Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Hehe zaraz wszystkie prawiczki rzucą się na nastoletnią. A ty Bagno znowu zaczynasz z tą komórką i autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikła szansa żeby cię jaka sama zaciągneła do łóżka. Chyba że kiedyś będziesz sławną osobą a na to się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyomin-Taka prawda,jak nie masz auta ani komórki to zapomni o pannach i wszelkim podrywaniu czy profilach randkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno nie przesadzaj i kup sobie jaką komórkę na kartę. Teraz to trochę obciach nie mieć komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aopkoikmjo
bagno pokaż fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko-Doskonale zdaję sobie z tego sprawę,więc pewnie pójdę na dziwki,albo uda mi sie poderwać nastoletnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Nie kupię sobie komórki bo nie jest mi potrzebna,a swoich zasad nie zmienię. aopkoikmjo-A po cholerę ci moja fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aopkoikmjo
no zainteresowałam się tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aopkoikmjo pewnie jesteś kolejną złośliwą pomrańczą. Żebyśmy Cię traktowali poważnie zaczernij nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy tu pitu pitu
a Loooser i Faith już pewnie randkuja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,nie wierzę pomarańczą.Później moja fotka będzie krążyć po kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aopkoikmjo
kapselko a co to zmieni. zaczernie jak wymyśle jakiś ciekawy, bo na razie nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu pitu pitu-randkują pod warunkiem że poszli do domu starców:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i oni randkują lub przeglądają z satysfakcją ile to lasek ich profil oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich problemem jest to że nie zagadują tylko czekają nie wiadomo na co. Dlatego sukcesów im nie wróże ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aopkoikmjo
Bagno a dlaczego nie weźmiesz się za jakąs prace? gdybyś czas spędzony na kafe wykorzystał w pracy nad sobą, swoim wizerunkiem, oraz rozwijaniu się, doszedłbyś do czegoś. Wtedy bez problemu znalazłbyś tę jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aopkoikmjo
*tą jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aopkoikmjo-Co by to dało,i tak bym musiał do jakieś zagadać a tego nie umiem zrobić.Żebym miał dziewczynę to musiała by mnie poderwać,a ja i tak nie mam komórki anie auta,więc pewnie by sobie mnie odpusciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith nie randkuje, jego dziewczyna objawi się w 2012 Bagno - ok, co do komórki to masz rację, ale to, że facet nie ma samochodu nie znaczy, że nie może mieć dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aopkoikmjo
wam jest wygodnie z tym cierpiętnictwem, wygodnie wam zwalić to na wygląd na bezsensu charakter itd. przestańcie być takimi egoistami i weźcie się w garść i osiągniecie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego Bagno jest z małego miasteczka a tam ubywa dziewczyn w jego przedziale wiekowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aopkoikmjo problem w tym że ja to autentycznie jestem brzydki. Widziałem zdjęcia np Stalingrada czy Faitha to oni są nawet przystojni. U nich problem w psychice leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aopkoikmjo
offerma a nie chciałbyś się dorobić majątku, marzenia realizować? pochodzę z biednej rodziny, mój ojciec był alkoholikiem, a byłam w stanie we wakacje w czasie studiów, w 2 dni zarobić 3 000zł, i to nie na prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt że wszystkie laski uciekły do miasta a te które zostały są już żonate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aopkoikmjo-Ale tu nie o kasę chodzi.Kasy to u mnie nie brakuje i jak na razie nie jest dla ,nie problemem.oczywiście dla kobiety to był bym bardzo biedny,bo one mają duże wymagania finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przestańcie być takimi egoistami" Błąd. Trzeba być egoistą. Jakby ludzie zajmowali się sobą zamiast oczekiwać aż inni zatroszczą się o ich szczęście a następnie obwiniać wszystkich i wszystko wokoło, świat byłby lepszy. Najpierw pomyśl zamiast powtarzać utarte slogany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×