Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość uwazny obserwatorrr
''piętnastolatka ma więcej rozumu od ciebie pierdoło bagienna'' :D co racja to racja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam się tylko
gdzie elyta prawiczków 😭 gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawik ,a ty w końcu zrobiłeś "afere" z kasą na urodziny w robocie ? ..nie daj tak siebie traktować jak Cie to boli to powiedz to nie masz nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary Ja pie**ole życie to jedno wielkie cuchnące gówno." twoje przekonanie kształtuje rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na urodziny czy imieniny
na urodziny czy imieniny to solenizant z reguły przynosi jakieś ciasto, mówi że dzisiaj obchodzi świeto i częstuje, no chyba że u nich jest jakis inny zwyczaj i z fusów np wróżą kto kiedy swiętuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pytam co on z tym zrobił ..bo skoro nikt nie wiedział kiedy ma urodziny bo wielebny prawik siedział cicho w swojej kanciapie z miną zbitego jamnika to się nie dziwie. Najpierw się informuje np kupując ciaska/piwko zależy jaka praca jacy ludzie ,a potem mozesz oczekiwać ..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko altero to
naprawdę ty ? 😭 jestem twoją fanką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale na durnoty nie mam ochoty. Pierdoli mnie to prawdę mówiąc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko altero to
pacan z ciebie jak z pacanowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatroszka z pasji
ok, prawiki a jak tam wasza serotonina, dopamina ? sporo osób ma defekt owych neuroprzekaźników nie zdając sobie z tego sprawy i stąd właśnie różne deprechy i takie nastawienie jak wasze, radzę poczytać w necie a tak to porządny wrzut dopaminy i jeśteście inną osobą prawiczek bez wiary - ty to masz chyba fobię społeczną, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacan, głupek, cymbał, mameja, słabeusz, debil, kastrat (facet bez jaj), nieudacznik, mazgaj, płaczek, wieśniak, żałosny człowieczek, psychol ... Wystarczy :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, a jakie to ma znaczenie, czy ktoś jest prawiczkiem, czy nie :o?! Na pewno facetem nie jestem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiatroszka z pasji Myślałem troche nad tym skoro tak swietnie się na tym znasz to może powiedz mi gdzie takie badania bym mogł zrobić. Może coś w tym jest. choć wolał bym się nie uzależniać od leków bo w sumie to tragedii u mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altero - wiesz... dla wiekszosci tutaj obecnych jest to problem zyciowy. a jak ty masz siebie dalej za nieudacznika to nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak trzymaj!!
To jest i smutne i zabawne zarazem jak te prawiki startują pietnastolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na urodziny czy imieniny
żałosne jest to co robi Bagno widac że chłop przed niczym się nie cofnie bo a nóz widelec poszczęści mu się i porucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieudacznikiem, to fakt. Teraz kwestia jest taka, czy coś z tym jeszcze zrobię. Praca, która wykonałem była niewielka w porównaniu do tego co muszę zrobić żeby wyjść na ludzi. Mam prawie 32 lata, trzeba się spieszyć. Jak nie podniosę się teraz to już nigdy. Dopiero teraz sobie zdałem sprawę, że za bardzo jechałem na wierze, że się mi uda, a za mało na ciężkiej pracy nad sobą. Człowiek ciągle się uczy samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altero - widać, że rozgarniety facet z ciebie. Nie chce nic mowić, ale lata ci juz leca. w tym wieku to juz sie zwykle ma stala partnerke. nie mowie ze zadnej nie znajdziesz. ja nad soba nie pracuje wiec nie wiem jak to jest. tylko sie uzalam i placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nierozgarnięty, za bardzo żyłem w chmurach. Samo nic się nie zmienia, jak się wejdzie na pierwszy stopień schodów, czy nawet drugi, to należy dalej stawiać nogi do przodu. Ale czasami tak wychodzi, że trzeba zrobić krok w tył jeśli się nie chce spaść ze zbyt wysoka, kiedy widzi się, że sił nie ma . Lepiej przeżyć upadek, wzmocnić się i znów spróbować, niż spaść na zbity pysk stawiając kolejny krok do góry. Chociaż to może zwykłe tchórzostwo, sam do końca nie wiem :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę i kwiczę jeśli chodzi o sprawy zawodowe i zaradność życiową. I muszę naprawdę w chuj zrobić żeby to zmienić, bo teraz to po prostu się poddaje. Nie mam motywacji, nie potrafiłem jej znaleźć w sobie, szukałem gdzie indziej. Ale to bez sensu, do końca można liczyć tylko na siebie. Muszę zmienić całkowicie dotychczasowe myślenie, zacząć pracować nad sobą i robić coś dla siebie. Jeśli nie zmienię mentalności, to już przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek zazwyczaj może liczyć na siebie bo znajomi,przyjaciele,rodzina tylko mogą dopomóc ,wskazać kierunek ,ale za ciebie nic nie zrobią. Więc wake up i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jak nie może liczyć nawet na siebie bo ma coś z psychą (z takiego, czy innego powodu). Na razie muszę zrobić coś z tym, bo bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×