Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość psychiatroszka z pasji
takie badania to w większych laboratoriach (i płatne) ale badania są raczej zbędne, czy ma się nadmiar czy niedobór łatwo jest 'zmierzyć' czytając chociażby artykuły na ten temat, jeśli uznasz, że chciałbyś spróbować idziesz do specjalisty, mówisz co i jak z twoją psychą i że chciałbyś się 'leczyć', antydepresanty zwiększające serotoninę są przepisywane masowo i bez żadnego problemu (tak, wiem - lekarz decyduje, ale praktycznie zawsze wypiszą receptę i na 95% będzie coś na wzrost serotoniny) tych zwiększających dopaminę nie chcą jakoś przepisywać(być może dlatego, że owych leków jest mało, są o wiele mniej znane i popularne), a szkoda mówiąc ogólnie- serotonina głównie poprawia humor, zmniejsza stres, odpręża, łagodzi wszelkie napięcia, polepsza jakość snu, dopamina zkolei pobudza, zwiększa motywację, odwagę, zwiększa satysfakcje z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatroszka z pasji
sorry za powtórzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatroszka z pasji
hmmm dopamina właśnie działa przeciwnie niż alko - bo ona zwiększa czujność i zmniejsza senność - alkohol odwrotnie jak chciałbyś żeby było tak jak po alko to bardziej serotonina - ona zmniejsza reakcję na bodźce, zwlaszcza na te złe i powodujące stres, dlatego leki z tej grupy mają najskuteczniejsze działanie antydepresyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatroszka z pasji
ale o co chodzi temu wyżej? chyba lepiej jechać na prochach jeśli faktycznie pomagają i ułatwiają życie(i dzięki temu więcej z niego korzystać) niż uważać się przegrańca i żyć dalej w depresji, spróbować nie zaszkodzi, tak szybko się człowiek nie uzależni ja tylko mówię jak z grubsza to wygląda, ale to i tak przecież lekarz zadecyduje o tym czy i co wypisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatroszka z pasji
prawiczek 26;] -------> ehh źle przeczytałam twój post, dobrze napisałeś z tą serotoniną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha nastoletnia
ale bagno ci smuty wali, nie ? :D wygląda na to, że teraz już tak prędko sie od ciebie nie odczepi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem sobie bloga nastki ...(fajne masz koleżanki :P)....i ta młodość i energia w tych młodych istotkach aż chce się żyć ...w sumie 26lat to stary nie jestem do 40 moge się wyszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy a sie zabieram za młodsze ? dla mnie to 18 lat min(alko na legalu,puby,kluby chociaz rocznikowo 18cie ) ,a i tak ciężko wyhaczyć ogarniętą 18stke. Po prostu jak patrze na fotki nastek to przypomniałem sobie młodość ,a nasza forumowa nastolatka wydaje mi się ogarnięta jak na swoje 15 lat. Mam bekę bo z tego co widzę to ma większe jaja od niejednego piszącego tu kolesia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawicze przejawiasz zbyt duże zainteresowanie Nastoletnią. A może rusz na serwis randkowy jak zrobiłFaith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaps ja już pisałem że puki co serwisy randkowe średnio mi się widzą ..wole poznawać na żywo jak do tej pory...po prostu cały w tym ambaras zeby dwoje chciało na raz. Może jestem zbyt wybredny ? ..no ,ale tak jak już pisałem niepotrafił bym być z kimś byle by być ,a tak robi dość sporo ludzi w tym moi znajomi potem się do siebie przyzwyczajają ,ale ja pamiętam początki ich związków i jak mi kumple opowiadali i płakali w rękaw. No ,a ich dziewczęta to zbyt urodziwe nie były nawet jedna uderzała do mnie zanim zaczęła do kumpla (teraz sa razem) ,ale ja ją spławiłem bo mnie nie kręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek a sam jesteś przystojniak? masz za duże wymagania. Lepiej je obniż bo zostaniesz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaps ciężko mi siebie oceniać ,ale myślę że aparycję mam wystarczającą kobiety przede mną nie uciekają jak zagadam ,a czasem same zaczepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie męczy żeby niektóre ubrania założyć które masz w szafie? a dwa to byś sięlepiej czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×