Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

kapselko-Sam jesteś prawik i jak na razie też nie znalazłeś sposobu na poruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest różnica nie rzucam się na każdą spotkaną dziewczynę niczym zwierzę na ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Ja też nie,inaczej bym nie siedział przed netem tylko siedział bym w celi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam swój profil,który dawno nie oglądałem i jakaś panna do mnie napisała,nawet ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się do niej odezwij może będzie zainteresowana rozmową. Tylko nie okazuj że jesteś wyposzczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest pewnie podpucha.Mieszka niedaleko mojego miasteczka,Jest młoda bo ma 18 lat i jest bardzo ładna.Więc pewnie coś nie tak ,bo takie nie szukają takich facetów jak ja.A po za tym nie mam komórki i auta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgbhgnhnjhu
bagno masz profil na sympatii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na sympatii bo nie mam telefonu,teraz jestem wkurzony,bo ona jest za ładna i ma konto na erotycznym portalu.O ci w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie masz konto na mixer czy
zgadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jakaś podpucha będzie,za ładna jest,daruję ją sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Masz rację Bagno tak trzymać !!! ZA ładne źle ,za brzydka źle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak dobrze sądzę że to podpucha,bo żadna normalna laska nie rejestruje się na erotycznym portalu i nie pisze mi na inny serwis,po czym się z niego wylogowuje a do tego tam gdzie jest zarejestrowana to trzeba mieć telefon.To wszystko jest dziwne i pewnie podpucha bo laska jest naprawdę ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Kusi mnie samemu założyć sobie na portalu randkowym ,ale ja za bardzo nie wiem o czym gadać z laskami ;/ ? co mam powiedzieć ? Choć się poruchać ? JAk to owinąć w bawełne tak żeby jej nie wystraszyć a jednocześnie dać do zrozumienia ..ja tylko prosty chłop jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Renia w brew pozorom nie jest taka zła...na pewno lepsza niż seks z laską która mnie nie kręci ,ale ja ją kręce...co z tego ze na mnie leci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26 ;]-To nie chodzi o to.Po mojemu to jest podpucha.To tak jak któraś napisała by do ciebie i podała ci link do innego portalu.A na tym innym portalu żeby do niej napisać to musisz aktywować konto i wysłać SMS.czy według ciebie nie jest to podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to załóż profil na sympatia.pl lub o2.pl Poszukuj dziewczyn nie za pięknych takie zazwyczaj zlewają na facetów mniej atrakcyjnych. Jak jest numer gg to wklep go na gg i zagadaj do laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -A czemu ty nie zagadasz? Mnie sie nie chce,po za tym tak jak prawiczek 26 nie mam o czym z nimi gadać a prosdukować mi się nie chce.Z drugiej strony ona mieszka blisko mnie i jest na erotycznym .Kusi mnie żeby iśc jutro po ten telefon,ale to pewnie podpucha i mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak kiedyś poznawałem niektóre dziewczyny. Problem w tym że na przyjaźni się kończyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale założę sobie konto na mikserze bo widze że jest kilka lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym problem że nie. Do tego sporo jakiś pojeb.... religijnych . Wręćz teraz to mam uraz do takich religijnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
No to fakt podpucha. Ja nie umiem zagadywać oraz trudno mi spławiać te co mi sie nie podobają ,a takie by pewnie do mnie pisały ..i co ja miał bym odpowiedzieć niby ? Mało asertywny jestem ;[ Co do mojej atrakcyjności to sam do końca nie wiem jaki jestem jakiś szpetny nie jestem wzrost ok kompleksów niby nie mam czasem w klubie jakaś mnie zaczepi. Jakiś przystojniak nie jestem brzydki też nie taki normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek jak co to walisz prosto w oczy że nie widzisz szans na rozwój znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Odemnie chyba jedna chciała seksu przyjacielskiego bo mnie ciagle gdzies zapraszała i sie tam przymilała do mnie ,ale kurde no jakoś niemogłem się do niej przekonać nie pociągała mnie tak jak te które mnie nie chca i masz babo placek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×