Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Bagno-> zadziwiasz spostrzegawczością. Rzeczywiście miałam takie nieprzyjemne zdarzenie. Na szczęście w ostatniej chwil udało mi się uratować. Ale później było ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ludziska ja już do spanka mykam bo jutro rano szefowi dzień dobry muszę powiedzieć. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Dla ciebie się poświęcę:D Boratka-Mimo że jestem prawiczkiem to jednak trochę się znam na kobietach. Prawczek 26-Jak się nawet nie całowałem,nie licząc urodzinowych pocałunków urodzinowych czy noworocznych z koleżankami,alet takich namiętnych to jeszcze nie miałem.Ale sobie kiedyś wymacałem laskę po tyłku i po biuście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mamy takie cisnienia to zróbmy sobię orgię jak ktoś się wstydzi to w skórzanej masce takiej w stylu sado-maso ...anonimowośc + przyjemność ...ale wymyśliłem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Nie,tańczyła ze mną i nie protestowała kiedy moje ręce sięgały jej pośladków i jej biustu.Widzę że masz mnie chyba za jakiegoś chama,co wykorzystuje kobiety,które nie są świadome.Otóż nie jedną pijanej nastolatce uratowałem dziewictwo(o ile było co ratować)Brzydzę się wykorzystaniem seksualnym kogoś kto jest pijany albo naćpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pijaku to żadna radocha ..raz miałem na dyskotece tak że jedna mocno wstawiona (ja tez ) chciała sie ze mna umawiać na seks ...ale ja już dobrze na oczy wtedy nie widziałem ,a ona jakaś średnio ładna była po za tym starsza ode mnie więc podziekowałem za współprace i na całowaniu i macaniu na parkiecie się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy łap nie pcham one same pragną tego w pewnym momencie ;]...raz mnie jedna w trakcie tańca po prostu złapała za ręce i wodziła po całym ciele w tym po cyckach ...kurde fajna była ,ale musiałem coś zjebać wtedy że dalej nic nie wyszło..potem się dowiedziałem że ona to taka nie wie czego chce i tak ma ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory fajnie fajnie ...nie tak fajnie to tak jak by ktoś ci dawał wiecznie do wąchania dobre żarełko ,a potem zabierał i strzelił w ryj ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Ja też kiedyś byłem nastolatkiem i chodziłem na rożne imprezy. Prawiczek 26-Ja takich sytuacji jak ty to niestety nie miałem.gdybym miał to chyba już bym nie był prawiczkiem.Pewnie w porównaniu z tobą to brzydal jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory-Ja nie jestem przystojny.Dzisiaj Milena 20 powiedziała mi delikatnie że brzydal jetem i staro wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam sytuację wbrew pozrom od całowania podczas imprezy jeżeli w tym momencie nie masz wolnej chaty to jest długo droga. Na następny dzień różnie bywa dzwonisz potem do takiej laski z która sie całowałeś ,a ta jakies fochy stroi ,a idz pan w chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa Ty masz dziecko 15 lat ...ja to co piszę przezywałem w wieku 20+ i pewnie Bagno też .. w wieku 15 lat to grałem w bierki wodne ,a nie myslalem nawet o pannach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode mnie niestety nie chciał "wykorzystać" ,a pewnie bym skorzyrzystał tylko te stare rury co pewnie miały juz w paszczy armię penisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-a też chodziłem bardzo rzadko bo nie lubiłem i do dzisiaj nie lubię,ale na ogniskach to dziewczyny nieźle piły i były nie przytomne,nie którzy chcieli to wykorzystać ale wiadomo że facetom nie przystoi,A jak chciałem jakąś poznać to byłem nieśmiały albo dostawałem kosza.A jak już fajną poznałem to okazało się że mam 26 lat a ona 15 i do tego jak zawsze dała mi kosza,wiec sama widzisz że mnie to zawsze wiatr w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×