Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonaj

wskakujcie tutaj....

Polecane posty

cipkodrapka co z tego że piszemy jak niektóre odp są beznadziejne:P co chcesz żeby Ci od razu kutasa pokazać::D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje uszawanie dla samotnie wychowujacych ojcow sama jestem samotna matka i wiem jak trudno jest byc dwoma rodzicami w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia reklamę mi robisz:P? oh dziękuje:D szkoda że mój wąż nie dotarł do Twojej norki:D hehe może rozruszamy trochę towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie poze sie wiesz ta krowa co duzo ryczy to malo mleka daje a swoja droga spojz ze tylko ty jestes wulgarny sonaj dala temat sama n ie wyraza sie a ty robisz tak jak inni na innych tematach szukasz kogos na kim bys mogl sobie pojezdzic ja dziekuje jesli masz mi tak odpisywac to nie odpisuj w ogule a swoja droga to na innych tematach robisz to samo bo widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chej
Sonaja dasz śię ruchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka znasz moje zasady ja znam Twoje:P i wiesz że bym ich nie złamał:) cipkodrapka oh kochana wyrazy przeproszenia lecą w Twoją stronę:) źle mnie odebrałaś:) a użycie wulgarnego słowa było celowe i odnosiło się do tego że "chłopcy na kafe są grzeczni" nie zamierzam po nikim jechać bo n ie mam ku temu powodu:) no chyba że ktoś mnie wkurzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho ale zwrot użyłem "wyrazy przeproszenia":D:D:D poprawna wersja to: wyrazy przeprosin kto oglądał film "Czarny łabędź":P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem robie bledy ale to nie moja wina jakas klawiatura do chrzanu litery nie wskakuja o czasie i bzdury wypisuje ale jak chcem pisac bardzo dokladnie to potrzeba czasu i nie zdazylabym odpisac i dopiero by byly jaja bo inny temat by sie zaczal a ja z odpowiedzia bez sensu bym wyskoczyla wszystkich z gory sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdg mnie gra wstępna to podstawa:P chociaż nie raz na szybki numerek nie potrzeba gry wstępnej:P oj cipkodrapka nie tłumacz się kochana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iceman nic sie nie stalo ja sie przyzwyczailam tu do wyzwisk i tak to odebralam wiesz kazdy pisze jak chce a tacy grzeczni to wy znow nie jestescie teraz ja wysylam wyrazy przeproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaja zaraz to ja Ciebie otworzę:P cipkodrapka bo najlepiej to wyłożyć karty na stół i niech każdy napisze czego oczekuje od tego tematu, żeby nasz temat nie zrobił się kolejnym tematem typu "pierdolenie o niczym" i użyte przeze mnie przekleństwo było celowe żeby moje sformułowanie nabrało dosadności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz poczytalam moje wypowiiedzi i dobrze ze nie podalam gg czy cos bo zaraz byscie sie zlecieli po rekompensate za polamane jezyki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka pa:P sonaja sex na zgodę zawsze jest najlepszym rozwiązaniem:P tylko ja mogłem wyjść z formy bo od 8 miesięcy żyje w celibacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaja czy ja wiem czy taki wielki mam tylko 1.87 cm:P cipkodrapka zdradze Ci sekret moj polski tez nie jest najlepszy a pisalem ladnie bo byla kotka ktora zwraca uwage na poprawna pisownie i nie martw sie juz kiedys tez z nia przerabialem ten temat:D a gg zawsze mozesz podac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owlasne iceman nie chcemy tematu o niczym tematom o niczym mowimy stop trzeba troche pikannterii po to sa takie kafeterie ze jestesmy anonimowi i mozemy pytac o co chcvemy przeciez nie spytam kowalskiej spod 3 bo to tak jakbym calego miasta spytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONAJA TAK SIE NIE ROBI!!!!!!! zapodalas temat i ucieklas sama mnie zostawilas wrycaj bo narozrabiam i zepsuje cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×