmowa o prace:)) widocznie dziewczyna wie, ze moze miec kazdego, wiec wybiera. przynajmniej jest szczera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wśród swoich znajomych trzy małżeństwa,które poznały się i mają w tej chwili rodziny dzięki portalowi symapatia.A z tego co wiem=trochę czasu im zajęłło znalezienie siebie.Także cuda się sie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamoAdamo
milka cuda nie istnieją :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggo
kiedys mialam tam konto i pisalam z takim przesmiesznym facetem, ktorego glownym zajeciem bylo pisanie innym opisow na sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha za śląska 26
Ja swoje Szczęście też poznałam na Sympatii ... oczywiście zanim to się stało byłam na wielu spotkaniach i miałam za sobą 3 związki z panami z tego portalu. Ale już od pierwszego spojrzenia w Jego piękne oczy na zdjęciu wiedziałam, że muszę się z nim zobaczyć ... On również od razu zareagował na moje "oczko" i .... dziś mieszkamy razem (wyjechałam za nim do innego miasta) a od ponad miesiąca jesteśmy zaręczeni. Co prawda wszystko odbyło się jak na wariackich papierach, ponieważ od pierwszego spotkania do wspólnego zamieszkania minęło 2,5 miesiąca a po dwóch następnych tygodniach przyjęłam Jego oświadczyny ... ale nie żałuję niczego. Wiem, że na siebie czekaliśmy i teraz nie potrafimy żyć bez siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostuon34 mega zbok
skąd się tyle bierze tych zboczeńców?? facet pokazal mi się na kamerce laptopa i lecial jak szalony na ręcznym. Oczywiście przysłałm mi ekstra fotkę bo na S nie wstawił, wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balba2345
Też miałam tam swoje konto. Niestety mam wrażenie, że tam w większości mają konta Ci, którzy mają ochotę na darmowy szybki seks lub mają coś nie tak z psyche. Nie mówiąc o kulturze osobistej - w większości przypadków totalny jej brak. Na kilkadziesiąt mężczyzn, z którymi pisałam spotkałam się może z 6. Jeden po spotkaniu nawet mnie nie odprowadził na autobus. Inny gadał o swojej eks, zaprosił na kebaba, za którego ja zapłaciłam. Najlepszy był taki, który od początku planował naszą przyszłość. Mówił jak pragnie poznać kobietę, wziąć ślub mieć dziecko. Bardzo przypadłam mu do gustu - tak mówił mi po spotkaniu. Po czym zaczęły się schody... Okazało się, że jest fetyszystą, miałam się ubierać w odpowiednie koszulki, pończochy. Na koniec usłyszałam, że nie zostaje na noc u kobiet. Poszedł i się nie odezwał. Tylko jeden był normalny, ale chyba nie zaiskrzyło. Parę razy się spotkaliśmy, pogadaliśmy. Był przynajmniej kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na faceta o nicku jacu07... umawia się a potem nie przychodzi.. szkoda czasu na takiego chłopczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetami też jest problem, spotkałam się w sumie chyba z siedmioma facetami poznanymi na sympatii, na dłużej byłam z jednym z nich, skończyło się tak że mnie zostawił bez słowa, także też nie jest za różowo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że popularność portalu nie przekłada się na jego jakość. W sumie tak sobie teraz myślę, że jest to dość łatwo zrozumieć. Skoro jest to jeden z popularniejszych portali, to większość, która myśli o założeniu konta na jakimś portalu, bez zastanowienia zakłada właśnie tam. A są to często osoby, które pewnie często zakładają konto z czystej ciekawości czy żeby wrzucić swoje zdjęcie i dowartościować się. I później, pisząc do danej osoby, często zdarza się, że pisze się do konta, na które nikt już od kilku miesięcy się nie logował, bo mu się znudziło. No i sprawa tych szukających darmowego seksu. Też sobie pewnie myślą, że czemu nie spróbować namówić jej na seksrandkę, może a nuż się uda? A jak nie, to i tak nic się nie stanie, z liścia nie dostanie. I później wychodzą takie kwiatki, że ktoś, kto szuka normalnego partnera czy partnerki na zwykłą randkę, ma problem ze znalezieniem kogoś takiego. A patrząc się np. na takie mydwoje, które ma mniej użytkowników, ale i tak dużo, to jest portalem matrymonialnym i przeznaczony jest dla osób szukających poważnego związku, nie dla wszystkich. I dzięki temu ich ukierunkowaniu się, zniechęcają pewnie tych ciekawskich i seksoholików. I tu jest właśnie problem, że ludzie często nawet nie zastanowią się, nie pomyślą, zanim coś robią, zakładają na pierwszym lepszym portalu konta, a później się dziwią, że nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćłódzkie
Zalogowałem się z bardzo poważnym podejściem ale już po 3 tygodniach zauważyłem że nie ma to sensu bo kobiety chcą niby poważnego związku a priorytet to nie założenie rodziny a seks. Puszczają się d**y na potęgę i ciągle z kimś się spotykają - masakra. Ludzie tu wiecznie szukają i szukają wrażeń. Porażka. Dwa tematy albo portfel albo seks a rodzina - pisałem z wieloma dziewczynami i żadna nie była konkretnie zdecydowana i żadna nie powiedziała że chce założyć rodzinę. Prawdziwe wartości zanikły, te osoby co są na sympatii to po prostu mają niby poważne podejście ale nie są konkretnie zdecydowane - ogólnie portal jak inne - wszystko w koło seksu się kręci. Baby są gorsze od facetów i takie czasy. Jak jest podaż to jest popyta, jak suka nie da to pies nie ruszy a same się pchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umówiłem się raz z laską z sympati w hotelu - to była druga randka i jak dochodzi już do konkretu to bardzo się zdziwiła gdy poszedłem po gumę, czy wszystkie studentki dziwią się że facet chce założyć gumę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52ar0tka
Strata 4piwek,szczerze zaluje bo nie wpadlam tutaj wczesniej moglam wasze opinie i doswiadczenia obadac pierwsza blokade dostalam po zaplaceniu25zl , odpisac nie moge nikomu bo wspomnialam ze nie mam premium na dluzej , konta w wiekszosci faktycznie falszywe ,albo ludzie z krakowa,konca polski pisza kiedy ja szukam tylko chlopaka na wesele z wawy , nie szukam wrazen atu ciagle propozycje sexu jak ktos ma jednak inne zdanie dajcie znac moj85@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrr

Nie podszywaj się pod panów z Sympatii, proszę.

Sara

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Jeżeli nadal się zastanawiacie to polecam Wam ten portal aby było Wam łatwiej wybrać na jakim serwisie randkowym się zarejestrować:
https://najlepszeportalerandkowe.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×